PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : 12 Eylülde Buluşuyoruz Gelen Varmi Mekan önemli Değil

suleymanozen
30/08/2007, 00:12
12 EYLÜLDE BULUŞALIM GP İZMİR 12EYLÜL BULUŞMASI YER MEKAN ÖNEMLİ DEGİL, ÖNEMLİ OLAN BERABER OLMAK
...........FİKİR BEYAN ETMEK İSTEYELER ACİL YAZSINLAR
BOWLİNG OYNARIZ ARABALARLA GP YAZARIZ TEPEDEN FOTOSUNU ÇEKERİZ HOŞ OLMAZMIII

Linos
30/08/2007, 00:16
Tamam buluşun! Gayet güzel de; Süleyman, önce bir kendini tanıtsaydın! İzmir'li arkadaşlarla bir kaynaşsaydın... Değil mi? ;)

Misafir2
30/08/2007, 01:30
hoşgeldın süleyman kadeş hele bı otur şöyle kımlerdensın bakalım nerelısın ne iş yaparsın evlımsın bekarmısın babacım tanıt kendını süleymanıma bir çay verın soluklansın

OzzY
30/08/2007, 01:36
ben gelemem yine :D:D

SteinGP
30/08/2007, 05:01
öncelikle hoşgeldin süleyman :) iyi güzel demişsinde öyle damdan düşer gibi olmazki bu işler önce bi anket vs açmak fikir almak gerekli..eylül ayında bi buluşma düzenlemek şart ama tam bi tarih vermek zor şimdiden..bi konuşalım şu işi ona göre tam bi tarih verelim...

tempesty
30/08/2007, 11:03
hoşgeldın süleyman kadeş hele bı otur şöyle kımlerdensın bakalım nerelısın ne iş yaparsın evlımsın bekarmısın babacım tanıt kendını süleymanıma bir çay verın soluklansın

Yaw vedat ne alem adamsın be baba süper tepki ya :play_bal:

misafir3
30/08/2007, 11:07
cok hızlısın arkadasım once bıyonetıcılerle ırtıbata gecte kendını anıtt ne bılım ılk msj da bulusmak ıstıyosun sonrasını dusunemıyorum neyse aramıza hosgeldın....

ZaMBroTTa_1903
30/08/2007, 11:08
abi o gun carsambaya geliyo yaw naptın sen hafta ici kimse gelmezki herkesin isi gucu war...:rip: (biz pazar gunleri bulusuyoruz)

brvhgt
30/08/2007, 13:46
12 EYLÜLDE BULUŞALIM GP İZMİR 12EYLÜL BULUŞMASI YER MEKAN ÖNEMLİ DEGİL, ÖNEMLİ OLAN BERABER OLMAK
...........FİKİR BEYAN ETMEK İSTEYELER ACİL YAZSINLAR
BOWLİNG OYNARIZ ARABALARLA GP YAZARIZ TEPEDEN FOTOSUNU ÇEKERİZ HOŞ OLMAZMIII

maşallah son sürat internet hayırlısı olsun ne diyelim:play_bal: acil demişsin tamam herkes yazdı birşeyler sen yoksun nasıl acil bu

SteinGP
30/08/2007, 14:52
ben başkanken her şey daha düzenliydi :D

Gkhan
30/08/2007, 14:59
Hoşgeldin.

