PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Bülent Abi Gerçek değil photo shop'un ta kendisi

Backer
23/08/2007, 22:55
Öncelikle bütün abilerime ablalarıma yaşıt olan kardeşlerime amcalarıma teyzelerime slmlar ben Fethiye'den henüz punto sahibi olmayan 18 yaşında bir erkek çocuğuyum :) fethiyede ileri gelen 3 punto sahibini yakından tanıyorum bilmiyorum kaç tanesi bu forumda takılıyo ama ben 3 ünü tanıyorum ve sürekli takip ediyorum arabalarla çok ilgiliyimm şuan altımda hiç bir araç olmasa bile 16 yaşımda altımdaa lüks jeep çekmiş bi delikanlıyım :) ewett öncelikle herkeze slm werdikten sonra konuya ve başlığa gelmek istiyorum konu başlığını açmamın sebebi bana bunu yapmaya teşviik eden 07 ATA 35 in sahibi bülent abiden bir güç aldım diyebilirim Bülent abinin imzasında photoshop değil gerçeğin ta kendisi yazardı ve bu söz hep hoşuma giderdi bende photo shopla azda olsa ilgilendiğim için bu sözle bi harekete geçtim siteyi inceledim bir adet shop yarışaması denmiş amaaa pek bişey göremedimm hem biraz farklı olsun hemdee bülent abinin sözünden aldığım gazı üstümden atıyım diyee bugün oturdum bu işin başınaaa amaa önce bi resim bulmam gerekiyoduu bunudaaa resimelrini kendi çektiğim we fethiyede bulunan bi araçla başladım sadece sahibi plakaları silmemmi istedi ( neden bilmiyorum ?) zaten görenler tanıycaktır ama ben yinede sildim iznini aldım we öğlen başladım ne kadar sürdü ve ne kadr gerçekçi oldu bilmiyorum amaaa güzel shoplu bi gp çıktıı hatta kendi puntom olamadığı için bunu kendi puntom bile ilan edebilirim :D...Umarım yaptığım araç beğenilir ve bendee iyiki emek harcamışım diyebilirim gelelim araca vee yapılan işlemlere...
https://img62.imageshack.us/img62/3995/fullxs0.jpg

https://img210.imageshack.us/img210/8585/58kznm5.jpgYapılan işlemleri bülent abinin sitesindeki gibi yapım aşaması felan diyeede tek tek koysammı diye düşündüm ama bu kadarda özenti olup bülent abiden azar işitmek istemedim :) Şimdilik tek resim war amaaa bu aracın her yönden çektiim resimlerini ses sistemi dahill her şekilde shopluycam bu cumarteside fethiyedeki 2 gp cii abimi tanıştırıcam onalrda araçları incelerken bende yeni fotoğraflar çekipp yeni projelere dewam edicem gelelim yapılan işlemlere:D

Öncelikle araçç olduğunca yere indirildi bilmiyorum kaçlık yay war :)
Aracın kendinde bulunan body kit benm işimi çok kolaylaştırdı güzelde bi görüntü elde ettim önde simge iptali we ızgaralar tamamen değişti altta burun we ızgara tarzı şeyler eklendi markalarını unuttum...
fotoğrafta lastik dışa bakıyodu direksiyona biraz dokunup tersine çevirdim tabi bu shopda biraz zaman aldıı güzel janlat seçtim markası önemlimi nede olsa shop tak tak çıkar çamurluklarda bombeleme yaptık..şimdi siz arabanın motorunu görmüyosunuz amaa çok şey bağladık ısınmasın diyee kaputa havalandırma açtımm egzoslara gelince yandan çıkarmak farklı bi şekil olduu lambo door ilk defa yaptığım için biraz zor olduu bu kapıyı bülent abiden alıp boyadımm hırsızlık oldu azcık biraz boya hatalı olabilir arabanın sahibi affetsin haa bide bülent abii... sonraaa çamurluk üzerindeki çince yazıda "bekir" yazdım bunuda daha önce forumda görmüştüm azcıkda ben olayım dimi yukardada kendi imzamı atıp arabayı bitirdimm daha öncede kendi jeepimi yapardım ama hiç biri bu kadar gerçekçi olmamıştıı şimdii bu resmi yarışma sayfasına koyucam amaa şu yetkililer şu yarışmayla ilgilensinn lütfennn böylee biraz açıklama yaptım biraz zaman geçirdim şimdidee yorumlarınızı bekliycem biliyorumm böyle şeyleri okuyup zaman kaybettiğinizi düşünebilrisinizz hatta gözleriniz bile acımış olabilir amaaa kusurama bakmayın hepinize özürlerimi iletiyorum çalışmalarım dewam edicektir sevgiler we saygılarla sağlıcakla kalın :)

