PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Kasko ve trafik sigortası

yusuf28
16/03/2013, 17:33
Arkadaslar 4 nısanda hme kaskom hemde Trafık sıgortam bıtıyor 2011 punto evo dynamıc model 75 beygır fıyatlardan haberdar olan varmı yenı kasko yaptıran arkadaslar fılan yardımalrınızı beklıyorum

holigan
16/03/2013, 20:04
Yusuf bey mesajinizi cevapladim.gerekli bilgileri paylasirsaniz pazartesi gunu fiyatlari bildiririm.

yusuf28
16/03/2013, 23:10
Yusuf bey mesajinizi cevapladim.gerekli bilgileri paylasirsaniz pazartesi gunu fiyatlari bildiririm.

Selçuk bey gereklı bılgırılerı sıze maıl attım sızden fıyat beklemekteyım

rehber19
01/04/2013, 13:53
Yusuf Kardeş benimde 4 nisanda trafik ve kasko sürem bitiyor. aracımız da aynı. bana ankara için trafik sigortası 290tl. kasko: 970 tl fiyat verdiler. hala araştırmadayım. fiyatlar bu yıl bir hayli uçmuş. Geçen yıl bu rakamlar daha uygundu. Tr: 230 Kasko: 760 tl.

acRep
01/04/2013, 14:22
Bu fiyatlara dua edin benim bi trafik sigortam çıktı kasko gibi :)

holigan
01/04/2013, 14:30

beterin beteri var, deme oyle:)

lektonstar17
01/04/2013, 14:36

Çok merak ettim,ne kadar tuttu ?

acRep
01/04/2013, 15:18
Çok merak ettim,ne kadar tuttu ?

Kaskoya 1330 teklif varken
Zts'ye 1200 - 1500 arası :hmm:

acRep
01/04/2013, 15:19
beterin beteri var, deme oyle:)

Haklısın abi bunun beteri gazetelerin 3.sayfalarına haber olan durumlardır kesin :notworth:

lektonstar17
01/04/2013, 15:33
Kaskoya 1330 teklif varken
Zts'ye 1200 - 1500 arası :hmm:

Hadi be , yok yavv , şaka herhalde. Bu ne ya 1300 t.s. mı olur , ben 291 TL ye yaptırdım 4 gün önce.

holigan
01/04/2013, 15:41
Haklısın abi bunun beteri gazetelerin 3.sayfalarına haber olan durumlardır kesin :notworth:

Şükret haline:)

acRep
01/04/2013, 15:44
Hadi be , yok yavv , şaka herhalde. Bu ne ya 1300 t.s. mı olur , ben 291 TL ye yaptırdım 4 gün önce.

Keşke şaka olsa :thumbdown:

acRep
01/04/2013, 15:45
Şükret haline:)

Şükürler olsunnn :evet:

lektonstar17
01/04/2013, 16:05
Keşke şaka olsa :thumbdown:

Peki sebep ne , niye bu kadar yüksek çıkıyor ?

acRep
01/04/2013, 21:22
Peki sebep ne , niye bu kadar yüksek çıkıyor ?

Geçen sene ak sigortadan çekici yardımıda olmak üzere 346 liraya yaptırmıştım. Bu sene aracı ihtiyacı için verdiğim arkadaşımın 1 haftada 2 defa tutanak tutturması yüzünden böyle bir sonuç çıkıyor ve ikiside sürtmeden dolayı anlaşamamızlık ile tutuluyo yani benim araçta hiçbişey yok karşı tarafa sürtme olmuş vee sonuçç buuu tabi zamlanan sigorta primleride tuzu biberii !
Aklınızda bulunsun suçlu olduğunuz durumlarda kaza ufaksa sürtme vs. anlaşıp ya tanıdığınız bi yerde yada direk ortalama ederi kdr para çıkartıp verin aksi takdirde sigorta primleri böyle uçuklaşıyor. Tabi selçuk bey daha iyi bilgi verebilir size benim anladığm O ama :)

