PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Yerli Fun / T-jet jant üreticisi bilen varmı ?

tyilgin
29/04/2013, 10:48
Arkadaşlar bildiğiniz gibi uzun zamandır fun jantı arıyorum. Son zamanlarda bulamayınce t-jet jantlarını da listeme ekledim ancak hala elde var sıfır....

İkinci el orjinal italyan bulamayınca, güvenilir bir yerli üreticinin sıfır jantını almayı düşünmeye başladım. Bildiğiniz güvenilir satıcı/üretici vs. bir yer varmıdır ?

Edit : Yerli derken linea jantlarını kastetmiyorum. 4x100 fun veya t-jet jantı arıyorum. Yerli/italyan sıfır/ikinci el farkketmez.
Bu arada istemeden alınık parça ilanı gibi olduğunun farkındayım ancak cevap yazacak arkadaşlar arasında yerliler linea 4x98 vs tartışması yaşanmaması adına belirtmek istedim.

kadir07
29/04/2013, 11:14
Cutting edge technology and products from Hayes Lemmerz (https://www.hayes-lemmerz.com/index.php)
orjinal jantların üretimi yapan firma Hayes Lemmerz Manisa da...

tyilgin
29/04/2013, 11:19
Cutting edge technology and products from Hayes Lemmerz (https://www.hayes-lemmerz.com/index.php)
orjinal jantların üretimi yapan firma Hayes Lemmerz Manisa da...

iletişim bilgilerine bakınca yurt dışı görünüyor. Manisa telefonları veya bildiğiniz bayiisi falan varmı ?

kadir07
29/04/2013, 11:21
Global Wheel Group

Turkey Operations
TEL: 90.236.226.20.00
FAX: 90.236 233.43.30

tyilgin
01/05/2013, 08:31
Global Wheel Group

Turkey Operations
TEL: 90.236.226.20.00
FAX: 90.236 233.43.30

Firmayla görüştüm. Yurt dışı çalıştıklarını yurt içinde satış yapmadıklarını söylediler. Satıştaki arkadaş tekersan'a bakmamı söyledi ancak onlarda yurt içi satış yapmıyormuş.

İlginiz için teşekkür ederim...

astertixx45
03/05/2013, 12:06
Arkadaşlar bildiğiniz gibi uzun zamandır fun jantı arıyorum. Son zamanlarda bulamayınce t-jet jantlarını da listeme ekledim ancak hala elde var sıfır....

İkinci el orjinal italyan bulamayınca, güvenilir bir yerli üreticinin sıfır jantını almayı düşünmeye başladım. Bildiğiniz güvenilir satıcı/üretici vs. bir yer varmıdır ?

Edit : Yerli derken linea jantlarını kastetmiyorum. 4x100 fun veya t-jet jantı arıyorum. Yerli/italyan sıfır/ikinci el farkketmez.
Bu arada istemeden alınık parça ilanı gibi olduğunun farkındayım ancak cevap yazacak arkadaşlar arasında yerliler linea 4x98 vs tartışması yaşanmaması adına belirtmek istedim.

Eski Döktaş Yeni Componenta fabrikası var DJ ve Max jantlarını üretiyor burayada bakabilirsin