PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Debriyaj sesi yardımm

07VE296
10/03/2013, 20:59
arkadaşlar aracımda bir ses var ama çözemedim debriyaja basınca tır tır tır diye ses yapıyor bırakınca ses kesiliyor yarım debriyaj yapınca daha fazla yapmaya başlıyor ustaya gösterdim volant dedi ama volant taşlayan bu işle uğraşan adama sordum 115000 km de aracın volantı gitmez diyo başına gelen yada yaşayan varsa paylaşırsa sevinirim..

Ziyaretci031
10/03/2013, 21:17
arkadaşlar aracımda bir ses var ama çözemedim debriyaja basınca tır tır tır diye ses yapıyor bırakınca ses kesiliyor yarım debriyaj yapınca daha fazla yapmaya başlıyor ustaya gösterdim volant dedi ama volant taşlayan bu işle uğraşan adama sordum 115000 km de aracın volantı gitmez diyo başına gelen yada yaşayan varsa paylaşırsa sevinirim..

Benim başımda vardı bu durum ama bendeki sorun debriyaj bilyelerindendi.Muhtemelen sizinkide aynı,ben komple debriyaj takımını değiştirtim ve sorun çözüldü.

Sent from my iPhone using .
H. KURU

okan atak
10/03/2013, 21:45
baskanımın dedıgı gıbı kardesım ustana bıda gıtme bence volatla ne ılgısı var kesınlıkle debrıyaj bılyası eger debrıyaja basınca sesı kesıyo debrıyajı bırakınca ses gelıyor olsaydı uzulerek sanzuman dakı bı bılya sıkıntın olucaktı

07VE296
14/03/2013, 22:44
arkadaşlar çok teşekkür ederim verdiğiniz bilgiler için bu hafta halledicektim bu işi ama pazartesi akşam hırsız sağolsun sağ kapı camını kırmış ver aracı dahi açmadan basmış gitmiş birde cam masrafı cıkınca şanzıman işini ertelemek zorundayım şimdilik ama en kosa zamanda söktürüp baktırıcam.