PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Direksiyondaki ledler

donjoanm
30/05/2013, 11:15
2011 model aracımda ne hikmetse direksiyondaki ledler çalışmıyor.ki daha bi çok eksiği mevcut.forum sayesinde tanışmış olduğum ali arkadaşımın sayesinde ledler yanıyor şimdi.inanın çok mutlu oldum.ali arkadaşıma çok içten yardımları ve gösterdeği ilgi alaka için ne kadar teşekkür etsem azdır.allah razı olsun kendisinden.

byspayn
30/05/2013, 15:45
O S5 Grande Puntolardan çala çırpa bitirememişler zaten...

sinanuzun
30/05/2013, 17:31
2011 model aracımda ne hikmetse direksiyondaki ledler çalışmıyor.ki daha bi çok eksiği mevcut.forum sayesinde tanışmış olduğum ali arkadaşımın sayesinde ledler yanıyor şimdi.inanın çok mutlu oldum.ali arkadaşıma çok içten yardımları ve gösterdeği ilgi alaka için ne kadar teşekkür etsem azdır.allah razı olsun kendisinden.

Nasıl bir çözüm buldunuz led mi eklediniz ?

alixxx
30/05/2013, 17:58
Nasıl bir çözüm buldunuz led mi eklediniz ?

Evet Sinan bey led ekledim. Aslında sökene kadar led eklenecek sanıyordum fakat söktüğümde hiçte hoşuma gitmeyen bir sorunla karşılaştım ki o da ne led, ne direnç ne de tesisatı vardı. Bende kendi aracımdaki kumandaları sökerek nereye ne bağlandığına baktım fakat benim araç 2006 active Murat beyin aracı ise 2011 dinamic ve soketteki pinlerin yerleride farklı idi işte biraz uğraştık (2-3 saat kadar) fakat uğraştığımıza değdi.İşin güzeli bende teypten söktüğüm orijinal ledler vardı ve işe yarar düşüncesi ile atmamıştım. Onları kullandım direksiyonda :)

donjoanm
30/05/2013, 19:08
Ali kardesim sagolsun cok ugrasti ledler icin.bi de hiz sabitleyiciyi yaptik mi artik tam olacak arabam :) cok sagol ali hakkini odeyemem.

onur1986
30/05/2013, 20:11
Ali bey'e helal olsun.genelde çok yardımcı oluyo herkese duyduğum kadarıyla.aynı sorun bende de mevcut bakalım biz nasıl halledecez.hayırlı olsun,bol ışıklı günler size..

alixxx
30/05/2013, 21:03
Ali kardesim sagolsun cok ugrasti ledler icin.bi de hiz sabitleyiciyi yaptik mi artik tam olacak arabam :) cok sagol ali hakkini odeyemem.

Hız sabitleyici işi daha kolay aslında hallederiz ya ledler biraz uğraştırdı açıkçası beklemediğim bir durumdu :) Ama yardımcı olabildim ya ne mutlu bana :)

Ali bey'e helal olsun.genelde çok yardımcı oluyo herkese duyduğum kadarıyla.aynı sorun bende de mevcut bakalım biz nasıl halledecez.hayırlı olsun,bol ışıklı günler size..

Onur bey yakın olsaydınız sizinkinide hallederdik açıkçası. Nazsıl olsa tecrube sahibi oldum artık :) Şimdi yap desen daha kolay yaparım. İsterseniz malzeme ve direksiyon tuşlarını gönder diyecem ama tesisat çekip onu bağlamak sıkıntı olur. Bu taraflara yolunuz düşüyorsa uğrarsanız seve seve yardımcı olurum :) Gerçi yardım ettiğim için pişman oluyorum ama ne yapayım ya yardım etmeyincede içim rahat etmiyor :)

outlife
10/06/2013, 11:24

HAkikaten istanbulda bu direksiyon tuş takımının aydınlatmasında yardımcı olacak arkadaş yok mu? Gereksiz yere servise 150-200 tl bayılmayalım. Beraber yapalım, bizde öğrenelim kaynaşalım.