lektonstar17
01/04/2013, 22:38
Geçen sene ak sigortadan çekici yardımıda olmak üzere 346 liraya yaptırmıştım. Bu sene aracı ihtiyacı için verdiğim arkadaşımın 1 haftada 2 defa tutanak tutturması yüzünden böyle bir sonuç çıkıyor ve ikiside sürtmeden dolayı anlaşamamızlık ile tutuluyo yani benim araçta hiçbişey yok karşı tarafa sürtme olmuş vee sonuçç buuu tabi zamlanan sigorta primleride tuzu biberii !
Aklınızda bulunsun suçlu olduğunuz durumlarda kaza ufaksa sürtme vs. anlaşıp ya tanıdığınız bi yerde yada direk ortalama ederi kdr para çıkartıp verin aksi takdirde sigorta primleri böyle uçuklaşıyor. Tabi selçuk bey daha iyi bilgi verebilir size benim anladığm O ama :)

Bugün itibari ile kaskomu yeniledim. 2 yıldır anlaşma yaptığım acente ile yine yola devam. Allianz 3. yılımda , yeni sistem olmasına rağmen 960 TL çıkardı. Kasko genişletilmiş yeni sistem kasko. Her türlü hasar , bakım , onarım tamamen yetkili serviste yapılacak ve orjinal parça kullanılacak. Ben daha yüksek bekliyordum. Eski sistem devam etseydi çok daha düşük olacaktı ama 1200-1300 lik zts leri duyunca benim kasko çerez kalıyor.Selçuk Beye ilgisinden dolayı da çok teşekkür ederim.

holigan
02/04/2013, 11:33
Bugün itibari ile kaskomu yeniledim. 2 yıldır anlaşma yaptığım acente ile yine yola devam. Allianz 3. yılımda , yeni sistem olmasına rağmen 960 TL çıkardı. Kasko genişletilmiş yeni sistem kasko. Her türlü hasar , bakım , onarım tamamen yetkili serviste yapılacak ve orjinal parça kullanılacak. Ben daha yüksek bekliyordum. Eski sistem devam etseydi çok daha düşük olacaktı ama 1200-1300 lik zts leri duyunca benim kasko çerez kalıyor.Selçuk Beye ilgisinden dolayı da çok teşekkür ederim.

Rica ederim Ümit Bey.

Hayırlı olsun.

10ursbf
02/04/2013, 13:51
2006 GP 1.4 Starjet aracım için ilk arabam olması dolayısı ile oldukça yüksek miktarlarda Kasko teklifleri aldım.
Fiyat - kalite karşılaştırıldığında en iyi teklif allianz fiat kasko olarak görünüyor.
Fiat kaskonun gözümden kaçan bir eksikliği var mıdır? Çünkü Ray sigortadan daha düşük fiyat teklifi alabiliyorum ve bu allinaz için şaşırtıcı oluyor...

lektonstar17
02/04/2013, 13:57
2006 GP 1.4 Starjet aracım için ilk arabam olması dolayısı ile oldukça yüksek miktarlarda Kasko teklifleri aldım.
Fiyat - kalite karşılaştırıldığında en iyi teklif allianz fiat kasko olarak görünüyor.
Fiat kaskonun gözümden kaçan bir eksikliği var mıdır? Çünkü Ray sigortadan daha düşük fiyat teklifi alabiliyorum ve bu allinaz için şaşırtıcı oluyor...

Evomu aldığımda tek tercihim fiat allianz kasko oldu. Bir hasar olduğunda tüm parçalar serviste orjinal parçalarla değiştiriliyor. Geçen yıl evomun teybi çalındı.Hemen servise gittim. İki gün sonra yeni teybim ve orijinal cam takılmış olarak aracımı teslim aldım.Ben hizmetten çok çok memnunum , üçüncü yılımda da allianz ile yola devam ediyorum.

10ursbf
02/04/2013, 14:08
Evomu aldığımda tek tercihim fiat allianz kasko oldu. Bir hasar olduğunda tüm parçalar serviste orjinal parçalarla değiştiriliyor. Geçen yıl evomun teybi çalındı.Hemen servise gittim. İki gün sonra yeni teybim ve orijinal cam takılmış olarak aracımı teslim aldım.Ben hizmetten çok çok memnunum , üçüncü yılımda da allianz ile yola devam ediyorum.

Beni şaşırtan Fiat Allianz'ın aralarında ray sigortanın da olduğu bir çok firmadan daha düşük bir teklif vermesi oldu. Acaba bir muafiyet var da ben gözden mi kaçırdım endişesi taşıdım.

