PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : punto parçaları

fatihhhh
29/08/2007, 10:50
selam;
exper fiyat katoloğu die bi link vwerilmişti. o siteye girip puntonun tüm yedek parçalarını konumlarını numaralarını görebiliyorduk.
ben vu siteyi sık kullanılanlara eklemiştim.
şimsdi tık lıyorum açmıyo.
bu siteye nasıl girebiliriz bilgisi olan varmı?
ben kolçak alcam da orta oknsol kaç parçadan oluşuyo, nasıl sökülüyo nasıl bişi takabilirz bun konuları değerlendirebilmek için o siteye ihtiyacım var.
ilgilenenlere şimdidien teşekkür ederim.

Painkiller
29/08/2007, 13:31
Modifiye bölümünde kolçakla ilgili başlık var. Orayı bi incele istersen.

fatihhhh
29/08/2007, 13:53
inceledim, tüm kolçaklarla alakalı yazılara baktım.
eleman ın biri almanaydan bi kolçağın fotolarını koymuştu çok d güzeldi. ama ne eleman a nede kolçağa ulaşamıyorum.
keşke büyükşehirlerde olsam. istediğim şeyi daha kolay bulurdum.
bu gidişle 400 ytl ye yakın para verip orjinal taktıracam sanırım.

ufuk61
29/08/2007, 16:25
valla fatihcim ben gittim özel yaptırdım koltuğu söktüler kumaşını cıkartık ve kolcağı oraya kaynattırdım ve üzerini yanmaz siyah renkli bir deri ile kaplattım ve harika oldu yukarı ve aşağı indire biliyorsun üzerinde gerektiğinde otura bilirsin ne bileyim tek kötü yanı eşya koyamıyorsun içine,gerci eşya koyuncada ses yapıyor böylesi daha güzel bence

ufuk61
29/08/2007, 16:25
hee bu arada fiyatıda 45 ytl garajda benim gp ye bak istersen

tempesty
29/08/2007, 21:26
valla fatihcim ben gittim özel yaptırdım koltuğu söktüler kumaşını cıkartık ve kolcağı oraya kaynattırdım ve üzerini yanmaz siyah renkli bir deri ile kaplattım ve harika oldu yukarı ve aşağı indire biliyorsun üzerinde gerektiğinde otura bilirsin ne bileyim tek kötü yanı eşya koyamıyorsun içine,gerci eşya koyuncada ses yapıyor böylesi daha güzel bence

Aynen bende öyle yaptım sanayide 50 ytl ye taktırdım abi bi kolçağa 400 ytl verilmez naptın sen :no000000: