PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : 30 Mayıs Rihanna konseri bilet (arıyorum)

DarknessFall
11/03/2013, 02:07
Selam herkese ,

30 mayıstaki istanbul rihanna konseri için saha içi ayakta olanından,
2 kişilik bilet arıyorum. Varmıdır? satan ? duyan ? bilen ?

Rihanna , barbados , siyasi görüşü yada sahnede ne yaptığı ile ilgili fikirlerinizi sormuyorum.
come a rude boy derken r'yi çok bastırıyor bence hoş değil gibi tepkileri de.

teşekkürler

Birkan61
11/03/2013, 02:12
ACİL RİHANNA KONSERİNE 4.KATEGORİ SAHA İÇİ BİLET - Konser Biletleri İlan ve Alışverişte İlk Adres sahibinden.com'da - 117627474 (https://www.sahibinden.com/ilan/alisveris-diger-her-sey-konser-aktivite-biletleri-acil-rihanna-konserine-4.kategori-saha-ici-bilet-117627474/detay)

Rihanna Türkiye konserine bilet saha içi yanlızca bir adet - Konser Biletleri İlan ve Alışverişte İlk Adres sahibinden.com'da - 116601872 (https://www.sahibinden.com/ilan/alisveris-diger-her-sey-konser-aktivite-biletleri-rihanna-turkiye-konserine-bilet-saha-ici-yanlizca-bir-adet-116601872/detay)

700 liraya geliyor 2 kişi :)

erenemre
11/03/2013, 03:09
o aptal kadını izlemeye o para verilir mi o paraya gider evo jantı alırım ;)

DarknessFall
11/03/2013, 14:51
saha içi normal fiyatı 150 tlydi.

sahibinden.comdaki lere baktım.
bundan daha fazlasını verecek kadar zengin değilim.

herkesin fikri var iyi güzel de,
konu saçma sapan yerlere gitmezse sevinirim.

lektonstar17
11/03/2013, 15:48
Yazdıklarım sadece şahsi fikrimdir. Yanlış anlaşılmasın ( Sonra ceza yiyoruz,sicilimiz iyice bozuldu zaten :) ).O dinsiz imansız pisliğin ne dirisine ne ölüsüne dönüp bakmam.Sahnede bir tek şey yapmadığı kaldı. Yazıktır , günahtır. 3-5 şarkı söyleyip gidecek. Siz çektiğiniz çileyle kalırken o arkanızdan kahkalar atıp milyarlarını toplayıp gidecek. Ama Türkiye burasi. Lopez Kıbrıs rum kesiminde konser verirken "işgalci Türkiye , Kıbrıs rumlarındır" diye slogan attı, Türkiyede 1 milyara bilet sattı ve kapışıldı. Adamın biride reklam olsun diye ülkesine hakaret eden kadına bedava ev verdi. Yazık, çok yazık.

DarknessFall
11/03/2013, 17:20
Arkadaşlar , kendi fikrinizi kendinize saklayın. Barbadoslu değilim , alıp koynumada sokmayacağım.
başlıkta ne yazıyor ? Konu bambaşka biryere gidiyor..
BEN SİZE SİZCE RİHANNA KONSERİNE GİDİYİMMİ? YADA BU PARA VERİLİRMİ DİYE SORMADIM? İYİ GÜZEL FİKRİNİZİ SÖYLEYİNDE . BU ÇOK ANLAMSIZ.
KENDİNİZE SAKLAMAYI DENESENİZ?
zevkleri ve renkleri tartışmak size mi düştü?
Forum , bu konuda uyarı vermeli insanlara. anlamsız saçma sapan geridönüşler.

malebow
11/03/2013, 17:36
bu kadar agresif olmanıza gerek yok, ayrıca biletlerinizi yanlış yerde arıyorsunuz!

DarknessFall
11/03/2013, 17:41
bu kadar agresif olmanıza gerek yok, ayrıca biletlerinizi yanlış yerde arıyorsunuz!

agresiflik le alakası yok.
forumun amacı paylaşım yardımlaşma değilmi? buna uymak gerek.

biletler tükendiği için bilen arkadaşlar vardır diye foruma yazdım.
size göre yanlış olabilir.

tonymontana
11/03/2013, 18:09
Adami bi dovmediginiz kalmis niye gidiyosun diye.