emre
23/08/2007, 23:06
kardeşim güzel olmu bence özellikle ön ızgara falan tatlı durmuş ancak ön kaput biraz kaba geldi bana yani bizim araba daha böle sade daha çok yakışıo birde egzozlar değişik bi yorum katmış eline emeğine sağlık umarım daha güzellerini de yaparsın

learner
23/08/2007, 23:18
bysahin ellerine sağlık.

araç sahibi benim. ben plakayı sildirmemin nedeni başka sitede yayınlanacak diye sildirmiştim ama buraya koydu bilmiyordum. foruma karışı bir terbiyesizlik olmaz bizde kusuru bakmayın

Backer
23/08/2007, 23:21
Ohhh hocamm sonundaa yaaa plakanızı silmek çok koymuştu vallaaa şimdi içim rahatladıı ewett Araç 58 FN 294 benm öğretmenimin herşey açığa kavuştuu :D

Ayrıca 2. resimi sonradan ekledim forum için problem olucaksaaa hemen kaldırabilirizz :(

ufuk61
24/08/2007, 08:07
ellerine sağlık cok güzel olmuş şu jantlara bitiyorum ama malesef bunların 4 bijonlusu yokmuş

HKNZHR
24/08/2007, 09:54
2th resim daha guzel :P

_BURAK_
24/08/2007, 10:04
abi manyak olmuş yaa

Honor COOPER
24/08/2007, 11:16
2th resim daha guzel :P
arabamı?
bayanmı?:uhm00000:

ufukbzk84
24/08/2007, 11:27
bence arabadır bu dizayna sahip bi araban olsun orası kolay olur... yalnız ön ızgara çok güzel olmuş mükemmele yakın....

ACTOROFTHEROAD
24/08/2007, 19:09
eLİne saĞLIk coooK ii OLmuŞş...

Backer
24/08/2007, 22:10
Teşekkür ederim yorumlarınız için ve beğendiğiniz içinn geliyor geliyor az kaldı daha iyileri geliyo :)

HKNZHR
24/08/2007, 22:55
tabikide araba :P

Misafir2
24/08/2007, 23:04
masa üstüne arka plan olacak kadar mükemmel (arka plan yaptım :)) sağol kardeşım çalışmaların ve paylaşımların devamını dılerım

memat
24/08/2007, 23:29
ulen kıskanmayın arabanın yanına bi hatun koydum hemen yapmışın:D:D:Dşakaşaka
araba harbiden müthiş olmuş ama kaput abartı olmuş

Backer
25/08/2007, 05:17
Araç benmde masüstümde duruyoo asıl yeni projeler daha güzel olucak cumartesi akşam üzeri güzel bi buluşma olucak we en güzel fotoğrafları çekicem kaputt biraz abartı olmuş olabilir amaa zaten photoshop abartı işidirr yanii en iyi yapan adamlar bilee body kitleri lastikten altta durur nasıl olcaksa artık benmki gerçeğe yakın olabildiğince yakın we abartı bi photoshop olduu yorumlar içinn çok teşekkürlerrrr...