eeeeeeAyarlayın bi pazar buluşalım :dj::innocent: :D:D

brvhgt
30/08/2007, 15:40
ben başkanken her şey daha düzenliydi :D

yap olum elindenmi aldık allah allah

suleymanozen
30/08/2007, 23:39
walla ilginiz için coook sagolun arkadaslar ...evet damdan düser gbi oldu kusura bakmayın ...ben izmirliyim gültepede oturuyorum mekanım buca şirinyer her yer gibi : )
nys geçen perşembe inciraltı taraflarındaydım,arabamla yol kenarında duruyodum ,,kırmızı GP durdu yanımda bu siteye gir üyel ol ,burda takılıyoruz dedi,böle böle bulusuyoruz ediyoruz gbii,bend okey gelirim dedim bulusuruk dedimm ,,,tabi fazla siteyi inceleme fırsatım olmadı,izmir fuarı var su sıralar o yüzden gün boyunca fuardayım 9eylülde freeyim bend 12eylülün hangi güne geldine bakmadan siteyi incelemeyip pazar günleri buluştugunuzu bilmedigim için öle bi tarih söledim,,heee 16 eylül pazar ama o gün için söz veremeyebilirim o yüzden tabi cogunluga uyarsa herkesin işi gücü vardır haftaiçi kusura bakmayın,,düşünmeden oldu,,ama ayarlarız ben erkenden beyan edeyim ona göre cümleten fikir alış verişi yapalım diee 2 hafta önceden atayım böle bişiyi dedim TARİH,YER VE ETKİNLİK KONUSUNU BURDA ANLAŞIRIZZ ,,,
yeterli bilgi verebildiysem memnun olurum,,
aranıza hoşmu geldim boşmu geldim bilemiorum kabul ederseniz sevinirim : )))
herkese kazasız belasız cezasız günler ...

brvhgt
30/08/2007, 23:47
walla ilginiz için coook sagolun arkadaslar ...evet damdan düser gbi oldu kusura bakmayın ...ben izmirliyim gültepede oturuyorum mekanım buca şirinyer her yer gibi : )
nys geçen perşembe inciraltı taraflarındaydım,arabamla yol kenarında duruyodum ,,kırmızı GP durdu yanımda bu siteye gir üyel ol ,burda takılıyoruz dedi,böle böle bulusuyoruz ediyoruz gbii,bend okey gelirim dedim bulusuruk dedimm ,,,tabi fazla siteyi inceleme fırsatım olmadı,izmir fuarı var su sıralar o yüzden gün boyunca fuardayım 9eylülde freeyim bend 12eylülün hangi güne geldine bakmadan siteyi incelemeyip pazar günleri buluştugunuzu bilmedigim için öle bi tarih söledim,,heee 16 eylül pazar ama o gün için söz veremeyebilirim o yüzden tabi cogunluga uyarsa herkesin işi gücü vardır haftaiçi kusura bakmayın,,düşünmeden oldu,,ama ayarlarız ben erkenden beyan edeyim ona göre cümleten fikir alış verişi yapalım diee 2 hafta önceden atayım böle bişiyi dedim TARİH,YER VE ETKİNLİK KONUSUNU BURDA ANLAŞIRIZZ ,,,
yeterli bilgi verebildiysem memnun olurum,,
aranıza hoşmu geldim boşmu geldim bilemiorum kabul ederseniz sevinirim : )))
herkese kazasız belasız cezasız günler ...

boş gelmek olmaz hoşgeldin ilk başlarda olur böyle şeyler

suleymanozen
31/08/2007, 00:03
cook sagol ,,,hani böle giriş yaptım ,,birden bu msjları okuyunca acaba dedim cok bos kötü bişimi yaptım dedim ondn yaniii

Misafir2
31/08/2007, 00:43
buyuksun suleymanım sağlık olsun ama bı ara kendını tanıt da sevgılı gp kardeşimiz süleymanı yakından tanıyalım dostluk ve kardeşlık adına tabıı
kazasız belasız cezasız günler babacım hoş geldın

OzzY
31/08/2007, 01:33
Ertan abi baştan söylesene ben dedim diye :D

Linos
31/08/2007, 01:51
Sorun değil Süleyman, olur öyle şeyler! ;)

suleymanozen
31/08/2007, 07:56
teşekkğr ederim müsait olunca bol bol şehhh yazıcam merak etmeyin smdi fuara gidiyorum,,sizleride beklerim bugun açılıyoruzzzz???
76.İZMİR FUARI ,,,,,,,KARDELEN KESTANE ŞEKERİ SATNDINA TÜM GP LERİ BEKLERİM
(REKLAM YAPMAK YASAKSA BU MSJI ENGELLEYİN)
SAYGILAR

ufuk61
31/08/2007, 08:15
hoşgeldin süleyman

Halook!!!
31/08/2007, 13:24
Hoşgeldin Süleyman.İnciraltına yanına gelipte duran kırmızı Grande Punto bana ait(Acık reklam oldu ama napim işte kusura bakmayın).O gün Gökhan ve ben Süleyman kardeşimizi gördük.Kendimizi ve siteyi tanıtarak siteye üye olmasını rica ettik.Bizi kırmayıp siteye üye olan Süleymana teşekkür ediyoruz.Grande Punto kardeşliğine ve Grande Punto Türkiye Forumuna hoşgeldin tekrardan.(Bu arada fuara gelmeyi düşünüyorum ben gelirsem uğrarım yanına)

brvhgt
31/08/2007, 13:42
Ertan abi baştan söylesene ben dedim diye :D

yok len valla ben değildim:rolleyes:

suleymanozen
01/09/2007, 07:46
cümlettten hoşbuldummmM

misafir3
01/09/2007, 11:46
aramıza hos geldın umarım ıyı vakıt gecırırsın ...