GT-N7100 cihazımdan 2 ile gönderildi

omer06
11/03/2013, 19:09
Konuyu dağıtmayalım şurda arkadasımız bilet satışı yapıyor
rihanna ve lopezle ile ilgili yorumunuzu başka konuda bildirebilirsiniz ama yeri burası değil
hayırlı satışlar dilersiniz daha fazlasına gerek yok bence

SteinGP
11/03/2013, 19:49
Kimsenin dini imanı dinlediği müzik yaptığı sanat kimseyi ilgilendirmez arkadaşlar. Elimize imanmetre! alıp dinleyecek şarkıcı mı arayalım? Lopez Kıbrıs Rumlarındır diyorsa alsın Kıbrısı Rumlara versinde görelim. Biletin aranma yeride yanlış değil, burası "Ser Kürsü". Kimse kimseyi dinlediği müzik için veya inandıkları ya da inanmadıkları için eleştiremez, yorum da yapamaz. Bu kadar keskin cümleler kurup insanları kırmaya gerek yok. Elinizde bilet yoksa ya bulması için bol şans dilersiniz, ya da konuyu okur geçersiniz. Daha fazla gerginlik yaratmayın lütfen.

BSK
11/03/2013, 20:06
agresiflik le alakası yok.
forumun amacı paylaşım yardımlaşma değilmi? buna uymak gerek.

biletler tükendiği için bilen arkadaşlar vardır diye foruma yazdım.
size göre yanlış olabilir.

Arkadaşım ne desen az cidden, insanı birşey yazdığına pişman edebiliyorlar bazen ama malesef forum çok büyüdüğü için her türlü insan var forumda, yapacak birşey yok. Forumun amacının yardımlaşmak olduğu çoğu zaman unutuluyor malesef... Umarım kesene göre bilet alır ve keyifle dinlersiniz.

Htc Sensation/

erenemre
11/03/2013, 20:10
Arkadaşlar , kendi fikrinizi kendinize saklayın. Barbadoslu değilim , alıp koynumada sokmayacağım.
başlıkta ne yazıyor ? Konu bambaşka biryere gidiyor..
BEN SİZE SİZCE RİHANNA KONSERİNE GİDİYİMMİ? YADA BU PARA VERİLİRMİ DİYE SORMADIM? İYİ GÜZEL FİKRİNİZİ SÖYLEYİNDE . BU ÇOK ANLAMSIZ.
KENDİNİZE SAKLAMAYI DENESENİZ?
zevkleri ve renkleri tartışmak size mi düştü?
Forum , bu konuda uyarı vermeli insanlara. anlamsız saçma sapan geridönüşler.

burası punto forumu o zaman git başka yerde ara biletini yaz google a çıkar buraya sormaya ne gerek var ? o pislik kadına gitmekle zaten lüzumsuz bir iş yapıyorsun bide kalkıp insanları fırçalama buraya yazıyorsan herkes yorum yapar istediği gibi

SteinGP
11/03/2013, 20:13
burası punto forumu o zaman git başka yerde ara biletini yaz google a çıkar buraya sormaya ne gerek var ? o pislik kadına gitmekle zaten lüzumsuz bir iş yapıyorsun bide kalkıp insanları fırçalama buraya yazıyorsan herkes yorum yapar istediği gibi

Beyfendi az önce birşey izah etmeye çalıştık okumadınız mı acaba? İnsanların yaptığı işlerin lüzumlu olup olmamasına siz veya bir başkası karar veremez. Lütfen tartışmayı uzatmayın, konu adı geçen sanatçının nasıl bir karaktere sahip olduğu değil!

BSK
11/03/2013, 20:13
Yahu sana göre pislik olabilir de bu senin fikrin. Sanki nikahina mı alacak kaldı ki alsa da kime ne? Ne garip şeyler oluyor hayatta enteresan gerçekten.

