PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : SearchAndRescue ve herkes Çok saolun

padawantr
20/01/2007, 20:16
SearchAndRescue, ya gerçekten hiç bir mecburiyetin olmamasına rağmen o kadar sticket ve kartvizit hazırlamışsın gerçekten çok çok saol. Ayrıca bu gün yapılan buluşma da çok hoş oldu. Herkes saolsun. Gerçi ben çok fazla kalamadım ama inşallah bi dahakine.

Özetle diyorum ki "İnsanlar Grande Punto satın alınca sadece araba değil aynı zamanda bir sürü güzelliklerin de sahibi olurlar (Kerem Gültekin)" (Slogan gibi oldu :) )

unik06
20/01/2007, 20:23
gerçekten de öyle be kerem :)

ercan abi'ye ne kdar teşekkür etsekde az gelir :)

ama..kendi adıma..sana da çok teşekkürler kerem.. bugün, kol dayamanın montajı için verdiğin yardımdan dolayı.

arkadaşlar.bilginize.. bu padawantr varya..bildiğiniz küçük McGayver :)

padawantr
20/01/2007, 20:25
gerçekten de öyle be kerem :)

ercan abi'ye ne kdar teşekkür etsekde az gelir :)

ama..kendi adıma..sana da çok teşekkürler kerem.. bugün, kol dayamanın montajı için verdiğin yardımdan dolayı.

arkadaşlar.bilginize.. bu padawantr varya..bildiğiniz küçük McGayver :)

Yok be abi ... Utandırma adamı. Ne yaptım? Gerçi bagajda acil durumlarda gerekli bi takım alet edevat var ama McGayver kadar da değil :D

unik06
20/01/2007, 20:27
hadi hadi alçak gönüllülük yapma..

o kadar eğildin, büküldün o vidaları sıkacam diye :)

başkası olsa..ne uğraşacam.. almasına yardım ettik o kadar, gitsin kendi taksın der..giderdi :)

saol..gerçekten :)

erdiyilmaz
20/01/2007, 20:43
yaw konu başLığı iLe aLakasız oLacak özür diLiyorum ama koL dayama yeri işi nasıL haLLettiniz? fiyat fiLan?

tabi searchandrescue abimize extra teşekkürLer sağoLsun iyi bir organizasyon çıkardı 8O

unik06
20/01/2007, 20:48
valla... kerem gitmiş, 2-3 yerden sormuş soruşturmuş..bi tane takmış kendine,

hiç de sallanmıyo.. ve iğreti durmuyordu..bende çok beğendim ve zaten aklımdaydı..kerem dde görünce direk atladım valla ..hehe:)

vidaları, tornavida ile vitesin arka ksımına sabitlemek suretiyle çok şık birer kolçak'ımız oldu :)

üst kapağınıda..spreyle iç döşemeye göre boyamak kaldı sadece!

bu arada,
@padawantr

gümüş spreyinde bende kalmış..unutturma :)

padawantr
20/01/2007, 20:56
valla... kerem gitmiş, 2-3 yerden sormuş soruşturmuş..bi tane takmış kendine,

hiç de sallanmıyo.. ve iğreti durmuyordu..bende çok beğendim ve zaten aklımdaydı..kerem dde görünce direk atladım valla ..hehe:)

vidaları, tornavida ile vitesin arka ksımına sabitlemek suretiyle çok şık birer kolçak'ımız oldu :)

üst kapağınıda..spreyle iç döşemeye göre boyamak kaldı sadece!

bu arada,
@padawantr

gümüş spreyinde bende kalmış..unutturma :)

Abicim bence gümüş renge boya. Arada bir kontrast güzel olur ama yine de sen bilirsin. Tamam bi ara buluşunca alırım.

erdiyilmaz
20/01/2007, 21:02
nerden aLdıgınızı bi de fiyatını ögrenemedim gitti :D

unik06
20/01/2007, 21:24
nerden aLdıgınızı bi de fiyatını ögrenemedim gitti :D

8M 8M 8M

hakkatten yau..

25 ytl ye aldık..ama adamların elindeki son ürünü kerem, teşhirdekini de ben aldım :o

vidalar ve işçilik ..tekrar saolsun..keremden :)

erdiyilmaz
20/01/2007, 21:29
dh'de 400ytL gibi bir fiyattan bahsediLiyordu. ben mi yanLış hatırLıyorum acaba.

25 miLyona haa 8W

fırsatı kaçırmışız tüh.

unik06
20/01/2007, 21:34
adamalrın telini bulr veririrz sana
takip ederisn :)

padawantr
21/01/2007, 10:56
dh'de 400ytL gibi bir fiyattan bahsediLiyordu. ben mi yanLış hatırLıyorum acaba.

25 miLyona haa 8W

fırsatı kaçırmışız tüh.

Ya Erdi bu orijinal olan kolçak değil. Aksesuarcılarda olan kolçaklardan. Ama sanırım en düzgününü aldık. Unik'le gezdiğimiz zaman bu düşüncem daha bi perçinlendi. Çok dandik olanlar var.

Linos
21/01/2007, 11:03
searchandrescue; abi harbiden çok teşekkürler... Emeğin büyük...8O 8O 8O

elbruz
22/01/2007, 11:10
searchandrescue; abi harbiden çok teşekkürler... Emeğin büyük...8O 8O 8O

+1000.....kesinlikle..;)

elbruz
22/01/2007, 11:24
ayrıca erdi ile bizim ayrıyeten teşekkür etmemiz lazım tabi erdide etti ama bizi yıkamaya kadar götürüp ordada yardımcı olduğu için tekrar sağol ercan abi..

Linos
23/01/2007, 19:05
Searchandrescue; abi n'aptın Birmot'a başvuru işini?

searchandrescue
23/01/2007, 19:14
yazıyı yazdım arkasına üye listemizi ekleyeceğim fakat üye listesine nick değilde gerçek isim ve araç plakalarını yazma konusunda yorum bekliyorum

Linos
23/01/2007, 19:18
Gerçek isim ve plakaları yazalım bence! Yoksa karışıklık çıkabilir... Parantez içinde verebiliriz nickleri...
Sen bir konu aç en güzeli abi, sana özelden gönderelim isim ve plakaları... Olmaz mı?

elbruz
01/02/2007, 16:30
evet yavvv birmot işi ne oldu...