Cevap için teşekkürler.

lektonstar17
02/04/2013, 14:18
Beni şaşırtan Fiat Allianz'ın aralarında ray sigortanın da olduğu bir çok firmadan daha düşük bir teklif vermesi oldu. Acaba bir muafiyet var da ben gözden mi kaçırdım endişesi taşıdım.

Cevap için teşekkürler.

Muafiyet durumunu tam bilmiyorum ama ben genişletilmiş kasko yaptırdım, her türlü durumu kapsıyor.

10ursbf
02/04/2013, 14:48
Selçuk Bey'den e-posta ile teklif istedim. İlk etapta onları bekliyorum şimdilik.

MujdatB
02/04/2013, 18:22
Yeni kaskolarda fiyatlara dikkat etmek gerekir :)

brembo1
02/04/2013, 18:41
Bu gün sigortam.net ten trafik sigortamı yaptırdım aracı yeni almama rahmen 287liraya yaptılar policemide moto kurye ile 1 saat içinde yolladılar paylaşmak istedim

lektonstar17
02/04/2013, 18:55

Cevap için teşekkürler.

Az önce belgelerimi almaya gittiğimde sordum. Herhangi bir muafiyet yok.Bence tercihinizi Fiat Allianz dan yana kullanın.

MujdatB
02/04/2013, 20:58
Bu gün sigortam.net ten trafik sigortamı yaptırdım aracı yeni almama rahmen 287liraya yaptılar policemide moto kurye ile 1 saat içinde yolladılar paylaşmak istedim

Çok kısa bişey söylemek istiyorum. Bu tarz yerlerden ve bankalardan yapmanız sizin için tamamen dezavantajdır. Hasar anında size ne kadar yardımcı olacaklar. bir sorununuz oldugunda ne kadar kısa sürede ulaşacaksınız ? Tüm bu sebeplerden dolayı poliçelerinizi aynı fiyat üzerinden acentelerden bire bir yaptırmanızı tavsiye ederim.

10ursbf
04/04/2013, 11:08
Bugün itibariyle kaskomuzu yaptırdık. Selçuk Bey'e yardımları için teşekkürlerimi bir de burada belirteyim, uygun birşeyler ayarladık bakalım...

kimber
04/04/2013, 11:10
İstanbul için en ucuz teklif mafre den geldi: 429 tl

allianz 600 kusur vermişti

holigan
04/04/2013, 11:13
İstanbul için en ucuz teklif mafre den geldi: 429 tl

allianz 600 kusur vermişti

Yaptırdınız mı trafik sigortanızı?

Bende araştırabilirim dilerseniz

holigan
04/04/2013, 11:13
Bugün itibariyle kaskomuzu yaptırdık. Selçuk Bey'e yardımları için teşekkürlerimi bir de burada belirteyim, uygun birşeyler ayarladık bakalım...

Ben teşekkür ederim Onur Bey.

Hayırlı olsun.

brembo1
04/04/2013, 11:14
Çok kısa bişey söylemek istiyorum. Bu tarz yerlerden ve bankalardan yapmanız sizin için tamamen dezavantajdır. Hasar anında size ne kadar yardımcı olacaklar. bir sorununuz oldugunda ne kadar kısa sürede ulaşacaksınız ? Tüm bu sebeplerden dolayı poliçelerinizi aynı fiyat üzerinden acentelerden bire bir yaptırmanızı tavsiye ederim.

Bahsetimiz şirket beni bağlamazki ben policeme bakarım bi sıkıntı oldugunda ararım sigorta şirketini hallederler kaldıki bu şirkette 7/24 hasar kayıt hizmeti vss veriyo bunlara takılmayalım artık herşey online aynı sigorta şirketi dışardakibir acenteden 540lira fiyat verdi nasıl olcak şimdi bu adamlar 20 farklı yerden fiyat alırken sistemleri üzerinde sigorta şirketlerinin ne fiyat verdini görmelerini saglayarak en düşük fiyat verdirme gibi bit sistemle çalışıyorlar ve bu sayede türkiyenin encok ve uygun police satan şirketi.konumunda şuan bunu reklam amaçlı yazmadımı biacıklama olması bahabında düşünün lütfen ayrıca düşüniz içinde teşekkürler.

punto star by kadir özkan

fthaksu
04/04/2013, 14:05
arkadaşlar yeni tip kaskolar çıkmış galiba nasıl bilgi alabiliriz bunlarla ilgili. sitelerden aldığım teklifler çok uçuk " genişletilmiş kasko ürünüdür" yazyıor 3000 tl den aşşağı yok

kimber
04/04/2013, 14:09
Yaptırdınız mı trafik sigortanızı?

