PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Kalorifer boruları sesi bi yardım

ufku
12/05/2013, 09:53
Arkadaşlar bugün arabamı çalıştırıp işe giderken o direksiyonun altından gelen gıcırdama sesleri konsolun tam ortasından camla birleştiği yerlerden de gelmeye başladı servisler direksiyon altında olduğu gibi hemen hallederlermi yoksa ön göğüs için işlem biraz daha farklımı.yorumlarınız için teşekkür ederim.

masumasik89
12/05/2013, 13:04
aynı sorunu ben yasamıstım arabamı yenı aldıgımda. kalorifer hortumlarıdan gelıyor o cik cik sesi servise gıt hemen yapar işlem ücreti almadan garantılı ıse araban

bvulgari
12/05/2013, 13:09
Bence hiç servise kurcalatma yın.Gaz pedalının sag tarafındaki kapagı kaldırın orda beyaz bidon havasında gözüken şeyin etrafında gri bir metal boru geçiyor.. O boruyu biraz esnek yapmışlar sürttükçe ses yapıo .. Onun altına yani dip tarafına dogru bir tahta veya baska birşey sıkıstırın ses kesilir.. Servislerin kimisi abuk subuk yaglar falan sürüyo arabayı mahvediyolar.. Muhtemelen 2 gün sonra yine ses yapar zaten servise gidersen.. Ben aynı problemden 7-8 kere gittim cünkü..

masumasik89
12/05/2013, 13:11
ben aracımı zıncırlıkuyu bırmota goturdum ve bırdaha aynı sorundan dolayı gıtmedım servıse USTADAN USTAYA FARK VAR ;)

srkaradag
12/05/2013, 13:38
36000 km de benim araçtada başladı gıcırdama gaz pedalının oralardan

bvulgari
12/05/2013, 14:35
ben aracımı zıncırlıkuyu bırmota goturdum ve bırdaha aynı sorundan dolayı gıtmedım servıse USTADAN USTAYA FARK VAR ;)
Bende oraya götürdüm merak etme.. Usta farkı değil o zihniyet farkı.. Cok ustalık isteyen bir iş değil çünkü..