PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Değerlendirme yapabilir misiniz ?

ttayyllann
07/05/2013, 10:29
Bilirsiniz belki geçenlerde arabayı yen almıştım aldığımdan beri baya bir yol katettim hevesten olsa gerek :) . şuana kadar 190 tl lik mazot aldım. gittiğim yol hemen hemen 400 km ve daha iki tırnak mı denir bilemem çeyrek depo mazot var iyi midir sizce :):gatherin:

Punto38
07/05/2013, 10:36
Hayırlı olsun depoyu fulleyip yaparsanız daha sağlıklı ölçüm yapmış oluruz. Ama o çeyrek depo bittiğinde de aşağı yukarı bir fikre sahip oluruz benim Aracım benzinli ayni 190 tl lik benzin ile 600km yol yaptım sehir içinde 600+ olur umarim:)

tayfux
07/05/2013, 10:45
Bilirsiniz belki geçenlerde arabayı yen almıştım aldığımdan beri baya bir yol katettim hevesten olsa gerek :) . şuana kadar 190 tl lik mazot aldım. gittiğim yol hemen hemen 400 km ve daha iki tırnak mı denir bilemem çeyrek depo mazot var iyi midir sizce :):gatherin:
hocam o para ile nerden baksan 650 km ye yakın yol yapmanız lazım diye düşünüyorum ama yol şartları kullanım süresi ve ortalama hız çok önemli bunlar olmadan sağlıklı yorum yapmak zor..

ttayyllann
07/05/2013, 17:25
hocam o para ile nerden baksan 650 km ye yakın yol yapmanız lazım diye düşünüyorum ama yol şartları kullanım süresi ve ortalama hız çok önemli bunlar olmadan sağlıklı yorum yapmak zor..

Vallahi otobanda 180 i görmüşlüğümde var durkalkta 2 3 saat kalmışlığımda var az harcıyayım diye bir gayede değildim açıkcası devir 3.5 leride gördü