Htc Sensation/

SteinGP
11/03/2013, 20:14
Arkadaşlar bir daha bu konu altında tartışmanın sonlanması için herhangi bir uyarı yapılmayacak. Bilginize.

erenemre
11/03/2013, 20:16
fiat punto yu çok sevdiğim için onu sevenlerin olduğu bir topluluk olduğu içinde bu forumu seviyorum tartışmayı uzatmıyacağım ama şu bilinsin ki foruma bir konu açıldığında o konuyla ilgili yada bağlantılı her türlü yorum hakkı vardır üyelerin yeter ki hakaret ve küçümseme olmadıkça adam kalkmış punto forumunda bilet arıyorsa pekala diğer biriside o bilet aradığı sanatçı ile ilgili düşünce ve yorumunu paylaşabilir

Scottie
11/03/2013, 20:16
Arkadaşlar konuyu başka yerlere çekmeyin lütfen...

erenemre
11/03/2013, 20:17
Arkadaşlar konuyu başka yerlere çekmeyin lütfen...

benim şu yukarda yazmış olduğum şeyde konuyu nereye çektim sayın yönetici ? sadece forum kültüründen bahsettim

SteinGP
11/03/2013, 20:20
fiat punto yu çok sevdiğim için onu sevenlerin olduğu bir topluluk olduğu içinde bu forumu seviyorum tartışmayı uzatmıyacağım ama şu bilinsin ki foruma bir konu açıldığında o konuyla ilgili yada bağlantılı her türlü yorum hakkı vardır üyelerin yeter ki hakaret ve küçümseme olmadıkça adam kalkmış punto forumunda bilet arıyorsa pekala diğer biriside o bilet aradığı sanatçı ile ilgili düşünce ve yorumunu paylaşabilir

Değerli üyemiz;

Kimsenin kimseye yorum yapamazsın dediği yok. Lütfen söylediklerimi dikkatli okuyun. Ben Rihanna isimli sanatçının avukatıda değilim. Arkadaş konusunu gayet doğru yere açmış, bu konu için bu bölümde yardım istemekte özgürdür. Ben ısrarla arkadaşımıza yapılan lüzumsuz işler yaftalaması ve sanatçının kişisel inançlarının eleştirilmesi kısımlarında yazılanların doğru olmadığını söylüyorum. Hakaret olsa zaten herhangi bir uyarıya da gerek olmazdı. Rihanna'nın sanatçılığını eleştirebileceğiniz bir konu olursa, o zaman hiç kimse size niye eleştiriyorsun da diyemez. Ama burada konu konser bileti.

StrawBeeRy
11/03/2013, 20:21
arkadaslar neyin tantanasini yapiyorsunuz isteyen gider isteyen gitmez kimsenin zevki kimseyi ilgilendirmez bosuna laf ebeligi yapip ortami luzumsuz yere geriyorsunuz farkindamisiniz..kimseye karismiyoruz herkes ozgurdur dedik suistimal etmeyin sonra ceza alinca uyari alinca yonetim bizi istemiyor diye tepki veriyorsunuz.

2 ile GT-I9300 cihazımdan gönderildi

Ziyaretci031
11/03/2013, 20:23
Ya arkadaşlar bu durumu hiç sevmiyorum yanlış anlamayın ama gereksiz bir tartışma.Arkadaşımız bilet satan veya nerde verildiğini soruyor gereksiz yere tartışma ortamı oluyor.Lütfen sakin olalım ve bu konuyu uzatmayalım.Varsa bileti alabileceği veya satan biri varsa bende var veya şurda var desin be bu konu kapansın.Saygılar.

Sent from my iPhone using .
H. KURU

lektonstar17
11/03/2013, 20:40
Mecburen cevap yazmak zorundayım. Elbette herkesin zevki başka , isteyen gider istemeyen gitmez. Ben bilet arayan arkadaşa , arkadaşım senin aklın yok mu ? Eğer o şahsın konserine gidersen insan değilsin , Türk değilsin , müslüman değilsin ! diye bir karşılık vermedim. Madem burası bir forum sitesi herkes fikirlerini paylaşıyor, yönetimden arkadaşların da dediği gibi saygı ve terbiye sınırlarını aşmadan herkes fikirlerini , düşüncelerini paylaşabiliyor,ben de düşüncelerimi yazdım. Açılan bir konuda misal x marka araca yorum olarak , bu aracı çok beğeniyorum deyince bir arkadaş yav o araç alınır mı alanın aklı yoktur dese ben şimdi bu arkadaşı yönetime şikayet mi edeyim. Ben yazımda kimseye saygısızlık etmeden kendi fikirlerimi yazdım. Eğer aksi bir durum varsa zaten yönetimden arkadaşlar yazımı çoktan silerdi.Gereksiz yere tartışma konusu oldu.