Bülent A.
27/08/2007, 11:27
Araç güzel olmuş.
Jantlar 10 numara ama kaput arkadaşların dediği gibi çok büyük olmuş.
LEON BOOM - Anasayfa (https://www.leonboom.com) sitesindeki Leonun ön kaputunu uygalasan daha hoş dururdu kanımca.
Ayrıca tampon altında interooler ın boru girişleri gözüküyor ama intercooler ortada yok.Alt tarafın tasarımını birkez daha gözden geçirmen gerek bence.

Ellerine sağlık.Eksiklere ve ufak hatalara rağmen güzel olmuş.

Backer
27/08/2007, 15:23
Tmm abi yeni çektiğim resimlerde zatenn farklı şeyler arıyorum kullanabilirim beğendiğin için teşekkür ederim yapabileceğim we sizin beğendiğiniz şeyler olursa yani şunuda yap görelim gp üzerinde diyosanızz tekliflerinizi bekliyorum
yeni fotoğrafları ve videolar burda yapılcak resimlerde bunlar olucak sanırım https://forum.grandepuntotr.com/diger-iller/4659-25-08-2007-fethiye-photoshop-icin-el-ele-bulusmasi.html Tekrar teşekkür ederim yorumlar içinnn

Backer
06/09/2007, 23:25
devamı gelicek dedim ve bir resimel daha geldim yönlenrime yapmam umarım ata olmaz :D https://forum.grandepuntotr.com/sanal-modifiye/4819-fethiye-bulusmasi-sonucu-54fn294-48h1311.html#post112615

Unique_GOTH
07/09/2007, 15:13
tebrikler arac çok güzel olmuş çalışmalarının devamını dileriz :)

Daywalker
07/09/2007, 17:30
Bence kapıyı ellemesen çok daha şık olacakmış araba. Kapı gerçekçi değil.

Backer
07/09/2007, 18:19
Bence kapıyı ellemesen çok daha şık olacakmış araba. Kapı gerçekçi değil.
ilk başta kapı yoktu spoiler felan wardı daha şıktı ama sonradan kapıyı ekledik spoiler felan çıkmak zorunda kaldıı aracın kendi kapısını kesipde almadım bülent abinin kapıyı alınca boya renk pek tutmadı haklsıınız biliyorum:dumbo:

cewo
17/09/2007, 11:00
kalite ayrıntılarda gizli oluyo. ayrıntılara biraz daha dikkat edersen çok daha ii şeeler çıkartabilirsin. dewamını bekliyorz eline salık ;)

BLaCK DesigN
27/10/2007, 02:33
dürüstçe söylemek gerekirse, başkasının photoshoplu aracından parçalar almışsın, bu hiç hoş değil. Gerçekte var olan bir arabadan parçalar alabilirsin elbette ama photoshoplu bir araçtan parça almak suç sayılır. Yanlış anlama dünyadaki bütün sanal tuning sitelerinde bu böyledir ve bu gibi yanılgılar yüzünden Hırsız Türkler muamelesi görüyoruz :(

Umarım tekrar photoshoplu araçlardan parçalar almaz, bunu photoshopla sanal tuning yapımının bir kuralı olarak benimser, uygular ve uygulatırsın.. Türkiyede gelişmekte olan bir hoby sanaltuning. Her ne kadar hoby yada bir olgu bile olsa, bunun dünya çapında bir standartı vardır. Ben sadece bunu belirtmek istedim. Ben de ilk zamanlar bunun yanlış olduğunu bilmiyordum ve düşünememiştim. Ama şimdi parçalar alırken, photoshoplu araçlardan değil, gerçekte var olan orjinalden modifiyeli araçların resimlerinden kopyalayıp alıyorum. ;)

iyi çalışmalar.

Backer
03/11/2007, 22:00
bende o zaman sizin baştaki düşüncelerinizin olduğu durumdaydım yani yanlış gelmiyodu uyarı için teşekkür ederimmm sanırım bu işler uzun bir süre bitti benm için... :)