PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Direksiyon arızası hakkında yardım

ibrahimc
17/07/2013, 19:01
Arkadaşlar tam bugün 2009 model grande punto 1.4 fire active araç alıyordum. Servise götürdük zaten araçta da direksiyonu servise kontrol ettirin uyarısı vardı. Direksiyo milinin kompğle değişmesi gerektiğini söylediler. 2500.-Tl dediler. Sonra satıcı kişiyle itiraz ettik. Garantili olarak hiçbir ücret ödemeden karşılayacaklarını söylediler. araç 56 bin km de. LPG li. hiçbir boya ve kaza yok. sizce bu arabayı yarın tamir edildikten sonra alıyımmı? Desteğinize ihtiyacım var. Biraz acemiyim.kusura bakmayın. Saygılarımla

kadir07
17/07/2013, 19:22
Bence sahibiyle anlaşıp direksiyon mili değiştikten sonra alın. zaten1 günde değiştiriyorlar Antalya birmot ta geçen sene benim aracımdaki de değişti ücretsiz olarak...

therasmus
17/07/2013, 19:25
Arkadaşlar tam bugün 2009 model grande punto 1.4 fire active araç alıyordum. Servise götürdük zaten araçta da direksiyonu servise kontrol ettirin uyarısı vardı. Direksiyo milinin kompğle değişmesi gerektiğini söylediler. 2500.-Tl dediler. Sonra satıcı kişiyle itiraz ettik. Garantili olarak hiçbir ücret ödemeden karşılayacaklarını söylediler. araç 56 bin km de. LPG li. hiçbir boya ve kaza yok. sizce bu arabayı yarın tamir edildikten sonra alıyımmı? Desteğinize ihtiyacım var. Biraz acemiyim.kusura bakmayın. Saygılarımla

2 dk öncesinde yarın alıyorum konusu ,burada ise alayım mı konusu biraz çelişki oluşturmuş.
Hayırlısı olsun.:bye10000:

delta0o
17/07/2013, 19:26
Değişmesi daha iyi alınmasında sıkıntı olmaz sonuçta yenilenicek.
Ben mesela puntomu aldığımda direksiyon sorunu olduğunu bilmiyordum çok temizdi göstermemiştim sonradan ortaya çıktı ve garantiden değişti şu anda sıkıntı da yok.

ibrahimc
17/07/2013, 21:18
Cok tesekkur ederim icimi rahatlattiniz.ariza cikmasaydi bugun puntoluydum ama askiya aldik satisi.sizce dikkat etmem gereken baska kronik sounlar da. Var mi.tesekkurler