PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Teker ile Motor arasındaki Plastik Parça? Davlumbaz Yanındaki

celenlee
22/07/2013, 10:59
Selamlar,

Geçen gün Davumbazlara bakarken, sağ tarafta motor ile teker arasında bir plastik parça olduğunu, ancak solda olmadığını gördüm, biraz incelediğimde ise vida yerleri var.

Bu parçanın adı nedir? Nasıl/Nerden temin edebilirim?

ykaya1983
22/07/2013, 11:43
Sol tarafa takmasan da olur.Sağ tarafta klima motoru kayışlar olduğu için önemli.Benim de sağ tarafta yoktur o parça.Sol da zaten yok gerek de yok.Ben geçenlerde o parçayı servisi sordum 132 tl dediler .Yedek parçacıların hiçbirisinde yoktur.Yedek parça satan internet sitelerinde de bulamadım.Mecburen servisten alacağım.

celenlee
22/07/2013, 11:59
Sol tarafa takmasan da olur.Sağ tarafta klima motoru kayışlar olduğu için önemli.Benim de sağ tarafta yoktur o parça.Sol da zaten yok gerek de yok.Ben geçenlerde o parçayı servisi sordum 132 tl dediler .Yedek parçacıların hiçbirisinde yoktur.Yedek parça satan internet sitelerinde de bulamadım.Mecburen servisten alacağım.

Oto Şase numaramdan bakıp aynı bilgiyi verdi.
Sağ tarafta orjinalinde varmış, ama sol tarafta olmuyormuş.

Sol taraftaki yani bende eksik olan parça 55TL
Sağdakini sormadım, bence almadan bir sorun Oto'ya.

ykaya1983
22/07/2013, 13:59
Oto Şase numaramdan bakıp aynı bilgiyi verdi.
Sağ tarafta orjinalinde varmış, ama sol tarafta olmuyormuş.

Sol taraftaki yani bende eksik olan parça 55TL
Sağdakini sormadım, bence almadan bir sorun Oto'ya.

Şimdi aradım sağ taraf için 105 tl dediler.10-15 tl de kargo parası ile birlikte 120 tl yapıyor.Serviste de 132 tl olduğu için arada sadece 12 tl var.Servis de oto gibi iskonto yapsa servis daha karlı olur.Sol taraf 55 tl dediğine göre sağ taraf parça pahalı demek ki.

arenas
22/07/2013, 14:06
o parcayı 118 tl ye göztepe otoda taktirmistim, bi 7-8 ay oldu..yan muhafaza diye geciyor ismi.