PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Alüminyum Egzoz Ucu Önerileriniz.

isocan
05/09/2007, 00:00
Merhabalar;

Arkadaşlar arabama alüminyum egzoz ucu taktırmak istiyorum. Abartılı ses istemiyorum. Sadece görüntü yeterli olsun bana yeter. Ben fiatın orijinal egzoz ucunu düşünüyorum fakat bu konudaki sizlerinde tecrübe ve önerilerinizden faydalanmak istiyorum.

Neler tavsiye edersiniz.

Birde abartılı ses çıkmasada polis görünce ceza kesmeye kalkıyor mu?

Saygılar....

GP61
05/09/2007, 00:09
egzoz uçları zati gürültü yapmaz görüntü amaçlıdır.orjinal egzoz ucunun yan sanayiside var türkiyede. daha ucuz olduğu için tercih edebilirsin görüntüsü aynı fark yok.

ufukbzk84
05/09/2007, 12:41
sadece görüntü amaçlı takılan egsozlarda polisler sorun çıkarmıyo... ama biçok seçenek var ben olsam orjinal taktırmam çok para istiyolar hemde seçenek çok kısıtlı...

Dikici
05/09/2007, 13:17
lütfen konu açtığımız yere dikkat edelim.bu konu modifiye ile ilgilidir..

Auto engineeR
05/09/2007, 13:20
alüminyum egsoz ucu taktırmak da modifiye değil midir barış?

Dikici
05/09/2007, 13:24
evet modifiyedir alper abicim. ben modifiye bölümüne açılması gerektiğini belirtmek istemiştim.

Auto engineeR
05/09/2007, 13:28
ha pardon yaw ben seni yanlış anlamışım. modifiye alanına konu açılmış sen tersini kastediyorsun sandım o an özür :)

jagar
05/09/2007, 14:32
egzoz uçları zati gürültü yapmaz görüntü amaçlıdır.orjinal egzoz ucunun yan sanayiside var türkiyede. daha ucuz olduğu için tercih edebilirsin görüntüsü aynı fark yok.

sadece görüntü amaçlı takılan egsozlarda polisler sorun çıkarmıyo... ama biçok seçenek var ben olsam orjinal taktırmam çok para istiyolar hemde seçenek çok kısıtlı...

+ jagar :sleep000:

Halook!!!
05/09/2007, 16:07
Eksoz ucu taktırmak herhangi bir sese neden olmaz sadece görüntü amaçlıdır.Ben serviste Grande Punto'nun orjinal eksoz ucunu 147ytl ye taktırdım.Sitede bir arkadaşımız kendi arabasından çıkardığı bu orjinal eksoz ucunu 99 ytl ye satıyordu.Konuyu araştırırsanız rahatlıkla bulabilirsiniz.Ayrıca ben konuyu incelediğimde eksoz ucunun durumu geyet iyiydi ve gayet temiz kullanılmıştı.Tavsiye ederim...

The_Cakhal
05/09/2007, 16:20
Bende taktıryım diyorum, yan sanayi; ümraniye sanayiden.
Tanıdık varmı arkadaşlar ?

Backer
05/09/2007, 16:39
link we egzos burda ewett bu forumda https://forum.grandepuntotr.com/ilanlar/4729-satilik-abarth-eksoz-ucu.html

ABNEW
05/09/2007, 17:12
Ben Fiat Bayisinden yerli üretimini 75YTL ye almıştım sanırım.Orjinali ise 130YTL civarı idi o zaman...

emre
05/09/2007, 20:33
bence orjinalini alma gerçekten çok kötü duruyor kim görse nerden buldun bu dandik şeyi diyor ve arkadan yılan deliği gibi duruyor sanki arabanın içine bişey kaçmış gibi :D biz buğra arkadaşıma bi egzoz ucu taktık isottanın 35 ytl bence çok hariha oldu öle bişey tavsiye ederim

Halook!!!
05/09/2007, 20:47
bence orjinalini alma gerçekten çok kötü duruyor kim görse nerden buldun bu dandik şeyi diyor ve arkadan yılan deliği gibi duruyor sanki arabanın içine bişey kaçmış gibi :D biz buğra arkadaşıma bi egzoz ucu taktık isottanın 35 ytl bence çok hariha oldu öle bişey tavsiye ederim

Orjinali hiçte kötü durmuyor bi kere.Bende de orjinal eksoz ucu var ve kim görse çok güzel çok hoş durmuş diyor...::)