EAGLE SAİM
01/09/2007, 22:01
Hoşgeldin

suleymanozen
03/09/2007, 02:17
Hoşgeldin Süleyman.İnciraltına yanına gelipte duran kırmızı Grande Punto bana ait(Acık reklam oldu ama napim işte kusura bakmayın).O gün Gökhan ve ben Süleyman kardeşimizi gördük.Kendimizi ve siteyi tanıtarak siteye üye olmasını rica ettik.Bizi kırmayıp siteye üye olan Süleymana teşekkür ediyoruz.Grande Punto kardeşliğine ve Grande Punto Türkiye Forumuna hoşgeldin tekrardan.(Bu arada fuara gelmeyi düşünüyorum ben gelirsem uğrarım yanına)

HBLDK KARDEŞ OGÜN FARKLI Bİ GÜNDÜ SAGOLUN HİÇ BEKLEMEDİGİM Bİ ANDA İMDATIMA YETİŞTİNİZ : )))
NYS İŞ YER KONUM ÖNEMLİ DEGL ÖNMLİ OLAN SU AN ARANIZDA OLMAK COOK SAGOLUN ,,,,,
İZMİR FUARINA BEKLERİM,,,SİTE UNLU MAMÜLLERİN KARŞISINDAYIM,,,,GELDİGİNİZDE SATANDATKİ ARKİLERİLERE SÜLEYMAN' NERDE DİEREKTEN SORMANIZ YETERLİ ,,MAKSAT BİR ANLIK TANIIŞMAK,,
BULUŞMA FİKRİNE DÜŞÜNCELERİNİZİ BEKLİYORUM HAFTA ORATASI DURUMU FALAN NE DÜŞÜNÜYOSUNUZ BEEN YENİYİM SİTE VE ETKİNLİK KURALLARINDAN PEK HABERİM YOK SAAT GECENİN 2BUÇUGU YORGUN BİR ŞEKİLDE FUARDAN GELDİM VE YAZIYORUM SADECE İNCELEME FIRSATIM YOK ,,BULUŞMA GÜNÜ 16EYLÜL GBİ DİORSANIZ O GÜN BENM İÇİN BİRAS DÜŞÜNDÜRÜCÜ OLABİLERRR ,,,TABİ BENCİLLİK OLARAK ALGILAMAYIN SADECE İLK BULUŞMAM TANIŞMAM OLCAGI İÇİN HEYECANLANDIM : ))) TEKRAR HERKESE TEŞKKR EDER İİ GECELR DİLERİM

Inciraltinda Yanima Gelen Ilk Arkiii Adini Tam Hatirlayamadim Kusuura Bakma Ben Seni Nerden Tanidigimi Hatirladim Gbii Bi Tahmin Sen Açilim Dershanesinde Bulundun Mu ?*** 3--sene önce Civarindaaa???haluk Senmiyidn Ooo ?? :))

