PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Yolcu airbag çatlağı!!!

smartmavi
25/02/2013, 17:10
Arkadaşlar kaza bela yok ama durduk yere çatlak var.

Araç 2007 model. Garantiden çözebilir miyim sizce?

Ya da orjinal şekliyle tamir edilebilir mi?

Tüm görüşleri duymak isterim. Daha önce başına gelenler, duynalar bilenler yol gösterirse minnettar olurum.

Saygılarımla,

Sertaç

uurknkc
25/02/2013, 17:13
kardeşim bizim arabalarda bi çok ortak nokta var sanırım :) bendede aynı sorun var ve çok sinir bozucu.. airbag tamircileri yapabiliyorlarmış diye duydum ama bi fırsaım olupta gidip yaptıramadım.. eğer yaptırırsan haberim olsun :)

Ziyaretçi033
25/02/2013, 17:22
Bende de yolcu airbagi çevresel olarak belirginleşiyor. Bir sıkıntı yaratacak diye korkuyorum. Resimler eklerim buraya.

Ziyaretçi048
25/02/2013, 17:27
Benimkindede 3-4 cm lik bir çatlak var dikkatli bakınca belli oluyor. Airbag İzleride belirgin baya baya.. Yazın sıcaklarda o bölgeyi direk güneş ışığından uzak tutmak lazım.. Eski aracımdada öyleydi . fakat bazı puntolarda en ufak iz çatlak yok.. Bazı serilerde var heralde bu sorun

Ziyaretçi033
25/02/2013, 17:30
Servide danışmak hatta, Merkeze yazalım bu konuyu?
Nasıl olur?

Toplu bir şikayetle çözüm arayalım bence.

uurknkc
25/02/2013, 17:34
bende foto çekip koyıyım bari yarın..

Tayfun-E30
25/02/2013, 18:51
garantisi bittiyse garantiye sokması zor olabilir, airbagçiler rahatsız etmeyecek kondisyona getirirler ama bu seferde konsol tamirli olucak öyle kullanın gitsin derim yapıcak birşey yok..

mfgunes
25/02/2013, 18:55
Kronik sorun desenize gp lerde

lionT-JET
25/02/2013, 19:03
bendede yukardan asagıya dogru vardı.garantısı varken yaptırmıstım.ust torpıdoyu komple degıstırmıslerdi.forumda bır ara garantı dısı bır aracıda degıstırmıslerdı dıye hatırlıyorum.

holigan
25/02/2013, 19:23
aynı sıkıntı bendede vardı.Satarken biraz zorluk çektim açıkcası.Alıcı ilk başta inanmadı ama ıkı farklı servisten temiz raporu aldırttım.

abulbul08
25/02/2013, 19:27
Benim önceki aracımda airbag izi direksiyonda belirginleşmişti. Garantiden değiştiler.

ekartoo
25/02/2013, 19:38
Kazasız belasız araçlarda belirtmiş olduğunuz problemin (bir de güvenlikle ilgili bir durum) ayıplı mala girdiğini düşünüyorum. Garantisi bitmiş araçlarda bile değişimin servis tarafından yapılması gerekmektedir. Dışarıda aracınızı kimselere müdahale ettirmeden önce Fiat Müşteri Hizmetlerine bir mail ile başvuruda bulunun. Durumun gidişine göre şikayet var sitesi ile birlikte mobil imzanızın bulunuyor olması durumunda, e-devlet şifreniz ile birlikte www.turkiye.gov.tr üzerinden adrese kayıtlı olduğunuz yerin kaymakamlığında bulunan tüketici hakem heyetine online şikayette bulunabiliyorsunuz. Onun da değerlendirme süresi 10 iş günü kadar oluyordu. Ancak ilk etapta kesinlikle tamirini dışarıda yaptırmayın.

malebow
25/02/2013, 19:46
benim peugeot 207 aracımın hem direksiyon hemde yolcuda aynı sorun vardı. kronik birşey değil anlicanız, birçok araçta var. bu aracın iç kısmında kullanılan malzemenin kalitesizliginden dolayıdır sanırım.

biancoangelo
25/02/2013, 23:21
Ucuzdur vardır illeti pahalıdır vardır zilleti.

hazarcelik
25/02/2013, 23:29
benim araçtada var bu illet ya 5 cm falan bi çatlak var kronik birşey sanırım satarken sıkıntı yaratır diye korkuyorum

tonymontana
25/02/2013, 23:39
Sakin tamir falan ettirmeyin. Allah korusun kaza aninda acilmayabilir.

