PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Punto paspas alacağım

burkion
08/07/2013, 13:07
Merhaba arkadaşlar,

Aracımdaki paspas sürekli toplanıyor, benden önceki arkadaş epey bi deforme etmiş. Şimdi yeni paspas almak istiyorum ama nasıl birşey alacağıma karar veremedim.

Plastik paspas mı yoksa kumaş paspas mı daha kullanışlı olur.

Hangisini önerir siniz ?

Teşekkürler.

mucar
08/07/2013, 13:31
Plastiğin temizliği kolay oluyor, kumaş daha şık duruyor, tercih meselesi. Ben (ve bir çok kişi) yaz aylarında kumaş, kış aylarında plastik kullanıyorum.

Orjinal plastik 55 lira, orjinal kumaş 28 lira olması lazım.

rafetkurt
08/07/2013, 13:35
yetkili servisten aldım kardeşim çok araştırdım 50 küsürü bişey cok güzel oturuyor arka orta şaft'da var.. en temizi servisden al orjinal

burkion
08/07/2013, 14:17
yetkili servisten aldım kardeşim çok araştırdım 50 küsürü bişey cok güzel oturuyor arka orta şaft'da var.. en temizi servisden al orjinal

Çok sağol, peki yazın plastik paspas nasıl duruyor arabada. İlk arabamız punto (2011) oldu. Daha yeni yeni borçları bitiriyoruz. Artık yavaş yavaş araca makyaj yapmaya başlayacağım. :)

Daha doğrusu yeniyim bu işlerde.

Teşekkürler.

burkion
08/07/2013, 14:18
Plastiğin temizliği kolay oluyor, kumaş daha şık duruyor, tercih meselesi. Ben (ve bir çok kişi) yaz aylarında kumaş, kış aylarında plastik kullanıyorum.

Orjinal plastik 55 lira, orjinal kumaş 28 lira olması lazım.

Hocam benden önceki şahıs bir hoyrat kullanmış, şuan çok kayıyor. Ama arabada plastik kullanırsamda sanki orijinalliği bozulur gibi hissediyorum.

Kumaş alsam sabitlesem bir daha oynamaz herhalde.

rafetkurt
08/07/2013, 14:20
Çok sağol, peki yazın plastik paspas nasıl duruyor arabada. İlk arabamız punto (2011) oldu. Daha yeni yeni borçları bitiriyoruz. Artık yavaş yavaş araca makyaj yapmaya başlayacağım. :)

Daha doğrusu yeniyim bu işlerde.

Teşekkürler.

çok güzel hiç sıkıntı yok bence tavsiye ederim..

mucar
08/07/2013, 14:40
Hocam benden önceki şahıs bir hoyrat kullanmış, şuan çok kayıyor. Ama arabada plastik kullanırsamda sanki orijinalliği bozulur gibi hissediyorum.

Kumaş alsam sabitlesem bir daha oynamaz herhalde.

Orjinal halı paspasın altı kaymasını engelleyen bir şeyle kaplı. Şekil olarak da 'cuk' oturduğu için çok zor kayması. Şöför tarafındaki ise tamamen sabitleniyor, pedalların orda cırt-cırt, koltuğun olduğu tarafta delikler var, kayması mümkün değil :)

firars
28/07/2013, 19:13
Orjinal halı paspasın altı kaymasını engelleyen bir şeyle kaplı. Şekil olarak da 'cuk' oturduğu için çok zor kayması. Şöför tarafındaki ise tamamen sabitleniyor, pedalların orda cırt-cırt, koltuğun olduğu tarafta delikler var, kayması mümkün değil :)

o orjinal kenarında beyaz punto yazan kumaş paspas set olarak 22 lira mı ?

ben deforme olmasınlar diye gözüm gibi bakıyorum ona yahu.. plastikleri attım gitti yaz kış kumaş kullanırım bundan sonra..

tayfux
28/07/2013, 23:16
şiddetle havuzlu paspas öneriyorum sitede Mehmet(femoli) satıyordu..

1923qw
29/07/2013, 09:16
Kauçuk paspas al yola devam et diyorum Femoli'de var konsept paspas diye geçiyor adı.

Tumuli
29/07/2013, 12:32
3D paspaslar var fiyatları 130 tl civarlarında ama cuk! diye oturuyor arabaya gayette şık

Ugurcan58
01/11/2013, 15:44
fiyat nedir acaba