PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Nur Topu Gibi Puntoma Titanyumic Adini Koyduuummm...

Titanyumic
04/09/2007, 16:11
Arkadaşlar merhabalar çıktığı günden beri ağzımın sularını akıtan Grande me sonunda sahip oldum, 1.3 Multijet Active Puntomu aldım ve kensine rengi ile özdeşleşen ama titanik kadarda heybetli havası veren TİTANYUMİC adını taktım... :o)

Aracı Sivastan 2008 model yılında ancak 2007 ruhsatı ile 26000 YTL ye mal ettim, ankara birmottan 27.200 e 2008 fiyatı aldım ama hem 1200 ytl ye kıyamadım hemde daha fazla bekleyemedim ve bayide duran arabama 2 günde kuruldum, forumda değişik şikayetler okuyorum araba için ama farkettim ki şikayet okudukça arabayı dinlemeye, tıkırtı pıtırtı aramaya başlıyor ve aracımı zevkine vara vara kullanamıyorum bu yüzden negatif hiçbirşey okumamaya çalışarak GP mun tadını çıkarıyorum... Çok daha sağlıklı oluyor şiddetle tavsiye ederim :o)

Bu aracı aldığım için dahada çok mutlu olmamı sağlayacak cevaplarınızı ve araçtan memnuniyetlerinizi yazarsanız çok sevinirim...

Ben örneğin birkaçını hemen yaziim...

1- Araç çok karizmatic...

2- Dizelin keyfi başka az yakıyor...

3- Geçen gün yağmurlu bi havada ön silecekler çalışırken geri vitese aldım ve arka silecekler çalıştı, yanımdaki arkadaş bizim arabalardada var mı acaba diye kendi corollasına baktı ama tabiki yoktu bööle bi özellik :o)) (Benzemez kiiimsseee saaanaaaa....)

4- Performans olarak bence gayet iyi

5- Active olmasına rağmen aracın donanımı beni tatmin etti

şimdilik benden bu kadar... Herkese çok selamlar...
(Aracın problemlerini yazan arkadaşlar sakın ha alınmasınlar bilakis kendilerine çook teşekkür ederim ama çok rahatsız edici bir durum olmadan sadece olabilecekleri okumak pisikolocik olarak sürüş keyfini etkiliyor diye yazdım, ayrıca eski aracımdan kalan oto parfümünü takmadım malum zararlıymış... yazanlara teşekkürler...)

Learner'a sivastan özel sevgilerimle... (Murat B.)

Linos
04/09/2007, 16:16
Hayırlı olsun adaş! Zaten tüm iyi özelliklerini sıralamışsın, söyleyecek bir şey kalmamış! :D

Kazasız-cezasız kullan... ;)

the_Algn
04/09/2007, 16:16
kazasız belasız sürüşler...aktif forumlar

Titanyumic
04/09/2007, 16:21
Çok teşekkür ederim arkadaşlar...
Umarım dilekleriniz gibi kazasız belasız sürerim puntomu...
Sıfır araba kullanmak ne zormuş ya, geçen gün soldaki göbeğe sağdan girecektim,
önümde bir transit vardı dönecek mi dönmicekmi dönmezde düz giderse Puntomu çizerse
diye göbeği atlayıp ilerde başka yollara saptım o derece yani :o))
Yandaki arkadaşada maskara oldum her gördüğüne anlatıyo bu olayı :o))
Buda Punto kullanmanın kötü yanı heralde :o))

anvil
04/09/2007, 16:22
hayırlı olsun. aramıza hoşgeldin ayrıca

Çok teşekkür ederim arkadaşlar...
Umarım dilekleriniz gibi kazasız belasız sürerim puntomu...
Sıfır araba kullanmak ne zormuş ya, geçen gün soldaki göbeğe sağdan girecektim,
önümde bir transit vardı dönecek mi dönmicekmi dönmezde düz giderse Puntomu çizerse
diye göbeği atlayıp ilerde başka yollara saptım o derece yani :o))
Yandaki arkadaşada maskara oldum her gördüğüne anlatıyo bu olayı :o))
Buda Punto kullanmanın kötü yanı heralde :o))

hehe aynı durum bizlerde de çok oldu ama sakınan göze çöp batar. dikkat et. ben de aldığım ilk haftada ön tamponun alt kısmını sürtmüştüm (oranın ismi neyse artık hehe)

memat
04/09/2007, 16:44
hıyırlı olsun
zamanla alışırsın arabaya bende fatih abi gibi ilk gün önkarlğın sağ alt kısmını sürtmüştüm

anvil
04/09/2007, 16:47
hıyırlı olsun
zamanla alışırsın arabaya bende fatih abi gibi ilk gün önkarlğın sağ alt kısmını sürtmüştüm
karlık mı onun adı

ACTOROFTHEROAD
04/09/2007, 16:58
hayIrLı OLsun güLe güLe kuLLan...

Er-NnN
04/09/2007, 18:05
hayırlı olsun kazasız belasız... :)

endrey
04/09/2007, 18:29
hayırlı olsun emniyet kemerini takmayı unutma...

jagar
04/09/2007, 18:41
Hayırlı olsun kazasız belasız ...

emre
04/09/2007, 20:25
hayırlı olsun kazasız cezasız kullan aracını.. :D

ABNEW
05/09/2007, 17:25
Hoşgeldin Murat, aracın hayırlı olsun...

Auto engineeR
05/09/2007, 17:56
geçen sene teslim aldığımda ben de seninle aynı duygular içindeydim, çok iyi biliyorum :)

bende hem sıfır arabama sürtülmesi,çarpılması korkusu, hem de o zamanlar ehliyetim olmadığı için polis korkusuyla karma karışık hisler içindeydim :D

Unique_GOTH
05/09/2007, 21:29
nur topu gibi puntonuz hayırlı uğurlu olsun Allah kazasız belasız ve cezasız bindirmeyi nasip etsin.Sitemize hoşgeldiniz...

tempesty
05/09/2007, 22:40
hayırlı olsun

misli1
09/09/2007, 17:04
Hayırlı olsun, bende aracıma Ninja diye hitap ediorum. Malum rock siyahya. Kendisini 18 aylıkken himayeme aldım ama çok güzel bir araba.