GT-N7100 cihazımdan 2 ile gönderildi

smartmavi
25/02/2013, 23:53
benim araçtada var bu illet ya 5 cm falan bi çatlak var kronik birşey sanırım satarken sıkıntı yaratır diye korkuyorum

arabamın içi çok temiz (hadi kaportada bir ikiş çizik var, yaza halledicez) hiç yakışmıyor.

Binen hayran kalıyor ama o çatlak ne orda...

smartmavi
25/02/2013, 23:55
Sakin tamir falan ettirmeyin. Allah korusun kaza aninda acilmayabilir.

dört kenardan biri çatlak olduğu için açılmama durumu olmaz bence. diğer üç kenar airbag'i ser bırakır diye düşünüyorum.

GT-N7100 cihazımdan 2 ile gönderildi

smartmavi
25/02/2013, 23:56
Sanırım artık torpidoya 50 faktör koruyucu güneş kremi falan sürmemiz gerekecek :))

SaLDo
26/02/2013, 00:16
Vallaha açıklama yapmasan ,resimlere ilk baktığımda sanki bıçakla yarılmış gibi. Çok enteresan gerçekten. Servisle görüşün . Büyük sıkıntı doğurabilir. Geçmiş olsun.

mserhans
07/09/2013, 00:22
Gecen hafta itibariyle ayni catlaktan benim arabamda da var artik. Tertemiz tuttugum 2007 model bir arabanin en gorunur yerinde kendiliginden bir catlak olusmasi gercekten sinir bozucu. kaza yok,darbe yok! bariz kalitesiz malzeme kullanimi! Bu sorunu garantisi dolmus aracta servisle cozebilen var mi acaba?

1923qw
07/09/2013, 00:23
Daha yeni bi arkadaş şişme dolayısı ile 2007 modeldi sanırım değişti yenisiyle

Arrest
07/09/2013, 00:25
Daha yeni bi arkadaş şişme dolayısı ile 2007 modeldi sanırım değişti yenisiyle

buyrun benim :D

Kardeş kartaşa git deki böle böle oldu arkadaşımıkini değiştirmişsiniz ( konya yolu kartaş yıldız hanımı bul orda selamımı söle ) onlar resim çekip fiat ( tofaş ) a mail atacaklar ordan sizi ararlar olumlu olumsuz diye git başvur benimkide tıpkı aynıydı değişltirdiler bedava

EvoKoray
09/10/2013, 19:13
Konunun altına ilave ettim mağdurlara duyrulur :) benimde ön göğüs dün itibariyle sıfırlandı 2010 Punto EVO aracım

https://forum.grandepuntotr.com/genel/47391-gogus-catlagi.html#post865356

Eagle34
10/10/2013, 12:07
bende yenilettim beleşe:D

mserhans
27/11/2013, 15:33
Arkadaşlar, Antalya Birmot Fiat servisi göğüs çatlağı sorunumun giderilmesi talebimi genel merkeze iletti, aynı gün ben de telefonla sorunumu bildirdim ve aracın göğsünü ücretsiz olarak yenisi ile değiştirdiler. (aracım 2007 model Grande Punto)
Fiata alkış :) Bilginize...

Ziyaretçi78
27/11/2013, 20:39
Arkadaşlar Fiat servise gidiyorsunuz ve garantili olmasada aracınız bu sorun çözülüyor merak etmeyin servis tofaşa mail atıyor ve büyük ihtimallerle sonuçlanıyor bilginize çoğu kişi gidip değişdi bilginiz olsun.