WILD
11/03/2013, 21:12
Bir arkadaş satıyordu yarın sorarım, satmadıysa fiyat alır yazarım.

Gorky
11/03/2013, 21:20
Bence o kadar para o konsere verilmez. Şahsen yaptığı müziği beğenmiyorum , ki bence müzik yapmıyor , tamamen ticaret. Kapitalizmin doruğu. Ama seveni var lafım yok.

Fakat kimsenin dini imanı bizi ilgilendirmez. Sahnede ne yaptığı da ilgilendirmez. Onun şovu öyle. Kimse sizin beğenmediğiniz şeyleri yapmamak zorunda değil, bu kadar faşist olmaya gerek yok. Ben ateistim, beni dinsiz imansız diye forumdan kovacak olduğunuzu sanmıyorum :)

DarknessFall
11/03/2013, 23:09
Modaretör arkadaşlara teşekkürler, yanlı olmadıkları için. herşey söylenmiş üstüne yorum yapmak gereksiz. insanların kendilerini açıklama çabalarıda çok komik bu saatten sonra :)

Konu , silinebilir. gereksiz bi durum oluştu.
Rihanna' yıda kültür bakanlığına şikayet edin gelmesin ^^

ZAK1980
11/03/2013, 23:14
Eleman bilet arıyor ve bu konuda yardım ıstıyor.
Kişisel fikriniz nedır dıye sormuyor seversın sevmezsın gıden gıder gıtmeyen gıtmez herkesın kendı özgur iradesı ıle ıster gıt ıster gıtme negatıf dusunceler doğru ve haklı ama arkadasın sorununu çözmuyor.Biletler karaborsaya dusmus anlasılan ucuza bır bılet burursu ınsallah

aykut_1914
12/03/2013, 00:30
SteinGP bizi Disko ya götür

DarknessFall
12/03/2013, 00:44
SteinGP bizi Disko ya götür

ama rihanna çalmasınlar :D

biancoangelo
12/03/2013, 00:47
Ufak tefek her türlü meseleye sinirlenip, kızıp, ileri boyutlara taşımamalıyız. Son zamanlarda sitemiz sabote ediliyor ve bazı eski üyeler yeni üyelik açıp açıp iyi niyetli forumdaşların arasına nifak sokuyor. Bilmem farkında mısınız?

Fakat uyanık olmalı ve herşeye aniden parlayıp üstünlük taslayıcı mesajlarla karşılık vermemeliyiz. Lütfen alçakgönüllü ve yapıcı olalım.Unutmayalım ki YIKMAK KOLAY YAPMAK ZORDUR.

:D Bak bana geçicigörev patlıcak yarın hiç sinirleniyor muyum? :D

SteinGP
12/03/2013, 01:15
Modaretör arkadaşlara teşekkürler, yanlı olmadıkları için. herşey söylenmiş üstüne yorum yapmak gereksiz. insanların kendilerini açıklama çabalarıda çok komik bu saatten sonra :)

Konu , silinebilir. gereksiz bi durum oluştu.
Rihanna' yıda kültür bakanlığına şikayet edin gelmesin ^^

Konu sizin bilet bulmanız için açılmış bir konu. Siz amacınıza ulaşana veya vazgeçene kadar açık kalacak. Her türlü hataya, yanlış anlamaya veya haksızlığa karşı diğer moderatör arkadaşlarla birlikte hepimiz buradayız.

erenemre
12/03/2013, 01:23
yukarda eski üyeler falan gelip denmiş ben punto forumuna bir kere üye oldum aracımıda alalı 15 gün oldu önceden palio marka aracım varken üye olmuştum punto alacağım için eğer bana dendiyse buna gülerim.Aracımın plakasına kadarda verdim ki zaten fotolarını paylaştım anadolu yakasındaki ilk buluşmayada Allah bir engel vermezse gelmek istiyorum o yüzden eski üye ile yeni nick alan biri değilim bu bilinsin lütfen ...