Halook!!!
03/09/2007, 12:52
HBLDK KARDEŞ OGÜN FARKLI Bİ GÜNDÜ SAGOLUN HİÇ BEKLEMEDİGİM Bİ ANDA İMDATIMA YETİŞTİNİZ : )))
NYS İŞ YER KONUM ÖNEMLİ DEGL ÖNMLİ OLAN SU AN ARANIZDA OLMAK COOK SAGOLUN ,,,,,
İZMİR FUARINA BEKLERİM,,,SİTE UNLU MAMÜLLERİN KARŞISINDAYIM,,,,GELDİGİNİZDE SATANDATKİ ARKİLERİLERE SÜLEYMAN' NERDE DİEREKTEN SORMANIZ YETERLİ ,,MAKSAT BİR ANLIK TANIIŞMAK,,
BULUŞMA FİKRİNE DÜŞÜNCELERİNİZİ BEKLİYORUM HAFTA ORATASI DURUMU FALAN NE DÜŞÜNÜYOSUNUZ BEEN YENİYİM SİTE VE ETKİNLİK KURALLARINDAN PEK HABERİM YOK SAAT GECENİN 2BUÇUGU YORGUN BİR ŞEKİLDE FUARDAN GELDİM VE YAZIYORUM SADECE İNCELEME FIRSATIM YOK ,,BULUŞMA GÜNÜ 16EYLÜL GBİ DİORSANIZ O GÜN BENM İÇİN BİRAS DÜŞÜNDÜRÜCÜ OLABİLERRR ,,,TABİ BENCİLLİK OLARAK ALGILAMAYIN SADECE İLK BULUŞMAM TANIŞMAM OLCAGI İÇİN HEYECANLANDIM : ))) TEKRAR HERKESE TEŞKKR EDER İİ GECELR DİLERİM

Inciraltinda Yanima Gelen Ilk Arkiii Adini Tam Hatirlayamadim Kusuura Bakma Ben Seni Nerden Tanidigimi Hatirladim Gbii Bi Tahmin Sen Açilim Dershanesinde Bulundun Mu ?*** 3--sene önce Civarindaaa???haluk Senmiyidn Ooo ?? :))

İnciraltında yanına gelen ilk kişi bizim sahtekar toparlak Gökhandı. :D :D :D
Ben daha sonradan yanına gelen kişiyim.Bu Gökhan mantar gibi heryerden çıkıyor doğal olarak bi yerde gözüne çarpmıştır belki...

misafir3
03/09/2007, 13:08
haluk bende ızmırde olsam demekkkı banada aynını dıyecenhaa bende bızım burda butun gp cılerın yanıan yanasıp onlarla konusp davat edıyorum devamlı ..ama guzel oluyo kardesım yenı yuzler tanıyosun devamlıı..hoss oluyo yanee

Halook!!!
03/09/2007, 13:12
haluk bende ızmırde olsam demekkkı banada aynını dıyecenhaa bende bızım burda butun gp cılerın yanıan yanasıp onlarla konusp davat edıyorum devamlı ..ama guzel oluyo kardesım yenı yuzler tanıyosun devamlıı..hoss oluyo yanee

"Bende izmirde olsam banada aynını diyeceksin" derken ne demeye çalıştığını pek anlamadım ama yolda Grande Punto görünce mümkün olduğu kadar siteye yönlendirmeye çalışıyorum...

misafir3
03/09/2007, 13:28
[quote=Halook!!!;111628]İnciraltında yanına gelen ilk kişi bizim sahtekar toparlak Gökhandı. :D :D :D

espırı yapmısınya onu kastedıyorum bızede bole espırıler yaparsın dedım kotu analma degıl ben severım bole sıcak espırırlerıı ..arkadaslar arasında hoc oluyo ve tabı gercek dostluklardaa anatmak sıtedıgımı sımdı anlamısındırr..dımı:serenade:

Halook!!!
03/09/2007, 15:20
[quote=Halook!!!;111628]İnciraltında yanına gelen ilk kişi bizim sahtekar toparlak Gökhandı. :D :D :D

espırı yapmısınya onu kastedıyorum bızede bole espırıler yaparsın dedım kotu analma degıl ben severım bole sıcak espırırlerıı ..arkadaslar arasında hoc oluyo ve tabı gercek dostluklardaa anatmak sıtedıgımı sımdı anlamısındırr..dımı:serenade:

Evet anladım sağol.Kusura bakma ilk başta saflığıma geldi acık ondan anlayamadım ne demek istediğini.