üzerinden Note II ile gönderildi.H.KURU Saygılarımla

Ersal
28/11/2013, 00:25
Herkese hayırlı olsun..

arothel
13/12/2013, 20:11
kesinlikle kronik arıza. aynı problem bende de var. senin çatlakla birebir uyumlu. ayırıca airbag çevresi hat olarak belli. (plastik airbag hattı boyunca şişmiş). 2006 model aracım. yetkili servise götürürsem değiştirirler mi?

marineros
23/12/2013, 19:07
Herkese merhabalar.bende 2011 punto evo active var ve benim aracın yolcu hava yastığının üstünde de çatlak var.geçen hafta fethiye fiat servisine götürdüm aracı.garantili olduğundan garantiden değişecek.malzeme geldi aradılar beni sağolsunlar ama yarın vereceğimi ve en erken cuma ya da cumartesi günü alabileceğimi söylediler.şimdi bende ufak bebek var 10 günlük,açıkçası vermeye pek yanaşmıyorum.sonuçta 5 gün araçsız kalmak işime gelmiyor.sizce ne yapmalıyım?sizlerde kaç gün sürmüştü bu olay?
İyi akşamlar.

Eagle34
23/12/2013, 22:02
Herkese merhabalar.bende 2011 punto evo active var ve benim aracın yolcu hava yastığının üstünde de çatlak var.geçen hafta fethiye fiat servisine götürdüm aracı.garantili olduğundan garantiden değişecek.malzeme geldi aradılar beni sağolsunlar ama yarın vereceğimi ve en erken cuma ya da cumartesi günü alabileceğimi söylediler.şimdi bende ufak bebek var 10 günlük,açıkçası vermeye pek yanaşmıyorum.sonuçta 5 gün araçsız kalmak işime gelmiyor.sizce ne yapmalıyım?sizlerde kaç gün sürmüştü bu olay?
İyi akşamlar.

aynısını ben yaşadım bana 2 gün süre verdiler ben biraz baskı yaptım fiatı aradım servisi sürekli arayıp vaktimin olmadığını söyledim bir günde yaptılar aslında yapılan işlem çok süren bi işlem değil fakat ücretsiz olduğu için geniş zamana yayıyolar

Arrest
24/12/2013, 02:33
Ben sabah verdm aksam aldm hayir mi la :)

Discovery cihazımdan gönderildi

marineros
24/12/2013, 09:12
Teşekkür ediyorum. Gerçekten benim de garibime gitti.5 gün birazın üstüne fazla bir süre kanımca.oradaki usta işin meşakatli olduğunu söyledi o sebeple uzun sürüyormuş.arar bir daha konuşurum olmazsa gitmem.iyi günler dilerim.

rational
09/06/2014, 13:57
bu konuyu da sabit konular arasına alsak...

byadrenalin
09/06/2014, 20:18
Çok uzun sürmesi iyi değil ama çok kısa sürmesi de iyi değil. O göğüs sökülürken çok dikkatli sökülmeli ve çok dikkatli takılmalı. Zira ayakları veya tırnakları kırılırsa bozuk yolda ses yapar, çukurdan geçerken oynar falan. Zaten çok ahım şahım konfor yok araçta, iyice arabadan soğursunuz. O yüzden fazla da baskı yapıp işi aceleye getirtmeyin.

rodopian16
09/06/2014, 21:35
İyi akşamlar.
en yakın taksi durağının telefonu sana yardımcı olur...

rodopian16
09/06/2014, 21:39
resimlerdeki çatlak mı desek yarık mı desek yok yok buldum GRANDE KANYON olduğu yer sıfır aldığımdan beri hat şeklinde iz var.herkeste böylemi?

