PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Boya koruma hakkında bilgi

asim
27/08/2007, 11:41
arkadaşlar merhaba,
bugün gp mu küçükyalı birmottan alacağım, boya korumada kampanya yaptıklarını söylediler fiyatı 170 ytl world carda 6 taksit. formdaki bütün yazıları okudum ama hala tam ve net bir bilgiye sahip olamadım.
sizce boya korumayı burda yaptırmalımıyım? yararı olurmu? yazılan bazı yazılara göre koruma yaparken cizikler oluştuğu söyleniyor beni en tedirgin eden konu bu. lütfen yardımcı olursanız sevinirim.
rengi rock siyahı olacak

the_Algn
27/08/2007, 12:08
Birmotta arkadaşımız gokhan yaptırmıştı. çokda memnun kaldığını sanmıyorum ama...istersen biraz zaman geçsin öyle yaptır. Daha detaylı araştırırsın..dediğin gibi kılcal çizikler oluşuyor şuan senin aracında bu kılcal çizikler yok biraz böyle kullan...

asim
27/08/2007, 12:48
teşekkürler ali bu bilgi için çok yararlı oldu bende sonra yaptırmayı daha doğru bulmuştum.

asim
10/09/2007, 09:06
arkadaşlar bana boya koruma için baya iyi bir teklif yaptılar ve arabada serviste olduğu için yaptırdım, fakat ali arkadaşımızın dediği gibi bazı bölgelerde kılcal cizgiler oluştu.bunu servisteyken tespit ettim ve görevlilere gösterdim bugün aracı bidaha alacaklar ve yapacaklar, umarım cizikler kaybolur ve daha kötü olmaz. not: araba1 haftalıktı hiç araba yıkama geçirmemişti, ona rağmen cizikler oluştu!

GP61
10/09/2007, 10:44
arkadaşlar bana boya koruma için baya iyi bir teklif yaptılar ve arabada serviste olduğu için yaptırdım, fakat ali arkadaşımızın dediği gibi bazı bölgelerde kılcal cizgiler oluştu.bunu servisteyken tespit ettim ve görevlilere gösterdim bugün aracı bidaha alacaklar ve yapacaklar, umarım cizikler kaybolur ve daha kötü olmaz. not: araba1 haftalıktı hiç araba yıkama geçirmemişti, ona rağmen cizikler oluştu!

arabayı satın aldığımızda bile arabada ince çiizikler vardı. bu siyaha havadan toz düşse çiziyor galiba :D :D

anvil
10/09/2007, 10:58
siyah arabanın bakımı çok zormuş yaw. bazen pişman olmuyo değilim. ama asaleti yeter :D

MACHINE
10/09/2007, 21:35
Kesinlikle kaılıyorum.Siyahın duruşu bambaşka.Ama çizikler gözüme gözüme batıyor ne yazıkki.Türkiye çok tozlu ve çamurlu bir ülke.Arabayı temizledikten 5dk sonra tamam yola devam...Siyah GP yinede bir başka güzel!