PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Ses sistemi döşeme ile tüm ayrıntılar

turguttemel
26/08/2007, 02:17
öncelikle üzerinde bulunan cd calarla sessiteminin bi faydası olmaz servise sipariş verip teyp kabini sipariş edin 36 ytl ve tesisatı bilen birine döşetin hiç bir kabloyu kesmeden girisleri sizin mp3 calarınıza göre ayarlasın benim öyle skart tı söküp orjinali takabiliyorsun ayrıca akü ile alakan olmadan anfi cıkısını arabanın direksiyon altında bulunan ana elektirik kablosunu sıyırarak ve sigorta koyarak yapın suan pioneer 6890 1 anfi 600x800 4 pioneer haporler 2 jbl takılı ve ses harika sorunsuz

Backer
26/08/2007, 04:20
öncelikle üzerinde bulunan cd calarla sessiteminin bi faydası olmaz servise sipariş verip teyp kabini sipariş edin 36 ytl ve tesisatı bilen birine döşetin hiç bir kabloyu kesmeden girisleri sizin mp3 calarınıza göre ayarlasın benim öyle skart tı söküp orjinali takabiliyorsun ayrıca akü ile alakan olmadan anfi cıkısını arabanın direksiyon altında bulunan ana elektirik kablosunu sıyırarak ve sigorta koyarak yapın suan pioneer 6890 1 anfi 600x800 4 pioneer haporler 2 jbl takılı ve ses harika sorunsuz
şimdi üzerindeki cd çalarla bişey olmaz bence yanlış bi düşünceee ben punto sahibi değilim wee burda bulunan bi abimize hazırladığımız we tekrar değiştricezğimiz sitemde puntonun orjinal cd çaları war we biz çok memnunuz jbl in özel üretim 1000 ytl lik cd çalarını takrırıcaktık amaaa direksiyon üzerindekii kollar iptal olduğu için ipta lettirdikk araç üzerine şuan 6 çelik mid 2 38 lik (hacim) BİR BAS BİR SES anfisi bağlanma düşünülüyo ve hala cd çalar değiştirmeden ....

turguttemel
26/08/2007, 14:04
olabilir ama bi pioneer cd caların cıkısı ile aynı olmuyo bende düşündüm direksiyon üzerinde ki kumandayı ama iptal ettim istediğim an geri takıp orjinal olarak bırakabiliyorum

rebelbeauty.org
30/08/2007, 11:57
valla ben 2x1200 38lik lanzar bas taktım 1tk vibe kompenant 2 tk pioneer oval hoparlör 1x pioneer 904 anfi 1x audio system digital anfi taktım puntonun üstününde ki orjinal cd çaları kullanıyorum gayette memnunum cd çaları aslında bozmaya gerek yok ben gayet memnunum...

dofaaan
08/09/2007, 22:43
senın o tesısatcın kabloyu akuye gecırememiştir ondan oradan baglamıstır hem senın dedıgın kabloda direk aküden gelıyo farklı bı elektrık akımı yok o senı aldatmış====

mehmetzengi
09/09/2007, 12:31
valla ben 2x1200 38lik lanzar bas taktım 1tk vibe kompenant 2 tk pioneer oval hoparlör 1x pioneer 904 anfi 1x audio system digital anfi taktım puntonun üstününde ki orjinal cd çaları kullanıyorum gayette memnunum cd çaları aslında bozmaya gerek yok ben gayet memnunum...
+1907 tamamen katılıyorum zaten 2 amfi yar ortada değil mi?? tabiki orjinal teyp yerine pıoneer yada sony gibi bi ana ünite takılması daha iyi olur ancak takılmasada olur yani

turguttemel
26/09/2007, 13:39
ben üzerinde ki hiç bir haparlörü ellemedim ve sökmedim poinner taktım istedigim an söküp orjinal teyp i takıyorum 4 civata hepsi ben pionner teyple baska bi teyp cıkısını ve sesini karşılaştırmam bile:play_bal:

buraktii
25/10/2007, 10:39
işin aslı yorumları okuyunca ön panelin tamamen çıktığını düşünüyordum aracı yeni aldım teypbin çıktığına sevindim mp3 çalmıyor sanırım eski arabamın teybi ona uyarmı acaba....

ismetarisal
12/12/2007, 10:54
arkadaslar ben de grande puntomun ses sistemin geliştirmeyi düşünüyorum. 1000lik jbl woofer orj. jbl kabinli+jbl 4 kanallı amfi ve 1 takım jbl kompenant takmayı düşünüyorum sizce bu sistemden verim alabilir miyim?düşüncelerinizi ve tavsiyelerinizi bekliorum.şimdiden teşekkürler