Arrest
09/06/2014, 21:46
Arkadaslar fiat musteri hizmetlerini arayin yetkili servisle gorusup, yetkili servisin sizinle temasa geçmesini saglayacaklar. Ondan sonraki asamalari servisinizle görüşün ama ucretsiz degisim için bastirin. Benimki ucretsiz degisti 2007 araciminki 2013 te ( eski fire active aracim ilk sahibiydim 75000 de degisti servis bakimi sadece 20000e kadar ) 06bd9092 ornek gosterib

Keyifli ve Kazasız Sürüşler Dilerim " Sato Topal "

fluminense
21/06/2014, 15:17
Ben de aynı sorundan dolayı Fiat müşt.hizmetlerine şikayet maili bıraktım..Hemen döndüler,servise yönlendirelim dediler..
Evime 500 metredeki su otomotiv yerine Muğla Yatağandaki (bana 200 km) turmak otoya yönlendirdiler..sebebini sorduğumdaysa su otomotivle ticari ilişkilerimiz iyi değil dedi bayan..Genel merkezin kendisine bağlı bir yetkili servisle ilişkileri nasıl iyi olmaz anlamıyorum..Bence yokuşa sürüyorlar gibi..Bu arada henüz zaman ve para kaybından dolayı turmak otoya gitmedim..Ama gerçekten komik,gerçi turmak otoya gitsem de benim lehime bir akrar çıkacağına inancım sıfır! Ne diyim Allah belalarını versin..

atlatma
21/06/2014, 15:42
Arabamın sol ön kapısında ve marşpiyeli ile sağ ön kapı ve marşpiyelinde boya dökülmesi oldu . Karabükten 220 km yol yapıp Müslüm beye uğradım. Foto çekti firmaya yolladı kullanıcı hatası imiş deyip kapattılar konuyu. bende üstüne düşmedim iki kapıda da 50 ye yakın 1-2 mm lik delik mevcut duruyor. o sebeple bizim markaya soru sorulduğunda verilecek cevap belli gibi bişey

serkanceber
25/06/2014, 20:34
bende de aynı sorun var bakalım az önce fıata msj attım geri donecekler ozaman duruma gore bakacagım. olmadı hakem heyetıne kadar gıdecegım..

sahra
30/03/2015, 12:04
bu ne ya inşallah bende çıkmaz yok city di yok tırpido idi

efeekurtt
12/09/2015, 15:46
arkadaslar bende aracimla ayni sorunla karsilastim 2011 evo 2.sahibiyim full servis bakimli aracim . Ankara Fiat kartas a gidip filiz hanimla gorustum aracin fotograflarini cekip ilgili yerlerle gorusup sizi bilgilendirecegim denildi 2 3 saat sonra arandim %80 oraninda destek verebilceklerini soylediler ben israr ettim ve hakkimi sonuna kadar ariyacagimi soyledim.bugun maile geri donus yapmislar ve %100 iscilik ve parca destegi olacakmis magdur arkadaslar plakamla ornek gösterebilir .06Dg3410

Gemlikforum
04/01/2017, 13:54
incelikle herkese selamlar konuyu hortlatmış olacağım kusura bakmayın
ben teamdoblo sayfasında uğur

nette dolanırken sizin forum sayfamınıza denk geldim ve inceledim incelerken bu konuya uzun uzun baktım ve okudum 2012 model doblom da yolcu hava yastığı bölümün de şişme kabarma mevcuttu sizin bu konunuza denk gelince bence ne olur ne olmaz deyip fiata başvurdum ve bugün bursa birmot a gittim inceleme sonucunda geri dönüşleri %80 garanti %20 benim karşılamam gerektiğini kesin kararıda bir iki güne arayıp söylücez dediler ve şu anlık beklemediğim

