PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Ankara En İyi Shell Akaryakıt İstasyonu

Sef42
07/05/2013, 16:47
Belki konu hakkında bir çok başlık açılmış olabilir ama il bazında ve özellikle shell istasyonları için bilgilerinizi paylaşmanızı rica ederim....

1. Sorum :En iyi Shell istasyonu hangisi.
2. Dizel de hangi moedlini kullanıyorsunuz.

Punto_Can
07/05/2013, 17:12
Ben eskişehir yolundaki shell den v-power alıyorum, çok memnunum, ankara da dikmen vadisinin ordaki shell den daha iyi mazotu var diyebilirim. v-power dizel candır :)

burYq
07/05/2013, 18:03
Ayrıca belirtmek gerekir. Sanırım tüm Shell çalışanları bir eğitime tabi tutulmuş. Hepsi gerçekten gelen müşterilere çok iyi davranıyor.

Golbasi
07/05/2013, 18:04
Turan güneşteki petrol ofisinden alıyorum aracı aldığımdan beri. Ancak gaz olarak shell daha ucuz opete ve petrol ofisine oranla. Diğer aracın gazınıda orandaki shell den alıyorum

OzzY
07/05/2013, 22:31
Bilkent Shell Shellin kendi istasyonu. 3 senedir kullanıyorum en ufak bir sorun yaşamadım(2 sene benzin yaklaşık 1 senedir mazot) Mazotta vpower tercih ediyorum. Arkadaşım dikmen-çetin emeç kesişimdeki shellin iyi olduğunu söylüyordu.

CoachK
07/05/2013, 23:09
Eskişehıie yolu içinde burger king olan shell bence en iyisi. Shell v power diesel kullanıyorum.

smartmavi
07/05/2013, 23:15
Ben de Bilkent Shell'den alıyorum Ozan gibi... sorun yok..

V-power abartılı gibi geliyor, ne dersiniz? tavsiye ediyor musunuz? bariz faydası var mı?

OzzY
08/05/2013, 00:55
Ben de Bilkent Shell'den alıyorum Ozan gibi... sorun yok..

V-power abartılı gibi geliyor, ne dersiniz? tavsiye ediyor musunuz? bariz faydası var mı?

ben hep vpower aldım sayılır, bir kere 50tllik fuelsave almıştım ondada bir fark görmedim.

ama aradaki fark az olduğundan kafam rahat etsin diye "pahalı"sını alıyorum...

rockSEWER
11/06/2013, 22:26
Merhaba,

Biraz geç olmuş olabilir fakat, ben genelde opetten alıyordum, daha sonra yakıt kalitesi falan derken araştırmalarla shell ' e geçtim, ardından :) petrol ofisinin v-max eurodiesel iyi oldugunu duydum araştırdım ve kafama yattı.Yaklaşık 6 aydır petrol ofisinden alıyorum inanın farkı gordum.Çok memnunum, ayrıca po istasyonlarının hepsi her ne kadar güven vermesede tek yerden ve aynı pompadan alıyorum.Bence Ankarada en güvenli istasyon şaşmazdan yokuşu çıkarken sağda Jandarma Vakfının Petrol Ofisi istasyonu var sadece oraya güveniyorum.

chicknstrew
11/06/2013, 22:40
Arkadaşlar bir bilgi olsun bilmeyenler için, euro diesel ve katkılı euro diesel arasındaki fark motorin içindeki biodizel oranı ile alakalıdır. Örneğin Euro 5 motorların biodisel oranı yüksek motorine uyumlu olması açısından da geliştirildiği söylenebilir. Örneğin 4.17 lik mazotta %3 oranda biodizel varken, 4.23 lükte %5 orandadır. aslında fiyatlandırma tam tersi olmalıdır. Ancak mutlak fiyata bakılmaz bağıl fiyatlandırma söz konusudur. Bunlar benim kişisel görüşlerimdir hiç bir kurum veya kişiyi bağlamaz.

cmhrky
28/07/2018, 17:26
Yolumun üstü olan Eskişehir yolu Konutkent Shell ve Konya Yolu Çiğdem Shell. İkisi de Shell Petrol A.Ş. nin kendi işletmeleridir.