PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Organizasyon Düzenleyesim var...

cemdogu
30/05/2013, 13:42
Selam arkadaşlar :)

Foruma yeni katıldım biliyorum ama mümkünse havaların iyice ısındığı vakitte bi buluşma ayarlayasım var.Kafamdaki planlar çok garip :D

Buluşma yeri buralarda biryerlerde bulunan bi kafe.Kendisi benim tanıdığım olur, standart giriş ücreti ve sınırsız çay ya da diğer opsiyonları düşünür konuşur ayarlarız.

Kafenin bahçesi mevcut, buraya uygulama sahası kurabiliriz.Ne bileyim, far karartılır hepberaber, teyp aydınlatılır.Sticker'lar çekilir.Çok ta eğlenceli olur bence herkesin birbirine yardımcı olması.Şahsen benim aracın turuncu ışıklarını beyaza çevirene kurban olurum yani :p

Bir güzelliği de bulunduğumuz kafenin tam karşı çaprazında Sonax var.Elimizin altında hemen.Katılım sayısına göre, burayla da görüşülür.İç dış temizlik, araç pasta cila vesaire için toplu fiyat alabiliriz.Gayet zevkli olur bu da...

Ayrıca ; Naçizane fotoğrafçıyım :) Araçların fotoğraflarını çekerim.Şöyle ankaralılar olarak toplu bir fotoğraf çektirelim değil mi? Ayrıyetten seyir halinde bir kordon oluşturursak eğer çok hoş fotoğraflar çıkar bence...

Ayrıca, zor günler geçiren forum sahiplerine de destek olması amacıyla, herkesin gözü önünde bir bilirkişiye verilecek destek kutusu koymayı planladım.Dalavere yok, cebime giren çıkan da yok.Amaç bir arada olmak, hoş vakit geçirmek.....

Siz ne dersiniz? Böyle bir plan nasıl olur sizce?

erenemre
30/05/2013, 13:47
düşünceler çok güzel umarım ayarlanabilir bende yardımcı olmak isterim.

femoli
30/05/2013, 13:53
cem öncelikle beypazarı buluşması mevcut onu atlattıktan sonra brunch tarzı bir şey düşünebiliriz yani olur neden olmasın ;)

cemdogu
30/05/2013, 17:55
hah mehmet abi... bu bağış toplama işinde paranın teslimatı sana olsun.forumda bilinirsin, lafın geçer...

ayrıca evet o geziden sonra elbette.hatta imkan olursa o geziye biladerle gelmeyi düşünüyoruz.

femoli
30/05/2013, 18:38
yok buluşmalarımızda asla bağış toplamıyoruz. yapmak isteyen banka hs no var adres var kimseyi rencide etmek yada teşhir etmek bize yakışmaz . buluşmadan sonra beraber görüşür hallederiz şimdilik konuyu donduralım olmazmı ;)

cemdogu
30/05/2013, 22:53
Sen nasil uygun gorursen :)

MB860 cihazımdan 2 ile gönderildi