PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Gaz mı? Benzinle mi cıkartmalıyım?

goldumut
20/08/2007, 16:08
malum antalya sıcak ve yoldakı sakızın ustunden gectım ve tekerlege dolanarak kaportaya kadar yapıştı.jantı temizledim mazot la ama kaportayı ne ile temizlemeyliyim?
cizik gibi sakız lekesi kurumuş anca tırnakla zorlarsam cıkıyor.

Cnyt01
20/08/2007, 16:22
kıyafetlerde buzla girisince cıkıyor .) bi dene...

goldumut
20/08/2007, 16:33
:))))ciddimisin:=))

Cnyt01
20/08/2007, 16:37
ewt cıddıyım ya bu sıcakta bıle seni mi ugrastırcaz cıtır cıtır oluyo buzu gorunce. yalnız pratik ev hanımlarına cevirdin bizi .) biri gelsın kilitlesin su konuyu .))))

goldumut
20/08/2007, 18:02
ok cok saol kardesim:=)

dejavu
20/08/2007, 20:43
ewet tabi ya buu daya sonrada hafif dokun bak nasıl çıkıyo... eskiden bende ağzımda sakızla uyurdum sabah kalktığımda ya üzerimde yada çarçafta yada elbisemde.. yanlız soğuyup sen dokunduğunda hemen tekrar ısınır bu işlemi çıkana kadar yapmalısın.. ve bir de iyice soğuduğuna emin olmalısın... tekrar tekrar yapmalısın ısınınca yani...

BERKAY
21/08/2007, 00:43
farkındaysanız arabada uygulıcaz cızme sansın var oto kuaförlerde özel urunler var hallederler

anvil
14/07/2008, 16:39
benim de kapıya yapışmıştı. soğutmakla uğraşmadım. ıslak sünger ve tırnağımla kabasını aldım sonra ıslak mendille komple temizledim. ama şu sakızı çiğneyip yere atanlara da bir ton kalay bastım o da ayrı konu.

EPKAH
19/07/2008, 13:06
ewet tabi ya buu daya sonrada hafif dokun bak nasıl çıkıyo... eskiden bende ağzımda sakızla uyurdum sabah kalktığımda ya üzerimde yada çarçafta yada elbisemde.. yanlız soğuyup sen dokunduğunda hemen tekrar ısınır bu işlemi çıkana kadar yapmalısın.. ve bir de iyice soğuduğuna emin olmalısın... tekrar tekrar yapmalısın ısınınca yani...
aman ne kadar tehlikeli yatarak sakız çiğnenir mi? ya nefes boruna kaçarsa? çok tehlikeli işler yapmışsın :)

KaMiKaZe
19/07/2008, 22:32
piyasada nano teknoloji ile üretilmiş bezler var onu sabunla uygularsan çıkacağını düşünüyorum. çam sakızı reçine üzerinde denemiştir gayet başarılı.

Genius
19/07/2008, 22:36
Ben dün arabayı yıkadıktan sonra gaz ile sildim ve araba müthiş parladı. Sudan kalan kireç lekelerini, zift lekelerini ve sakızı çıkardı. Tek dikkat etmeniz gereken gazdan sonra iyi silmek ve gazlı bırakmamak, zaten bezde gaz var yok arası birşey olmalı, tavsiye ederim.