PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Emniyet kemerinden ve kapıdan gelen ses

msi
04/03/2013, 12:01
Arkadaşlar merhaba aracımla yolda giderken emniyet kemerinden ve kapılardan da şüpelendiğim lıkır lıkır bi ses geliyo ses devamlı gelmiyor.Arnavut kaldırımlı yolda ve bozuk yolda giderken geliyor.Birde arkadan sanki bozuk para sesi gibi bir ses geliyor bunun nerden geldiğini hala çözemedim.Daha önce başına gelen yada buna çözüm bulan var mıdır arkadaşlar :)))

malebow
04/03/2013, 12:08
benim araçtada emniyet kemerlerinin tokaları ters takılmış ve uçları ters yöne baktığından devamlı plastik olan yere çarpıyor sizde bu dertten müzdaripsiniz sanırım :) bi kaç kere denedim ama düzeltemedim bi türlü

Budweiser
04/03/2013, 12:37
Arka koltuk altlarına bakın belki gerçekten bozuk para kaçmıştır. Bendede olmuştu.

mfgunes
04/03/2013, 13:23
benim araçtada emniyet kemerlerinin tokaları ters takılmış ve uçları ters yöne baktığından devamlı plastik olan yere çarpıyor sizde bu dertten müzdaripsiniz sanırım :) bi kaç kere denedim ama düzeltemedim bi türlü

Servis düzeltiyor benimkide öyleydi sökmeden düzelttiler adam eliyle bi şekilde döndürüyor

macman
04/03/2013, 13:29
Aynen bende de var bu sesler çok sinirimi bozuyor arka cam açma kolunu saladım biri ordan geliyo kesin sizde deneyin bakalım varmı sizde de çözmemiz lazım bu sesi ama çok sinir bozucu ozellikle arnavut kaldırımlı ve bozuk yollarda lakur lukur ses yapıyo

shellcininabisi
04/03/2013, 15:04
hahaha ben de deli olmuşturm tırrrrr tırrrrr diye meğersem kapıya koyduğum su şişesinin kapağı kapıyla titreşiyormuş :):):):) ne güldüydüm şu sandalye ayakları için yapışkanlı siyah süngerler var onlardan taktım tam denk gelen yere çıt yok şimdi bi klima borularım kaldı :)

msi
04/03/2013, 15:12
servise gittiğimde söylemiştim bakmışlardı bi süre kesildi sonra tekrar başladı ama boş bi zamanımda tek tek heryere bakıp çözeceğim :))))

srkaradag
04/03/2013, 17:18
Benimde kolçağın içindeki gözlük kutusundan geliyormuş,bulana kadar baya bi aradım, ben sağ arkadan diyorum hatun yok soldan geliyor diyor meğer ortadanmış.

Ziyaretci035
04/03/2013, 17:37
Benim aracımdanda sürekli lpg kokusu geliyordu. Bu arada araç dizel :) Meğerse pantolonun çakmak cebindeki çakmaktan geliyormuş koku :)

biancoangelo
04/03/2013, 23:09
Su şişe cebini o kadar iğrenç ayarlamışlar ki hiç bi su şişesi olmuyor. 0.30 ml lik su şişesinide koymanın bi luzumu yok. Yazın 0.50 ml bile bazen yetersiz geliryor... Bazı saçmalıkları var aracımın kabulumdür.

wintermute
05/03/2013, 00:42
Cok. Can sIkIcI bir duruum benim aracimdada sag arkadan cik cik ses geliyo kus sesi gibi bende bulamadim acaba neden nereden gelir ki

krm1983
05/03/2013, 08:16
Aynı ses bende de var alıştım artık

Sent from my iPad using

malebow
05/03/2013, 08:31
Su şişe cebini o kadar iğrenç ayarlamışlar ki hiç bi su şişesi olmuyor. 0.30 ml lik su şişesinide koymanın bi luzumu yok. Yazın 0.50 ml bile bazen yetersiz geliryor... Bazı saçmalıkları var aracımın kabulumdür.

bi yerde okuduğuma göre araçta bulunan pet şişedeki su, güneşe veya sıcaklığa maruz plastik şişeden su içildiği zaman, kanserojen maddeyi direkt olarak vücuda alınıyormuş. bilginize :)

fethican
05/03/2013, 09:17
Benim araçta emniyet kemeri takılı olduğu halde kafasına göre emniyet kemeri ikazı ışığı ve sesi çalışıyor sonra susuyor neden oluyor bulamadım.

ferdigokhan
05/03/2013, 10:02
Fazla dinlemeyin arkadaşlar arabayı :D Bende bir ara takmıştım bunlara sonra baktım olcak gibi değil giderken arabada birileri olsa bile birden müziğin sesini kapatıp arabayı dinlediğim bile oluyordu :D Arabadakilerde bir anlam veremiyordu. Bende dinlemeyi bıraktım :D

msi
05/03/2013, 11:36
Fazla dinlemeyin arkadaşlar arabayı :D Bende bir ara takmıştım bunlara sonra baktım olcak gibi değil giderken arabada birileri olsa bile birden müziğin sesini kapatıp arabayı dinlediğim bile oluyordu :D Arabadakilerde bir anlam veremiyordu. Bende dinlemeyi bıraktım :D

en güzelini yapmışssın bende ilk zamanlar öyle yapıyodum şimdi bende bıraktım dinlemiyorum bıraktım ama neden kaynaklandığını hala merak ediyorum :))))