hepinize emekleriniz için teşekür ederim iyi forumlar

Burakbyc
21/02/2017, 00:16
Grande punto aracımın yolcu airbag kısmında 7-8 cm. çatlak vardı. Yaklaşık 1 senedir bu şekilde kullanıyorum. Sonunda fırsat bulup Fiat çağrı merkezini aradım. Bana en yakın olan Ankara Oto Servisene gitmem gerektiğini fotoğraf çekilip aracın inceleneceği belirtildi. Gittim ve araçla ilgili bilgileri verdim. %100 garanti kapsamında karşılanacağına dair bugün bilgilendirildim. Aracım 2007 model. Trafiğe ilk çıkışı temmuz 2007. 10 yılı doldurmaması gerektiği, tek şartın bu olduğunu söylediler. Aynı sorunu yaşayan arkadaşlar varsa tavsiyem aracınız 10 yılı doldurmadan bir an önce çağrı merkezi aracılığıyla servise başvurmanız 4442225. Benim aracım %100 garanti kapsamına alındı. %80 %20 oranını kabul etmeyin. Sonuçta güneşin verebileceği hasara karşı ne kadar önlem alınabilir.

karkin59
22/02/2017, 11:37
Hocam 2007 model gp sahibiyim bende. Aynı sorunla bende karşılaştım servise gittim fotoğraflar çekilip merkeze gönderdiler ücretsiz değişim yapıldı. Bır haftadır sorunsuz kullanıyorum ön gövde tamamen değişti elektrnik aksamı hariç. Zamanın varsa en yakın zamanda servise uğra çünkü 10 yılı doldurdu mu araclar graranti dışı kalıyormus. Vakit kaybetmeden servise götür fotograflarını ceksinler. 👍🏼

teo53
22/02/2017, 12:34
Ben şuan mahkeme için hazırlanıyorum. 2007 model emotion donanım aracımın değişimini onayladılar ancak orjinal renk göğüs göndermiyor fiat. Durumu kaçkez izah ettim kendilerine göğüs rengim krem yolladığınız göğüs siyah heryer siyah torpido kapağı sarı olur mu diyorum olmaz diyorlar e nasıl kabul etmemi bekliyorsunuz o zaman. Kanunlarımız gereği 10 yıl orjinal parça sağlamakla yükümlü.

timbaz
22/02/2017, 12:37
Ben şuan mahkeme için hazırlanıyorum. 2007 model emotion donanım aracımın değişimini onayladılar ancak orjinal renk göğüs göndermiyor fiat. Durumu kaçkez izah ettim kendilerine göğüs rengim krem yolladığınız göğüs siyah heryer siyah torpido kapağı sarı olur mu diyorum olmaz diyorlar e nasıl kabul etmemi bekliyorsunuz o zaman. Kanunlarımız gereği 10 yıl orjinal parça sağlamakla yükümlü.
Mutlaka bir yerde vardir da
. Garip sacma olmus biraz.. mesela siz parcayi bulursaniz onlar oder mi?

teo53
22/02/2017, 15:20
Mutlaka bir yerde vardir da
. Garip sacma olmus biraz.. mesela siz parcayi bulursaniz onlar oder mi?

Hiç sanmıyorum ödemezler, bana fiatın verdiği bilgi sizin renginizi italya üretmeyi durdurmuş dedikleri tek şey bu.

timbaz
22/02/2017, 15:31
Hiç sanmıyorum ödemezler, bana fiatın verdiği bilgi sizin renginizi italya üretmeyi durdurmuş dedikleri tek şey bu.
Yani sizin gibi baska arac olsa onlarda da ayni durum gecerli olacak
Bunlarin yaptig eldeki stokla musyeriyi memnun etme...
Parca kodunu biliyor musunuz?

bulo206
25/02/2017, 17:30
Merhaba arkadaşlar. Bende aynı sorundan gittim servise ve fotoğraf çektiler. 1 Hafta sonra ücretsiz değişim olacağını söylediler. Yaklaşık 25 gün oldu hala çağırmadılar. 1 Hafta önce aradım parçanın beklendiğini söylediler. Sizlerinde bu kadar uzun sürdü mü acaba?

feyzullah
25/02/2017, 18:25
Ben 25 kasımda müracaat ettim bu çarşamba değişim yapıldı.

bulo206
26/02/2017, 18:30
Ben 25 kasımda müracaat ettim bu çarşamba değişim yapıldı.

