PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Enjektör Temizliği

Leoapricorn
12/03/2013, 11:42
Merhabalar,

Benim enjektörlerde de arıza var ve temizletmek için iyi bir usta arıyorum.
Gebze-Tuzla-Pendik-Kartal civarında tanıdık güvenilir usta var mı? Gebzede sanayide özel servise götürdüm enjektörün 1 tanesi değişmesi gerekir dedi. Ben belki değiştirmeden temizletmeyle tüm sorunu giderebilirim diye düşünüyorum.

Yardımcı olabilir misiniz?

cucuko
16/03/2013, 13:29
Bana da kadıköy civarında hesaplı işçilik alan punto dan anlayan servis veya usta lazım.

brembo1
16/03/2013, 13:57
Sefaköy tarafında tavsiye edebilecegim ustam vardı ama karşıda malesef yok yanlız aracınızda ne gibi bir sıkıntı var bahsedersen belki temizlemedende yardımcı olmaya calışırım bir kac öneri ile

GT-I9003 cihazımdan 2 ile gönderildi

Berkantonlu
08/04/2013, 21:03
ben bugüjn bostancı bosch diesel serviste..enjektör bakımı yaptrdm aracımda titreme çekişte aşırı düşüşlük..kalkşlarda hantallık vs vsvs...yapılan işlemler...2 enjektör memesi değişti diğerlerinin bakımı yapıldı daha bkaç olay daha ....sonuc mükemmel :) toplamda 4701 tl tuttu nakitte 400 tl ödedim ve hepsi güleryüzlü ilgili insanlardı ..kesinlkle öneririm aracım 130 binde ve enjektörlere daha önce hiç dokunuşlmamş

yusuf28
08/04/2013, 21:54
Bostancı sanıyıde cınar dızel vardır İstanbuldakı Fıat bayılerının anlasmalı oldugu bır servıstır ve garantıden cıkmadıgını bılıyorum ve bakımı yaptırdım 60.000 de bır meme pulu degıstı 150 tl veya 200 tl neydı

yusuf28
08/04/2013, 21:55
Ayrıyetten aracım 2011 punto euro5 motor yazılımıda ellerınde mevcuttur dıkkat edılmesı gerek bır seydır yazılım hatası yapıldıgında aracınızda bır cok sey olabılır dıkkat edılmesı gerekn bır seydır

yusuf28
08/04/2013, 21:56
Bana da kadıköy civarında hesaplı işçilik alan punto dan anlayan servis veya usta lazım.

Beylerbeyı cıvarında bır usta var zafer usta Fıat servısınde 10 yılı askın tecrubesı vardır bundan once Gultas fıat yetkılı servısınde beraber calıstık ama gultas kapatıldıgında kendı servısını acmıstır

Berkantonlu
08/04/2013, 23:47
yazılım derken ? pek bilgim olmadığndan soruyrm....enjektörleri söküp atölyeye götrdü atöyle dedğim içerde bosch marka 4 yada 5 baba aletler var hepsi bilgsayar destekli..bu ayarlar o cihazlar üzerinden oluyr sanırım değilmi...bendede 2 meme diğerlerinin meme pulları bkaç şey daha yazıyr ..sonuc kesinlikle mükemmel pamuk gibi oldu motor :) yanlz fiyat nasıl sizce _? sonucta bosch serv,s b, kalite söz konusu

yusuf28
09/04/2013, 13:25
Evet yazilim enjektorlerin baglandigi bilgisayar yapiyor benim size yine de Tabsiye
Cinar dizel cunki bursa fiat anlasma yapmis gidip yine de gorusmekte fayda var onlarda yetkili bosh servisi

Berkantonlu
10/04/2013, 23:02
valla hocam zaten gittiğim yer cınar dizeldi zaten gali,ba..kağtlar arabada..ilgi alaka çok gzeldi 2dk çaysız brakmadılar ve bakımı yapan usta tüm meraklı sorularıma bıkmadan usanmadan cvp verdi :) zatern bostancı sanaide 1 tane bosch servis var bildğm kadaryla oda cınar ..arabam canavar gibi oldu bugnde map sensörünü çıkartp temzledm bi nebze oda faydalı oldu