PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Orjinal kauçuk paspasın tek parçası oturmadı.

cagali
08/03/2013, 08:54
Dün akşam yetkili servisten 55171590 parça kodlu siyah kauçuk paspas aldım. Şaft üstündeki parça sol arka tarafın parçasına 2,5 cm yukardan eklenmiş. Haliyle şaft üstü paspas parçası el freninin devamı olan plastik şişe tutucunun üstüne çıkmış oluyor oturmuyor. Değişim talep ettim. Bu sorunu yaşayan var mı?

madenmaden
08/03/2013, 09:47
o kısım yuvarlak biçimde kesilmiş olmasına rağmen mi üstüne çıkıyor ? ben de bazen kayıyor çünkü şişe tutucu kısmı yok ben de ama kolçağın oraya doğru kayıyor orta kısmı aslında hiç yapmasalar daha iyi olurmuş bence. değişim talebinizi umarım gerçekleştirirler

cagali
08/03/2013, 11:58
o kısım yuvarlak biçimde kesilmiş olmasına rağmen mi üstüne çıkıyor ? ben de bazen kayıyor çünkü şişe tutucu kısmı yok ben de ama kolçağın oraya doğru kayıyor orta kısmı aslında hiç yapmasalar daha iyi olurmuş bence. değişim talebinizi umarım gerçekleştirirler

Evet. Yuvarlak (oval ) kesim olmasına rağmen üstüne çıkıyor. Arka tarafı haliyle açık kalıyor. Yandaki paspasa 2 cm geriden yapışmış olsa hiç sorun olmayacak... Bence üretim hatası...

cagali
12/03/2013, 17:58
Bugün servise yeni üretim 55171590 nolu paspaslar gelmiş. Gittim denedim. Aynı problem. Serviste bir kaç aracın içine baktım, onlardada aynı sorun. Şaft üstü parçasını kesmişler öyle kullanıyorlar. Opar'a kalıbı düzeltmeleri için mail attım. Bende şaft üstü parçasını diğer parçadan kesip bağımsız kullanacam. Şaft üstü parça kaymasın diyede altına iki küçük cırt monte etcem. Hiç olmazsa diğer üniversal paspaslardan iyi durur...