PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Güneşlikteki renk atması???

Painkiller
19/08/2007, 20:26
Arkadaşlar merhabalar. 16 günlük aracımın 3.gününde vukuu bulan bir olaydan bahsetmek istedim. Arabamın iki güneşliğinde de maviye çalan bir renk atması meydana geldi. Ertesi günü servise gidip gösterdim ve değiştireceklerini söylediler. Lakin halen bekliorum gelmesini. Tofaş stoklarında olmadığını söylediler. Gölgelik amacıyla üretilmiş parçaların iki gün güneş görmesiyle böyle bir renk atmanın meydana gelmesi beni fiatın kullandığı malzemeler hakkında düşündürdü.
Daha önce böyle bir olayla karşılaşan oldu mu?

___Eğer konuyu açtığım bölüm yanlışsa özür__

goldumut
19/08/2007, 20:30
kullanılan malzeme kalıtesı cok iyi deil ama fabrıka ıklım degısıklıgını goz onunde bulundurmamıs:)boyle yıkıcı bır gunes:)senı benı solduruo.

the_Algn
19/08/2007, 22:31
üretim hatasıdır..hallolur kolayca

Lordrivendel
20/08/2007, 14:20
Arkadaşlar merhabalar. 16 günlük aracımın 3.gününde vukuu bulan bir olaydan bahsetmek istedim. Arabamın iki güneşliğinde de maviye çalan bir renk atması meydana geldi. Ertesi günü servise gidip gösterdim ve değiştireceklerini söylediler. Lakin halen bekliorum gelmesini. Tofaş stoklarında olmadığını söylediler. Gölgelik amacıyla üretilmiş parçaların iki gün güneş görmesiyle böyle bir renk atmanın meydana gelmesi beni fiatın kullandığı malzemeler hakkında düşündürdü.
Daha önce böyle bir olayla karşılaşan oldu mu?

___Eğer konuyu açtığım bölüm yanlışsa özür__

Arkadaşım, tüm Grande Punto'ların güneşlikleri 16 gün içinde soluyorsa Fiat'ın kullandığı malzemenin kalitesini sorgulayalım. :sp_ike00:

Honor COOPER
22/08/2007, 21:53
ufak bir problem çözüm bulunmasıda güzel.

ufukbzk84
23/08/2007, 10:17
bence çok büyük saçmalık olur...düşünsenize bütün güneşliklerin öle sorunu var hepsi geri gidiyo ve değişiyo bundan zararlı çıkan fiat olmazmı şimdi arkadaş değiştiricek paramı vericek... fiat karşılayacak mağdur olan müşterisinin sorununu... o yüzden onun üretim hatası olduğunu düşünüyorum...yoksa türkiyede yaşayıpta sıcaktan kavrulmayan varmı şuanda...

kutlay
23/08/2007, 12:51
aynı sorun bende de var
ve giderek renk koyulaşıyor, güneşi gördükçe
değiştirecekler!!
araba 44 binde, baştan aşağı yenilendi..
sıfırdan bi grandepunto yapacak tecrübeye sahip oldum sayelerinde..

Honor COOPER
24/08/2007, 11:02
ne güzel 44000 de sıfır arabaya biniyorsunuz.

kutlay
26/08/2007, 09:58
güzel bi sonuç olmuş -10!

sürekli arabanın peşinde koşmaktan ben bittim
başka araba olsa çoktan elden çıkarmıştım ama GP işte!!