SteinGP
12/03/2013, 01:40
Hocam kimseye bir şey dendiği yok. Lütfen artık şu başlığı kendiyle başbaşa bırakalım. Başka bir konu olsa çoktan kilitlenmişti, bırakalım arkadaş konserine gitsin...

Moderatör
12/03/2013, 10:19
Gereksiz yere ortamı geren ve hala kendini haklı gibi görüp yorum yapan erenemre elinde rihanna bileti varsa Üyemize yardımcı olabilirsin, eğer yoksa gereksiz yorum attığın ve tartışmaya mahal verdiğin için uyarı cezası aldın bir daha ki gereksiz yorum ve tartışmanda uzaklaştırma alacaksın.

aykut_1914
12/03/2013, 11:09
ama rihanna çalmasınlar :D
SteinGP Rihanna hastasıdır :D
çaldırtmadan yapmaz :-)

SteinGP
12/03/2013, 11:33
SteinGP Rihanna hastasıdır :D
çaldırtmadan yapmaz :-)

Valla imkan olsa giderdik belki ama, o tarihte Guanzghou dayım hacı abi :D

aykut_1914
12/03/2013, 17:52
Valla imkan olsa giderdik belki ama, o tarihte Guanzghou dayım hacı abi :D
tablet mi alıyoz? :D

SteinGP
12/03/2013, 17:59
tablet mi alıyoz? :D

Alırız kanka lazımsa :D

outlife
24/05/2013, 08:29
vay anam konu nerelerden nerelere gelmiş ya la... la bi bilet için birbirimizi doğrayacak hale gelmişiz... mod. arkadaşlara helal olsun diyorum... tartışan arkadaşlara da bu bölümde başka bir konu başlığı altında rihanna için tartışma konusu açmalarını rica ediyorum... bu konuyu açarak zannımca elli kere pişman olan ve muhtemelen bilet bulamayan arkadaşa bilet bulma konusunda kolaylıklar diliyor hasbel kader giderse konsere iyi eğlenceler diliyorum...

neyse ben kaçayım :)

cdogu
24/05/2013, 08:35
vay anam konu nerelerden nerelere gelmiş ya la... la bi bilet için birbirimizi doğrayacak hale gelmişiz... mod. arkadaşlara helal olsun diyorum...

Mod arkadaşlarla alakasını kuramadım? Moderatör abilerimiz gayet soğuk kanlılıkla olayı yatıştırmaya çalışmış,gayet te başarılı olmuşlar?

aracılığıyla Motorola Atrix cihazımdan gönderildi

outlife
24/05/2013, 08:36
Mod arkadaşlarla alakasını kuramadım? Moderatör abilerimiz gayet soğuk kanlılıkla olayı yatıştırmaya çalışmış,gayet te başarılı olmuşlar?

zaten onun için helal olsun dedim. iğneleme yok yani ;) özellikle steingp kriz yönetimi konusunda becerisini göstermiş. takdir anlamında yani yerme yok ;)

cdogu
24/05/2013, 08:39
zaten onun için helal olsun dedim. iğneleme yok yani ;) özellikle steingp kriz yönetimi konusunda becerisini göstermiş. takdir anlamında yani yerme yok ;)

Özür dilerim yanlış anlamışım :)

cankrks
26/05/2013, 09:29
Selam herkese ,

30 mayıstaki istanbul rihanna konseri için saha içi ayakta olanından,
2 kişilik bilet arıyorum. Varmıdır? satan ? duyan ? bilen ?

Rihanna , barbados , siyasi görüşü yada sahnede ne yaptığı ile ilgili fikirlerinizi sormuyorum.
come a rude boy derken r'yi çok bastırıyor bence hoş değil gibi tepkileri de.

teşekkürler

hocam hala arıyorsanız 2 adet 550 satabilirm