PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Viraj demiri fişeği, yardım lütfen...

paraddoxx
26/02/2013, 19:38
Arkadaşlar dün rot balansa uğradım kütür kütür seslerden dolayı, z rotlarını ve viraj demiri fişeklerini değiştir dedi. Gittim Opar'a viraj demirinin fişekleri tek yok viraj demiri komple satılıyor dedi. 450 tl imiş. Bende haliyle hadi hayırlı işler dedim çıktım oradan.

Size sorum;
-Bu zat-ı muhteremler doğru mu söyler? Hakket komple viraj demiri mi alınır.
-viraj demiri fişeği - viraj demiri lastiği aynı şey midir?

Beni vicdansızların eline bırakmaz yardımcı olursanız çok çok sevinirim :)

khanunl
26/02/2013, 20:59
Arkadaşlar dün rot balansa uğradım kütür kütür seslerden dolayı, z rotlarını ve viraj demiri fişeklerini değiştir dedi. Gittim Opar'a viraj demirinin fişekleri tek yok viraj demiri komple satılıyor dedi. 450 tl imiş. Bende haliyle hadi hayırlı işler dedim çıktım oradan.

Size sorum;

Viraj demiri lastiklerini satın alacaksınız 2 adet 20 lira civarı olması lazım.Mekanik tamiri yapan bir oto tamircisinde z rotlarınızla birlikte değiştirteceksiniz.Bunların değiştirilmesi aracınızın rot ayarını bozmaz.

Ziyaretci045
26/02/2013, 21:16

Size sorum;

Viraj demir lastiği tane fiyatı 10.00 tl'dir.İsterseniz yardımcı oluruz.

paraddoxx
26/02/2013, 23:01
Viraj demir lastiği tane fiyatı 10.00 tl'dir.İsterseniz yardımcı oluruz.

isterim tabi dışarıdan almaktansa forumdan birilerinden almayı tercih ederim. Dost kazansın isterim her zaman ama dediğim gibi, rot balanstaki arkadaşların viraj demiri fişeği dediği parça viraj demiri lastiği midir? Eğer oysa sizden temin etmek isterim.

ZAK1980
27/02/2013, 01:49
10 TL rakam ıyıymıs.Web sayfasına baktım işimize yarayacak bır cok parça mevcut (Eper den de baktım parca kodunu yazınca orjınal cıkıyor hemen yanlız asagıda bır cok bankanın kredı kartı kullanılabıldıgını gordum ama taksıtlı satısa bakınca bırsey cıkmıyor

vulas54
27/02/2013, 14:54
aynı kütürtü sesinden dolayı Z rot yanı vıraj denge çubugunu dün değiştirdim sağ taraf 20tl

34TH065
27/02/2013, 15:24
Viraj demir fişeği, Viraj Demir Uç Lastiği olarak da adlandırılır. Belirttiğin sorunlarda bunu değiştirmen yeterli. Parça fiyatını da arkadaş uygun vermiş. Maksimum 40-50 TL işçilik ile değişimini yaptırabilirsin.

paraddoxx
27/02/2013, 19:43
Arkadaşlar çok sağolun yardımlarınız için, parça siparişlerini verdim bugün haftasonu değişim yaptırırım artık. Sonucu da buradan paylaşırım...

MethyLen
15/03/2013, 16:41
Aynı z rotu bende değiştirdim. Tanesi 20 TL arabada ses falan kalmadı. Acaip rahatsız edici bir ses. Söküldüğünde ses yapan yeri görmüşsündür muhtemelen.

Ziyaretci040
15/03/2013, 20:24
Yarın ön takım için gidicem. Bakalım bizde neler çıkıcak . Geçmiş olsun sizede

Ziyaretci046
16/03/2013, 00:19
o fişeğin bozulması için aracın baya hırpalanması lazımmm 300binde punto müşterim var ;)onunki bile sağlam ilginç