PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : 1,4 95 hp.Sj yıllık bakımı yaptırdım

kadoku
28/08/2007, 17:34
Dün aracımı senelik bakım için Maltepe Evsan servisine götürdüm, aracım 4500 km idi yapılanlar;

Yağ ve yağ filtresi değişti
Hava filtresi değişti

Toplamda 93 YTL ödedim + 6 taksit yapıldı.

Bunların haricinde rutin kontroller yapıldı, kapılar yağlandı ve yeniden ayarlandı arka kapılar şimdi daha rahat kapanıyor, kontak anahtarı takılması problemim çözüldü ayrıca hepimizin derdi olan tavan döşemesindeki sarı lekeler yüzünden tavan döşemeleri garantiden değişecek onun için de sipariş geçildi yüksek ihtimalle hafta sonuna kadar gelir bekliyoruz bakalım.

erdiyilmaz
28/08/2007, 18:13
hayırLı oLsun kadir bey.

1 yıLda 4500km yoL yapmanız iLginç geLdi : )

karakayaaykut
28/08/2007, 20:14
Kadir bey merhaba bendede saydığınız dertlerin hepsinden var tavan döşemesi garantiden değiştiğini bilmiyordum..siz de ne kadar var o malum sarılıklardan cok muydu?

Misafir2
28/08/2007, 23:46
kadır hıç bınmemeşsın arabaya baba getır bana açalım kılometreyı ..
hayırlı olsun kazaszı belasız gunler dılerım

kadoku
29/08/2007, 12:49
sağolun arkadaşlar, 1 yılda nası bu kadar km yaptığımı merak edenler için olayı açayım ist.malumunuz üzere trafiği çok yoğun bir şehir ve bende hergün anadolu yakasından avrupa yakasına geçmek zorunda kalıyorum ancak trafik stresini yaşamak istemediğim için vapuru kullanıyorum dolayısıyla Puntoma ancak hafta sonları yada akşamları binme fırsatım oluyor dolayısıyla 1 senede anca bu kadar km.yapabildim.

@karakayaaykut kardeşim, tavan döşemeleriyle ilgili sorunun sendede olduğundan bahsetmişsin öncelikle belirtmeliyimki başta ben hiç önemsememiştim tavan lambasının etrafındaki bir kaç küçük sarı lekeyi ama sonraları bu lekeler çoğaldı 0 aldığım bir arabada bu lekelerin olması gözüme batmaya başladı zaten bu sorun bilinen bir sorun servisler sorun çıkartmadan değiştiriyorlar sorunun kaynağı belli tavan döşemesinin yapıştırılırken kullanılan yapıştırıcıdan kaynaklanıyor bence hiç durmayın aracınız garanti süresi içerisinde iken değiştirin derim.

Yanlız şunu belirteyim arkadaşlar senelik bakım zamanı gelen arkadaşlar bence hiç gecikmesin bakımdan önce benim arabada belirgin bir hantallık vardı 2. viteste bile çok cansız kalıyordu bakımdan sonra ise araba gaza dokunduğum anda tepki veriyor deyim yerinde ise ok gibi yerinden fırlıyor.