PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Lpg ve krom kaplama fikirleriniz..

ramazan oktay
04/05/2013, 15:15
Herkese merhaba.. arcımda brc marka lpg takılı ve buğün yetkili serviste bakım yaptırmak istedim sadece filtresini değiştirdi ve kalprasyon ayarı düzgün mü diye bakıldı alınan ücret 60 lira yetkili servise gittiğime pişman oldum birdahada gitmem.. ikinci konu krom kaplama: cam çıtası alacaktım buğün bi arkadaş bi yerde adam kendi ölçü alıp yapıyo daha güzel oluyo dedi sizce mantıklı mı orjanal satılanlardan daha iyi yapabilir mi acaba.. ben adama yaptırmak istiyorum bakalım o arada birde bağaz altına krom yaptırırım daha ucuza mal olur bana diye düşünüyorum... birde araç içi kpı kollarını krom kaplatsam sizce saha güzel olur mu ne dersiniz..

ametist
04/05/2013, 19:07
ben beşyolda özel yaptırdım, ince işçilikten anlayan birisi olarak söylüyorum şahane yaptı adam. adı aklımnda değil ama, hemen üst geçide gelmeden, sağda...

ramazan oktay
04/05/2013, 22:26
ben daha yaptırmadım benm yaptıracağım kişide özel yapacak ölçü alarak ama siz nereye yaptırdınız acaba bana tam adres yada iş yeri ismini verebilir misiniz orayla da görüşüp görmek isterim.. birde fiyat olarak ne kadar verdiniz acaba...

ametist
04/05/2013, 22:36
ben bravoma yaptırdım. gencosmandan aşağı inerken hemen sağdaki yan yola gireceksiniz. yaya üst geçidi var, onun hemen bacağında dükkan... zaten tabelasında nikelaj vs diye yazıyor, tek dükkan bu işi yapan, sanırım sorsanız da gösterirler .. yanında da tuning yapan bir dükkan vardı. iki yıl oldu, hatırlamıyorum ne yazık ki adını ama adam bursada zaten bilinen bir usta... o zaman 50tl vermiştim.

ramazan oktay
05/05/2013, 12:29
teşekkürler çok sağolun bende oraya yaptırırsam nasıl olduğunu yazarım..