PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : LPG ve kasko sorunu

outlife
17/05/2013, 13:57
Arkadaşlar Merhaba,

Aracı yeni aldım. Aldığımda araçta lpg vardı ve işli değildi. Muayenesi vss yapıldı. Fakat ruhsat trafik şubeden çıkmadığı için ruhsata işletemedim. Dün aradığımda ruhsatın postada olduğunu öğrendim. Ruhsatım gelse bile lpg işlenmemiş hali ile gelecek. Sonra gidip işleteceğim.

bu süreç zaman alacak. Fakat ben kaskoyu biran önce yaptırmak istiyorum.

1- LPG ruhsata işlenmeden lpg li kasko yaptırabilir miyim, yaptırırsam ilerde sorun olur mu?

2- En son fiyat aldığım sigortacı en uygun genişletilmiş kasko fiyatı olarak 1400 tl ray sigorta verdi. fiyatı uygunmudur, ayrıca ray sigorta servis, yedek parça ödeme vb. konularda iyi midir? yorumlarınızı bekliyorum.

holigan
17/05/2013, 14:07
Merhaba,

kaskoyu Lpg'li yaptırabilirsiniz.Hiç bir problem olmaz.Daha sonrasında ruhsatınıza lpgyi işletebilirsiniz.

Ayrıca Ray sigortadan kasko yapmayın derim ben.Ne ödeme gücü var, ne anlaşmalı servis ayağı kuvvetli.Çok sıkıntı yaşarsınız.

Dilerseniz bende sizin adınıza bir çalışma yapabilirim.

10ursbf
17/05/2013, 15:01
Lpg konusunda Selçuk Bey bilgi vermiş, kasko için de kendisiyle bir görüşün derim.

didi77
17/05/2013, 18:27
Kaskoda detaycı olun biraz ben cok araştırdıktan sonra axa Sigorta'da karar kıldım lpg yimde sonradan işlettim 40 tl gibi bir fark verdim Allah kimseyi sigortaya düşürecek kadar muhtaç etmesin