PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Evo 3D Havuzlu Special Paspas Seti

rafetkurt
17/06/2013, 13:20
Arkadaşlar Aşağıdaki ürünü kullanan varmı iyimi sizce alıyım mı evoma ayak dayaması vs'de varmış veya önereceğiniz daha iyi biryer varmı tşkler..

Link Tıklayın... (https://www.hepsiburada.com/liste/tarz-fiat-grandepunto-evo-3d-havuzlu-special-paspas-seti/productDetails.aspx?productId=otelf17465&categoryId=20036258&SKU=OTELF17465&navq=fh_sort_by%3d-_match_rate%252c-item_sale_count_pl%26fh_secondid%3dotelf17465%26fh _lister_pos%3d17%26fh_location%3d%252f%252fcatalog 01%252ftr_TR%252f%2524s%253dpunto%255cu0020evo%26f h_eds%3d%25c3%259f%26fh_refview%3dsearch#Gorseller )

alpimmm
17/06/2013, 13:24
oo güzelmiş,
kullanışlı olur bence,
eğer birebir oturursa toz-kum-çamur için ideal.

celenlee
17/06/2013, 13:33
Tam olarak bunu kullanıyorum, 2 hafta oldu.

Arka paspaslar kayıyor ama. Bir şekilde sabitlemek lazım.

Ve 5-6 mmlik kaliteli kauçuk paspaslar gibi değil.
Sivri topuklu ayaklar çabuk yıpratabilir gibi :)

Bakalım zamanla göreceğiz.

Ben Perde+Paspas 130TL uygun geldiği için düşünmeden almıştım.

Evren_c
17/06/2013, 13:55
2012 Punto'mda aynısını kullanıyorum. Çok memnunum 5 aydır. Herhangi bir deformasyon yok şimdilik. Yalnız benim aracım Evo olmadığından arka parçalar %95 falan oturuyor yerine. Yine de sıkıştırabiliyorum, kaymıyor. Koku yapmıyor, gayet güzel :) Ben de o siteden almıştım ayrıca.

sfkbrtn
17/06/2013, 15:07
bende kullanıyorum kayma yapmamasını umarak almıştım ama yapıyor maalesef fakat ön taraf oldukça iyi özellikle ayak dayama olması avantaj, ancak arka kısım oturmuyor sadece gp lerde tam oturuyor sanırım arkalar...

rafetkurt
17/06/2013, 16:05
bende kullanıyorum kayma yapmamasını umarak almıştım ama yapıyor maalesef fakat ön taraf oldukça iyi özellikle ayak dayama olması avantaj, ancak arka kısım oturmuyor sadece gp lerde tam oturuyor sanırım arkalar...
Ön taraf çok kayıyormu hocam bir'de bizim bu arac'da şöför tarafında böyle koltuğu çekince iki tane delik var paspasları otuturmak ıcın herhalde onlar ki öyle olması lazım diye düşünüyorum benim aracım'da Araç: Evo Multijet Dynamic 1.3 16V 95 Bg. ' kundura falan giymiyorum arkalara kimse oturmuyor tek kullanıyorum aracımı sürekli bir yan koltuğum dolarsa doluyor o kadar :))

iyimi veriyim mi sipariş genel olarak..

tuncaykcd
17/06/2013, 16:35
bende 1 haftadır kullanıyorum ön sağ taraf süper oturuyor. şoför kısmında delikler oturmadı arkada tam oturmadı evoya. hepsiburada yorum yaptım ama yansıtmamışlar. arkadaşlar sonuç itibariyle ürün güzel fakat tam oturmuyor yada bana hatalı yollandı.

rafetkurt
17/06/2013, 16:40
bende 1 haftadır kullanıyorum ön sağ taraf süper oturuyor. şoför kısmında delikler oturmadı arkada tam oturmadı evoya. hepsiburada yorum yaptım ama yansıtmamışlar. arkadaşlar sonuç itibariyle ürün güzel fakat tam oturmuyor yada bana hatalı yollandı.

tam oturanı bulmak lazım yaa oturmadımı geri göndericen direk iade...

ben'de tam otursun istiyorum ..

celenlee
17/06/2013, 17:02
GP tam oturuyor, Evoya yorum yok :)

femoli
17/06/2013, 17:26
gp de olsa evoda olsa arka oturmuyor. ön sol şöför tarafında delikleri olmuyor kayma yapıyor .

Honor COOPER
17/06/2013, 17:51
Arkadaşım Octavia aracına aldı mükemmel birebir aracın kalıbı çıkarılmış sıfır hata ama demek Evolarda tam ayarlayamamışlar.

tayfux
17/06/2013, 22:05
daha önce toplu alım yaptığımız zaman evocu arkadaşlar ile bu konuyu çok konuşmuştuk maalesef ön taraf tam oturmasına rağmen arkalar sıkıntılı..

magneta
17/06/2013, 23:57
aynı ürünü aynı yerden aldım bende.
sıkıntı hep aynı önler oturuyor kayma yok ama arkalar kayıyor maalesef.
ama toz kir bakımından baya faydası oldu.

rafetkurt
18/06/2013, 08:47
daha önce toplu alım yaptığımız zaman evocu arkadaşlar ile bu konuyu çok konuşmuştuk maalesef ön taraf tam oturmasına rağmen arkalar sıkıntılı..

Hocam , yine toplu alabilirmiyiz? arkalara benim kimse oturmuyor zaten ön 2 taraf güzel'ce otursun yeterlidir benim için arka koltuklara belki 3-4 ayda bir kere annem oturur başka oturanım yok :) coupe gibi kullanıyorum.

sfkbrtn
20/06/2013, 21:50
Ön taraf çok kayıyormu hocam bir'de bizim bu arac'da şöför tarafında böyle koltuğu çekince iki tane delik var paspasları otuturmak ıcın herhalde onlar ki öyle olması lazım diye düşünüyorum benim aracım'da Araç: Evo Multijet Dynamic 1.3 16V 95 Bg. ' kundura falan giymiyorum arkalara kimse oturmuyor tek kullanıyorum aracımı sürekli bir yan koltuğum dolarsa doluyor o kadar :))

iyimi veriyim mi sipariş genel olarak..

orjinal paspastan daha az kayıyor diyebilirim, benim için sadece ayak dayama olması bile tercih sebebi o nedenle tercih ettim zaten, ayrıca ufak taş parçacıkları vs. kenarları yüksek olduğu için alta daha az kaçıyor avantajları bunlar tercih sizin ama tabii paspasa bu kadar para verince birebir uymaması da can sıkmıyor değil...