PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : şu An Da Sinoptayim!!!

f@tih_28
27/08/2007, 15:25
Arkadaşlar şu anda sinopta tatildeyim.buralarda GP'cu lar yokmu varsa tanışmak isterim..Aklınızda bulunsun dedim:surfing:

Misafir2
27/08/2007, 16:10
beğendiğim en güzel iller arasındadır termınalın üst kısmına çıkıp denıze karşı buz gibi bir biranın tadını çıkar benım adıma veya kalede güneşin batımı eşlığınde kahve yudumlaya bılırsın

ince5757
27/08/2007, 18:03
Fatih merhaba hoş geldin sinop'a, ne zamandan beri arabanı görüyorum tanışmak kısmet olmadı.Kaldığın apartmanın altındaki Deniz Eczanesin deyim beklerim.....

f@tih_28
01/09/2007, 21:17
gerçekten tanışmak nasip olmadı serdar abi.bende senin arabayı her dakika görüyorum:rambo:.kimin diye merak ediyordum.ilk gördüğüm an tanışırız serdar abi 2 hafta daha sinoptayım..

dejavu
02/09/2007, 07:34
fatih ve serdar....
işte forum bu ya.... hep görüyorsunuz ve bir merhaba bile denemiyor.. aslında sokakta biraz zor oluyor bu işler.. hani insan içinden geçiriyor insan şimdi ters bir cevap verirde burda dumur olmayalım diye insanın pek oralı olası gelmiyo.. ben bazen yaşıyorum. abi bizim sitemiz forumumuz gp miz var deyince adam saf saf suratımıza bakıyor e neyapayım şimdi der gibi.. ama forumda muhabbet başka oluyor..

f@tih_28
02/09/2007, 19:23
Fatih bey iyi tatiller.
Sinop'un çok güzel olduğunu söylüyorlar gerçekten de öylemi????

İyi akşamlar....

:ressam:
iyi akşamlar atilla abi.evet sinop şirin & güzel bi yer taviye ederim herkese.bende sinoplu sayılırım her yaz burdayım genelde:)sinop kafa dinlemek için güzel ve hoş bi yer.gelinip görülmesi lazım derim..