PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Fenerbahçemize ve Beşiktaşa Şampiyonlar Liginde Başarılar

kadoku
30/08/2007, 09:36
Uzun yıllar sonra Şampiyonlar liginde 2 takımla temsil edileceğiz bir Fenerbahçeli olarak herşeyden önce bir Türk vatandaşı olarak her iki takımımızında başarılı olması en büyük dileğim.

Fenerbahçe için gönlümden geçen kura;

İnter-PSV-Lazio

yada

Chelsea-W.Bremen-S.Bükreş

inşallah gönlümüze göre kura çekeriz bu arada kura çekimi bugün saat 19:00'da Star Tvden naklen yayınlanacak.

fox41
30/08/2007, 09:41
Allah yüzümüzü kara cıkıarmasın.süper oldu iki takımla katılmak.Grur verıcı inşallah devamı gelır.Her iki takımımıza başarılar,haydı FENER,haydı BEŞİKTAŞ:) :) :)OLEYyyyyy

ufukbzk84
30/08/2007, 10:05
Uzun yıllar sonra Şampiyonlar liginde 2 takımla temsil edileceğiz bir Fenerbahçeli olarak herşeyden önce bir Türk vatandaşı olarak her iki takımımızında başarılı olması en büyük dileğim.

Fenerbahçe için gönlümden geçen kura;

İnter-PSV-Lazio

yada

Chelsea-W.Bremen-S.Bükreş

inşallah gönlümüze göre kura çekeriz bu arada kura çekimi bugün saat 19:00'da Star Tvden naklen yayınlanacak.

valla bi fenerbahçeli olarak benmde onlar geçiyo ama... interle lazionun aynı gruba düşmeleri imkansız be malesef... :D gerek fenerbahçeye gerek beşiktaşa gerekse bugun oynanacak olan erciyese başarılar diliyorum... he bide gsye tabiki ülke puanı bu senelerde herşeyden daha önemli ne toplarsak kardır...

ZaMBroTTa_1903
30/08/2007, 11:13
bence besiktasımıza

1. torbadan : milan veya arsenal

2. torbadan: psv - lyon(cok guc kaybetti)- benfica

3. torbadan: lizbon veya marsilya gelsin...

HAYDİ BESİKTAS HEDEF EN AZ YARI FİNAL:play_bal:

kadoku
30/08/2007, 11:38
valla bi fenerbahçeli olarak benmde onlar geçiyo ama... interle lazionun aynı gruba düşmeleri imkansız be malesef... :D gerek fenerbahçeye gerek beşiktaşa gerekse bugun oynanacak olan erciyese başarılar diliyorum... he bide gsye tabiki ülke puanı bu senelerde herşeyden daha önemli ne toplarsak kardır...

:blush000::blush000: ikiside İtalyandı dimi :D düzeltiyorum

İnter-PSV-S.Bükreş

yada

Chelsea-W.Bremen-Lazio olsun onada razıyız :D Chelsea'nin yerinde R.Madrid de olabilir aslında Barcelona ve Lyon çıkmasında kim çıkarsa çıksın bize çok ters geliyor bunlar :D

ABNEW
30/08/2007, 18:53
Sıralamada bize yakın olan iki ülke takımını safdışı bırakmak güzel.Umarım takımlarımız grup maçlarında da iyi sonuçlar alır ve ülke puanımız daha çok yükselir...

Kayseri ve Galatasaraya da UEFA maçında başarılar...

brvhgt
30/08/2007, 18:56
kimse kızmasın ama bence kim çıkarsa çıksın ikiside başarılı olamaz belki beşiktaş oda ertuğrul sağlam farkıyla ha maç kazanırız ama o ağzımızda bir parmak bal olur inşallah başarılı oluruz çünkü türkiyedeki kısır döngü sıktı artık

kadoku
30/08/2007, 20:09
kuralar çekildi

Fenerbahçenin rakipleri

İnter-PSV-CSK oldu

Beşiktaşınsa

rpol-Marsilya-Porto

tahminlerimde yanılmamak sevindirici oldu :muz:tam gönlümüze göre kuralar çekmişiz ben Fenerbahçeyi ve Beşiktaşı bu gruplarda favori görüyorum.

ufukbzk84
31/08/2007, 11:26
valla ben bi fenerbahçeli olarak gönlümden bu gruptan çıkmak geçiyo ama her sene aynı senaryo... oo tam dişimize göre diye girer gazeteler zayıfladı filan bize rakip olamaz diye sona maçlar oynandıkça ikincilik hesapları sona üçüncülük sona aynı hazin son... inşallah olmaz ama bence fazla gaza gelmemek lazım...