PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Start&Stop arızası

kace
29/05/2013, 13:10
Arkadaşlar bişey yokken araba stop etmemeye başladı klasik bı kac aynı konulu başlıkları okudum ünlem işreti y anıp s&s devre dışı diyor. serviste bi parça değişip yapılacak düzelir sanırım dediler. bana benzer sorun yaşayan arkadaşlarımızın başlıklarının altında yazan yorumları okudum kimisinde egzoz manfold gevesemesi kimisindede xenon vesaire sonradan takılan ek eletrk aksamlarının zamanla böyle arızalar vereceği ve en son ecu arızası vereceği söyleniyor dogrurumudr eger oyleyse xenonları vs sökimmi? tşkkrler

dineryilmaz
07/06/2013, 14:13
body computer ile ilgili bir problem. ya body computer değişecek yada tamir edilecek.

umutsaygin
07/06/2013, 15:09
s&s arızası benim evodada yeni aldığımda olmuştu. .servise gittim hemen anında değiştirdiler parçaları ama hangi parçaları değiştirdiler bilmiyorum. .ama evolarda s&s kronik arızadır. .benim evoda sizdeki gibi ekstra donanım xenon ya da elektrik aksamını değiştirdiğim bir durum olmamasına rağmen arıza oldu belki elektronik aksamdan olabilir tabi ama belki oda. . ama dediğim gibi kronik arıza servise giderseniz garantiden değiştireceklerdir. .xenon vs gibi şeyler garantiyi bozuyor mu bilmiyorum. .bunu öğrenip ona göre xenonlarınız orjinalleriyle değiştirip gidebilirsiniz..

kace
07/06/2013, 20:03
body computer ile ilgili bir problem. ya body computer değişecek yada tamir edilecek.

sqanırım bi parca değişicek oda b cmptr olablr sipariş edildi beklemedym tesşkkrler:)

kace
07/06/2013, 20:04
s&s arızası benim evodada yeni aldığımda olmuştu. .servise gittim hemen anında değiştirdiler parçaları ama hangi parçaları değiştirdiler bilmiyorum. .ama evolarda s&s kronik arızadır. .benim evoda sizdeki gibi ekstra donanım xenon ya da elektrik aksamını değiştirdiğim bir durum olmamasına rağmen arıza oldu belki elektronik aksamdan olabilir tabi ama belki oda. . ama dediğim gibi kronik arıza servise giderseniz garantiden değiştireceklerdir. .xenon vs gibi şeyler garantiyi bozuyor mu bilmiyorum. .bunu öğrenip ona göre xenonlarınız orjinalleriyle değiştirip gidebilirsiniz..

garantide sıkıntı yok oldugu gibi gittim cok oluyoms dediğiniz gibi bizde eyvallah:)