Gkhan
03/09/2007, 17:42
ilk başta saflığıma geldi

ilk baştamı :D :D:D :D:D

Halook!!!
03/09/2007, 17:58
ilk başta saflığıma geldi

ilk baştamı :D :D:D :D:D

Ülen şişman rambo anlamadık işte ilk başta ne olmuş yani.Sen her söyleneni ilk defada anlıyomusun.Kafamı bozma bak benim Ertan abiyle bir olur alnını karışlarız senin :prop0000:

suleymanozen
04/09/2007, 00:38
kardeş gökhan buraya gelrse bi cvp atsın bna,,,AÇILIM DERSHANESİNDE varmıydı bi kaç sene önce : )) ordan tnaıdık gelio bna,,,nys cümle puntocular napooozzz ,,,
karara düşüncelerinizi bekliorum
,,he bu arada buugun patron beni iştem zorla kovdu git eve dieee ben gitmicem dedim ditt dedi ondn erken geldim ,,,
aammaa fuara beklerim ,,,site unlu mamüllerin karşısındayım KAYALAR ŞEKERLEME,,

Er-NnN
04/09/2007, 10:38
ben de katılıyım bare 12 eylül gibi ben de izmirde olabilirim... :)

BrK_20
10/09/2007, 17:45
12 eylul olurrrrrrrrrrrrrrrrr neden olmasınnn gokhan da gelmesı lazımmm amaaa :)

Er-NnN
10/09/2007, 17:56
falla ben katılamıyorum antalyadayım... :)

suleymanozen
10/09/2007, 22:23
12eylül uygunsa okkk
fuar kapandı uydunum artık ,,,ama cook yoruldum ,,
hadi smdi sıra buluşmadaaaa napoozzz

BrK_20
10/09/2007, 23:49
kımse oralı olmuokı :(

Halook!!!
11/09/2007, 00:26
Ne demek kimse oralı olmuyo. :D
Biz neciyiz burda :D
12 Eylül çarşambaya geliyor ve doğal olarak iş günü.Buluşmaları özellikle cumartesi yada pazar yapıyoruz ki herkes daha rahat gelebilsin diye.
Benim haftaiçinde işim olmadığı için ben gelirim.Ama diğer izmirli arkadaşlar için zor olsa gerek.

SteinGP
11/09/2007, 01:52
şahsen benim için mümkün değil 12 eylül..hafta içi iş günü olduğundan katılım sağlamak imkansız arkadaşlar..

dreamerdaddy
11/09/2007, 02:51
Walla bende hiç bi buluşmaya katılamadım iyi olur..

BrK_20
11/09/2007, 09:52
eeeee napıyoruzz arkadslar havalar sogumadan bı bulusma daha :) pazar gunu nasıl olur ayın 16 sı ???

Gkhan
12/09/2007, 14:53
ayın 16 sıda olabilir ben 17 sinde gidiyorum akşamına okul başlıyor :):(

BrK_20
12/09/2007, 15:48
oooooo kardesım gıdıoosa 16 sı tamam dır kıss gelıooo kısss hadı ızmırlılerrrrrr

Gkhan
12/09/2007, 16:05
kardeş gökhan buraya gelrse bi cvp atsın bna,,,AÇILIM DERSHANESİNDE varmıydı bi kaç sene önce : )) ordan tnaıdık gelio bna,,,nys cümle puntocular napooozzz ,,,
karara düşüncelerinizi bekliorum
,,he bu arada buugun patron beni iştem zorla kovdu git eve dieee ben gitmicem dedim ditt dedi ondn erken geldim ,,,
aammaa fuara beklerim ,,,site unlu mamüllerin karşısındayım KAYALAR ŞEKERLEME,,

olabilir ama ben seni gene çıkartamadım biladerim :):):chef:

Gkhan
12/09/2007, 16:06
konusuuruz tekrardan ama ayarlamaya çalışın ben hertürlü gelirim..

Halook!!!
12/09/2007, 17:15
Bende gelirim 16 sında ama arabayı alamayacağım gibi görünüyor şu anda...

@Gökhan
Forumda arka arkaya mesaj atmak yasak kardeşim bilmiyor musun sen ya bide moderatör olacaksın.
Sende böyle yaparsan üyeler ne yapmaz dimi ama.İmamla cemaat misali :D :D :D

BrK_20
12/09/2007, 18:04
baska gelen yok mu ? :(

Halook!!!
12/09/2007, 18:14
Evet arkadaşlar 16 Eylülde kesin gelecek olanlar yazsın.Ben başlıyorum.

1.Halook!!!

BrK_20
12/09/2007, 18:15
1. Halook
2. BrK_20

Halook!!!
12/09/2007, 18:52
16 Eylül Buluşma Listesi diye bir konu açtım.Gelecekler oraya yazsınlar adlarını...

https://forum.grandepuntotr.com/izmir/4917-16-eylul-bulusma-listesi.html#post114385