PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Site servis indirimi

grandelmus
28/08/2007, 23:44
Merhaba arkadaşlar, servis formunda bir arkadaş 20.000 km bakımında bu sitenin servis indiriminden yararlanmış. Gerçekten böyle birşey varsa, nasıl yapılıyor,bilen arkadaşlar paylaşırsa iyi olur.
Teşekkürlerler...

ufukbzk84
29/08/2007, 10:22
heralde sanırsam sadece site üyesi olduğunu sölüyosun yetkili kişilere onlar gerekli indirimi yapıyorlar...ee tabi bu indirimden haberi olmayanlar var onlara ayrıca açıklamak gerekiyo ayrıntılı...

anvil
29/08/2007, 11:36
mersindekilerin siteden haberleri yokki

grandelmus
29/08/2007, 20:24
mersindekilerin siteden haberleri yokki

Mersin'deki servisleri (özellikle BORANLAR) nasıl haberdar edebiliriz? TEŞEKKÜRLER.

h k
29/08/2007, 21:18
site indirimi %10 yapan bazı servisler vardı.

ama zaten servise nakit para verirseniz yada nakit vermeseniz bile sıkı bir pazarlıkcı iseniz her servis %10 indirim yapıyor zaten liste fiyatları üstünden. nakite %10 + site üyesine %10 toplam %20 indirim yapacağım diyen servis görmedim. sanırım göremeyizde , sonuçta Fiatın ücret kriterlerine uymak zorundalar fazla indirim yapamıyorlar.

merter
30/08/2007, 19:09
ankarada ustun yada birmot yapiyormu bu indirimi

toful
30/08/2007, 20:26
Fiat Fayda Listesi
Açıklama Fayda Noktası
%5 (Fiat Fayda+paropuan) - Mekanik Yedek Parca SERVİS
%1 Arac Alim Indirimi SATIŞ
%10 (Fiat Fayda+paropuan) - Servis Mekanik Iscilik SERVİS

hayatboyufiyat üyeliği için PARO'ya hoÅŸgeldiniz (https://www.paro.com.tr) adresinden opetkartın ile kayıt olusan %10 indirim zaten alabilirisin.

Honor COOPER
30/08/2007, 23:24
klasik ''advertisement'' safsataları bu indirim muhabbetleri.

Linos
31/08/2007, 01:56
Her zaman söylediğim gibi: Önemli olan indirim değil, orada -tanınmış olmamız itibariyle- gösterilen ilgidir!

ufuk61
31/08/2007, 08:39
site indirimi %10 yapan bazı servisler vardı.

ama zaten servise nakit para verirseniz yada nakit vermeseniz bile sıkı bir pazarlıkcı iseniz her servis %10 indirim yapıyor zaten liste fiyatları üstünden. nakite %10 + site üyesine %10 toplam %20 indirim yapacağım diyen servis görmedim. sanırım göremeyizde , sonuçta Fiatın ücret kriterlerine uymak zorundalar fazla indirim yapamıyorlar.

doğru söze ne denir

gokhantr
31/08/2007, 09:20
Fiat Fayda Listesi
Açıklama Fayda Noktası
%5 (Fiat Fayda+paropuan) - Mekanik Yedek Parca SERVİS
%1 Arac Alim Indirimi SATIŞ
%10 (Fiat Fayda+paropuan) - Servis Mekanik Iscilik SERVİS

hayatboyufiyat üyeliği için PARO'ya hoÅ�geldiniz (https://www.paro.com.tr) adresinden opetkartın ile kayıt olusan %10 indirim zaten alabilirisin.

bu indirim her zaman geçerli değil:

Fiat Fayda Listesi Açıklama Fayda Noktası %5 (Fiat Fayda+paropuan) - Mekanik Yedek Parca SERVİS %1 Arac Alim Indirimi SATIŞ %10 (Fiat Fayda+paropuan) - Servis Mekanik Iscilik SERVİS Serviste Fiat Fayda ve paropuan kazanımı belirli ürün ve hizmetlerde geçerlidir. Servis işçilik ve yedek parçadaki avantaj oranlarınızın %1'i paropuandan, geri kalanı Fiat Fayda'dan oluşmaktadır.

ben daha yeni 20000 bakımı yaptırdım.sadece %1 paropuan kazandım,fiat fayda indirimlerini yapmadılar

femoli
31/08/2007, 09:22
Her zaman söylediğim gibi: Önemli olan indirim değil, orada -tanınmış olmamız itibariyle- gösterilen ilgidir!
Sana katılıyorum murat önemli olan üç beş kuruş indirim değilde site üyesi olduğumuz için araca gösterilen ilgi ve alaka bu gerçekten yetiyor 10 bakım 85 tuttu 8,5 lira indirim olsa ne olur :D:D

ufukbzk84
31/08/2007, 10:42
valla ben tehtit ediyorum eğer benim arabnın sorunlarını halletmezseniz sizi sitede reklam yaparım diye :D bana indirimden ziyade en büyük faydası o :D onlarda aman ha yapma gözünü seveyim diyo ve ilgeniyolar :D açıkçası indirimden çok bu anlamda faydaası oluyor bana...

Honor COOPER
31/08/2007, 12:25
valla ben tehtit ediyorum eğer benim arabnın sorunlarını halletmezseniz sizi sitede reklam yaparım diye :D bana indirimden ziyade en büyük faydası o :D onlarda aman ha yapma gözünü seveyim diyo ve ilgeniyolar :D açıkçası indirimden çok bu anlamda faydaası oluyor bana...
güzel taktik:thumbs_up2:

gokhantr
31/08/2007, 13:10
durup duruken niye yapsınlarki indirim.hayatboyufiat üyeliğini aktif hale getirmediysen yapmamaları çok normal.birde bayiler aracı satarken verdikleri opet kartı sisteme tanıtmıyorlar.üyeliği aktif hale getirmek için fatura fakslamak gerekebiliyor.sadece opet kartın olması bu indirimin olacağı anlamına gelmiyo malesef.

hayatboyu fiyat üyeliğimi aktif etmiştim.ama bugün hayatboyu fiyat sitesinde şunu fark ettim:

"Fiat Fayda" nedir?
"Fiat Fayda" Hayat Boyu Fiat kulübüne katılımcı FIAT servislerinde yaptığınız alışverişler sonucunda, dahil olduğunuz avantaj paketindeki oranlara göre kartınızda biriken avantajlardır. Bu biriken avantajları sadece katılımcı bayilerde bir sonraki FIAT servis alışverişinizde veya FIAT marka "birinci el sıfır km" araç alımında kullanabilirsiniz.