PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : LPG Göstergesi Konumu

dineryilmaz
13/06/2013, 12:00
arkadaşlar selamlar;
bu lpg göstergesini nereye koydurttunuz siz? böyle gizli kıyıda köşede bir yer var mı?

birde benzin deposunun ordan dolum için montaj yapıyolarmış bilgisi olan var mı?

halils2
13/06/2013, 13:20
depo yanında lpg için yer yok benim araçta ama yeni kasalarda bilgim yok benim lpg göstergem sol tarafta kaput açma kolunun biraz aşağısında kullanımda rahat görünüyor.

celenlee
13/06/2013, 13:46
Kaput açma kolunun yanındaki panele düşünüyorum ben.
Gayet görünen, ama göze batmayan bir yer.

halils2
13/06/2013, 14:14
gösterge çok da lazım olmuyor ben 2 sene önce lpg taktırdım göstergeden çok çok 2 3 defa müdehalem olmuştur lpg benzin seçimi için zaten aracın lpgde yaptığı km ye alışınca bitmesini beklemiyorsun gidip yakıt alıyorsun.

outlife
13/06/2013, 14:20
solda yol bilgisyarı vs ayar düğmeleri ve menü düğmelerinin altında boş bir yere taktırmış eski sahibi. hiç görünmüyor. gözüde rahatsız etmiyor. hiç bakmakta aklıma gelmiyor zaten..

hyzanki
13/06/2013, 14:20
benim evoda benzin kapağından dolum yapılabiliyor. göstergede kaput açma mandalının hemen üstünde.

usaymaz
13/06/2013, 14:48
kaput açma kolunun üstünde sigortaların olduğu bölge kapak var içine taktırın tertemiz olur akşam foto koyarım isterseniz.

celenlee
13/06/2013, 15:07
benim evoda benzin kapağından dolum yapılabiliyor. göstergede kaput açma mandalının hemen üstünde.

Muaynede ya da projede herhangi bir sorun teşkil ediyor mu?

Ya da Pompada :)

dimetokavi
13/06/2013, 15:29

Benim Punto'mda da gösterge sol altta kaput düğmesinin hemen üstünde; Göze batmıyor, sürüş hâlinde iken de göz ucuyla kontrol edebiliyorum. Ve aynı hyzanki'nin Evo'su gibi benzin kapağından dolum yapılıyor. Proje servisin, muayenede de sorun yok; Bilmeyen pompacılar tamponu baştan aşağı kontrol ediyorlar :)

celenlee
13/06/2013, 16:02
Benim Punto'mda da gösterge sol altta kaput düğmesinin hemen üstünde; Göze batmıyor, sürüş hâlinde iken de göz ucuyla kontrol edebiliyorum. Ve aynı hyzanki'nin Evo'su gibi benzin kapağından dolum yapılıyor. Proje servisin, muayenede de sorun yok; Bilmeyen pompacılar tamponu baştan aşağı kontrol ediyorlar :)

Peki aparatı siz mi taşıyorsunuz her pompada oluyor mu?
Bildiğim kadarıyla benzin kapağına yapılan LPG girişi küçük oluyordu?

hyzanki
13/06/2013, 16:11

aynen pompacıların fellik fellik aranması dışında sorun yok. proje servisten herhangi bir sorun yok. yanlız benzin dolum yerinden lpg dolumu için özel bir aparat var onu oraya takıp öyle dolum yapıyorsunuz. o aparat hep arabada bulunması gerekiyor. kaybetmemeniz gerek yani. tabi bütün bunların yanında aracın lpgli olduğunun anlaşılmaması ise paha biçilemez. :)

bordom22
26/07/2013, 15:55
26641

Sent from my iPhone using

siyahvebeyaz
28/08/2013, 15:55
Keşke bu konuyu lpg taktırmadan önce görseydim. :(

sinaga
02/09/2013, 10:06
kaput açma kolunun üstünde sigortaların olduğu bölge kapak var içine taktırın tertemiz olur akşam foto koyarım isterseniz.

ben 14 ağustosta lpg taktırdım, gösterge konumu ise aynen arkadaşın dediği gibi kaput açmanın üstünde sanırım ufak tefek eşyalrı koymak için yer yapmışlar ben oranın içine taktırdım. ilk başlarda meraktan açıp bakıyordum kaçıncı derecede, lpgnin bitmesine ne kadar kaldı fakat daha sonra simit tankın göstergede gerçeği yansıtmadığını öğrendim,şimdi hiç bakmıyorum.