PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Klima hortumu hk

illisyonist
28/06/2013, 21:30
Herkese iyi aksamlar

gecen yil bu aylarda klimanin gazi bittigi icin gaz doldurmak icin sanayiye gittim bir dizi testten sonra kacak olmadigi goruldu ve gaz doldurdular gazi doldurduktan 10 dakika sonra benzinciye gidip benzin aldim daha sonra arabayi yikatirken sag lastigin kenarindan gazlarin disari dogru uctugunu gordum tekrardan sanayiye gittigimde hortumun curumus olabilecegini ve kaynakla kapanabilecegini soylediler bende yaptirmadim

bana mantikli gelen hortumu komple degistirmek kaynak yaptirirsam baska yerdende kacirabilir diye dusunuyorum bu konuda tecrubes olan arkadaslar yardimci olabilirmii

tab
29/06/2013, 22:54
lehim yaptirt, parça pahali

erdiyilmaz
29/06/2013, 22:58
Yetkili serviste orijinal klima borusu 450tl civarı + 100tl gaz + işcilik = 650tl civarı. Lehimletme imkanınız varsa değerlendirin derim.

Sent from my iPhone using

erdiyilmaz
02/07/2013, 00:39
Klima gaz borusu delikti benim de, bugün sanayide yaptırttım. Alüminyum kaynak 10TL, 70TL yeni gaz dolumu, 70TL de boruyu sökme takma ücreti (3-4 saat uğraştırdı), 150TL'ye maloldu. Borunun takılması çok uğraştırıcı bir işmiş, özellikle Lpg de varsa kitten dolayı boruya müdahale hayli meşakkatli oluyormuş.

illisyonist
05/07/2013, 23:53
Teşekkür ederim yarın gidip kaynak yaptıracagım