Bende araştırabilirim dilerseniz

yaptırdım teşekkür ederim

holigan
04/04/2013, 14:17
arkadaşlar yeni tip kaskolar çıkmış galiba nasıl bilgi alabiliriz bunlarla ilgili. sitelerden aldığım teklifler çok uçuk " genişletilmiş kasko ürünüdür" yazyıor 3000 tl den aşşağı yok

Yeni tip kaskolarda,

dilerseniz sadece yetkili servislerde onarım olsun diyorsunuz, dilerseniz sadece özel servislerde onarım olsun diyebiliyorsunuz.

Yada muhafiyetli kasko tipini seçebiliyorsunuz.Ama açıkcası ben çok önermiyorum.

therasmus
05/04/2013, 01:18
Araç sigortam 530 tl,
Kasko teklifim 1600 tl :)
Bunlar 1 aylık fiyatlar,kaskoyu daha yaptırmadım iyi bir teklif bekliyorum.

holigan
05/04/2013, 10:30
Araç sigortam 530 tl,
Kasko teklifim 1600 tl :)
Bunlar 1 aylık fiyatlar,kaskoyu daha yaptırmadım iyi bir teklif bekliyorum.

Fatih bey merhaba,

Dilerseniz araç bilgilerini mail atın bana,Ben sizin için bir araştırma yapayım.

lektonstar17
05/04/2013, 13:16
Selçuk Bey , yeni sistemde TAM KASKO var mı yok mu ? Ben full kaskonun karşılığı olarak genişletilmiş kasko yaptırdım ama dün akşam yine haberlerde tam kaskodan söz ettiler.

holigan
05/04/2013, 14:30
Selçuk Bey , yeni sistemde TAM KASKO var mı yok mu ? Ben full kaskonun karşılığı olarak genişletilmiş kasko yaptırdım ama dün akşam yine haberlerde tam kaskodan söz ettiler.

Ümit bey, aslında sistem falan değişmedi.Sadece isimler değişti.

Sadece bütçeye göre kasko teminatları geldi.
Eskiden beri full kasko yapan kişiler için değişen hiç bir şey yok.

Muafiyetli kasko isteyenler için seçenekler arttı.Sadece o.

O yüzden Tam kasko, genişletilmiş kasko ve Full kasko isimleri çok aldatmasın.Tam teminatlı kaskolardır bunlar.

lektonstar17
05/04/2013, 14:32
Ümit bey, aslında sistem falan değişmedi.Sadece isimler değişti.

Sadece bütçeye göre kasko teminatları geldi.
Eskiden beri full kasko yapan kişiler için değişen hiç bir şey yok.

Muafiyetli kasko isteyenler için seçenekler arttı.Sadece o.

O yüzden Tam kasko, genişletilmiş kasko ve Full kasko isimleri çok aldatmasın.Tam teminatlı kaskolardır bunlar.

Teşekkür ederim. Umarım ilerde bir sorun yaşamam.

holigan
05/04/2013, 14:46
Teşekkür ederim. Umarım ilerde bir sorun yaşamam.

yaşayacağınızı sanmıyorum.Çünkü sizinki de full kasko.

yenievocu
05/04/2013, 18:45
27 martta trafik sigortam 180 tl, 1 nisan itibariyle de kaskom 1090 tl oldu.%30 luk indirimi de bu akp hükümeti sigorta şirketlerine yedirmiş oldu.emekleri geçenlere hakkım zehir zıkkım olsun...
%30 indirimi bir yana bıraktım geçen seneki 840 tl lik kaskoya iyice bindirmişler...bu kararı verenlerin allah belasını versin...

kartal3520
30/04/2013, 22:06
Ben 26 nisanda yaptırdım. Aracım 2011 model evo: sigorta 206, kasko indirimlerle 800 TL, düz 1000 TL yaptılar 10 aya böldürdüm.