PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Airbag makarası serit kabloyu nasıl takıyorduk?

hakki3535
01/03/2013, 20:02
merhaba arkadaslar airbag makaramda problem vardı tamir ettim 5 cm kadar kısalmıstı ama problem cıkarıyordu bugun söktum yeni serit kablo aldım degiştircem ama söktügüm serit kabloyu yanlıs taktısım kablo kırık kırık tı nasıl söktugumude tam olarak hatırlayamıyorum serıt kabloyu nasıl takacagım yardım :worthy00:

Ziyaretci035
01/03/2013, 20:22
merhaba arkadaslar airbag makaramda problem vardı tamir ettim 5 cm kadar kısalmıstı ama problem cıkarıyordu bugun söktum yeni serit kablo aldım degiştircem ama söktügüm serit kabloyu yanlıs taktısım kablo kırık kırık tı nasıl söktugumude tam olarak hatırlayamıyorum serıt kabloyu nasıl takacagım yardım :worthy00:

Airbagle şaka olmaz. Bende 'da çıkması var. Fiyatı uygun.

Sony Ericsson Xperia Ray cihazından 2 ile gönderildi.

hakki3535
03/03/2013, 16:28
daha once tamır eden takan arkadas yokmu?

hakki3535
04/03/2013, 23:13
::)arkadaslar sorunumu halletim siteden bi arkadasın yardımıyla eger böylebi sorunlakarsılasan olursayardım edebilirim serit kablo tedariginde falan özelden yazarsınız

alixxx
04/03/2013, 23:17
::)arkadaslar sorunumu halletim siteden bi arkadasın yardımıyla eger böylebi sorunlakarsılasan olursayardım edebilirim serit kablo tedariginde falan özelden yazarsınız
Kimin yardımı ile hakkı bey?

hakki3535
04/03/2013, 23:39
Kimin yardımı ile hakkı bey?
ali sagolasın sen ilgilendin yardımların oldu tesekkürler ama ben baska taktik uyguladım:)) sana yazdıgım gibi daha basit sanki

alixxx
04/03/2013, 23:46
ali sagolasın sen ilgilendin yardımların oldu tesekkürler ama ben aska aktik uyguladım:)) sana yazdıgım gibi daha basit sanki
Ne demek her zaman burası paylaşım için varsa aklımda bir fikir dahi olsa paylaşırım. Yanlış ya da doğru elbet birisi daha görür ve yanlışsa düzeltir değilse bir aydam dokunmuş olur. Gözün aydın güle güle kullan :)

hakki3535
04/03/2013, 23:56
Ne demek her zaman burası paylaşım için varsa aklımda bir fikir dahi olsa paylaşırım. Yanlış ya da doğru elbet birisi daha görür ve yanlışsa düzeltir değilse bir aydam dokunmuş olur. Gözün aydın güle güle kullan :)
eyvallah saol ali

gecetilkisi
12/12/2013, 14:46

yardım istedik ama tenezzul eden olmadı madem yardımcı oluycan nıye yardım edılır dersın......:offtopic: