PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Cam-ayna buton grubu

coskun alkan
24/06/2013, 01:30
herkese merhaba arkadaşlar.active multijet aracımın ayna kontrol düğmesi kırıldı.fakat bu parça tek başına değil cam düğmeleriyle birlikte komple değişiyormuş.
parçayı daha ucuza temin edebileceğimiz bir yer bilen var mı? (sadece ön camlar otomatik)

Evren_c
24/06/2013, 09:58
Çıkmacılarda bulunabilir belki?

coskun alkan
24/06/2013, 22:29
Çıkmacılarda bulunabilir belki?
antalya'da bulamadım.ankara ve istanbuldaki çıkmacılarda var. onlar da parayı peşin istiyorlar.kargoya sonra verecekler.ben de çekiniyorum kazıklanmaktan.1 kilo hıyar gönderebilir mesela adam :)

SaLDo
24/06/2013, 23:18
antalya'da bulamadım.ankara ve istanbuldaki çıkmacılarda var. onlar da parayı peşin istiyorlar.kargoya sonra verecekler.ben de çekiniyorum kazıklanmaktan.1 kilo hıyar gönderebilir mesela adam :)

İstanbul'da nerde bu çıkmacı? Yardımcı olabilirim dilerseniz.

coskun alkan
25/06/2013, 15:32
İstanbul'da nerde bu çıkmacı? Yardımcı olabilirim dilerseniz.
teşekkür ederim.istanbuldaki parçaların jakları tutmadı.ben de yerini sormadım artık.tekrar teşekkür ederim ilgilendiğiniz için.

sevilcavus
06/07/2013, 23:07
teşekkür ederim.istanbuldaki parçaların jakları tutmadı.ben de yerini sormadım artık.tekrar teşekkür ederim ilgilendiğiniz için.

parçayı bulabildinizmi? benimde bu akşam bozuldu.en çok kullandığım düğmeydi:) sanırım dayanamadı.

coskun alkan
07/07/2013, 03:08
parçayı bulabildinizmi? benimde bu akşam bozuldu.en çok kullandığım düğmeydi:) sanırım dayanamadı.
bulamadım.145tl'ye orjinalini alıp taktım.genelde bayanlar tarafından kırılıyor sanırım.bendekini de eşim kırmıştı :)