Anladım. En az 1 ay beklemem gerekecek öyleyse. Torpidonun sadece üst kısmı değişti öyle değil mi?

BARIS7
03/04/2017, 16:46
Bende bugün Ankara Kartaş yetkili servise müracaat ettim fotoğraflarını çektiler Tofaş merkezle görüşüp 3 4 güne ararız dediler bakalım ne diyecekler.

edll
03/04/2017, 22:08
Bende bugün Ankara Kartaş yetkili servise müracaat ettim fotoğraflarını çektiler Tofaş merkezle görüşüp 3 4 güne ararız dediler bakalım ne diyecekler.

eskiden olduğu gibi zorluk çıkarmıyorlar. 10 yılı tamamlamamış tüm araçların kronik sorunları halloluyor. dikkat edilmesi gereken 10 yılı aşmamış olması.

airbagci
07/04/2017, 14:28
Sertaç kardeş ve diğer arkadaşlar puntolarda kronik olan bu problemin ben tamiratını yapıyorum airbag tamircisiyim. ama yaptırmanıza gerek yok çünkü servis garantiden değişiyor biraz nazlanıyorlar o kadar baskın çıkmanız yeterlidir. fabrika servise sorgusuz gönderiyor servisin iş güzarlığı olmadı fabrikaya bir şikayet maili atarsanız aninda aranırsınız ve sorununuz çözülür... saygılar

oztag
07/04/2017, 20:15
Arkadaşlar merhabalar. Dün itibari ile bende sizlerin arasına katıldım. Aracım 2006 model dynamic 75 lik cam tavan full kasalardan. İlk tescili 2007 de olmuş. Benimkinde de şişme ve çatlama var halledebilir miyim servisten acaba ?

edll
07/04/2017, 21:28
Arkadaşlar merhabalar. Dün itibari ile bende sizlerin arasına katıldım. Aracım 2006 model dynamic 75 lik cam tavan full kasalardan. İlk tescili 2007 de olmuş. Benimkinde de şişme ve çatlama var halledebilir miyim servisten acaba ?

10 yılı doldurmadı ise değişim yapılır. 1 gün geçerse yapılmıyor.

feyzullah
07/04/2017, 22:20

Aracınız hayırlı olsun. Vakit kaybetmeden servise müracaat edin umarım sorun çözülür.

yildiray
09/04/2017, 10:25
Arkadaşlar bende de aynı problem oldu servise gittim iyi niyet formu açtılarmail attılar %0 yani genel merkezden onaylanmadı servisteki arkadaşlar tekrar fotoğraflayıp gönderdiler 5 gün oldu dönüş yapmadılar.Cevap bekliyorum.Değişim yapılan arkadaşlar örnek olarak servis formlarını gönderebilirler mi birde göğüs komplemi değişiyor yoksa sadece üst siyah kısım mı değişiyor bilgi alabilirmiyim...

Crookers
09/04/2017, 10:34
komple göğüs değişiyor.Sonuç olumsuz cıkarsa müşteri hizmetlerini arayıp biraz bagırıp cagırın değşim yapıyorlar o zaman :D

yildiray
09/04/2017, 10:51
teşekkürler...

Mert10
09/04/2017, 12:38
Maalesef ayni sorun bende de var.
2. Sahibiyim.
Kitapcigi falan elimde degil.
Arabam 2013 model.
Servise gotursen garanti kapsamina girer mi acaba

MI 5 cihazımdan gönderildi

ogrt26
02/08/2017, 16:46
Grande punto aracımın yolcu airbag kısmında 7-8 cm. çatlak vardı. Yaklaşık 1 senedir bu şekilde kullanıyorum. Sonunda fırsat bulup Fiat çağrı merkezini aradım. Bana en yakın olan Ankara Oto Servisene gitmem gerektiğini fotoğraf çekilip aracın inceleneceği belirtildi. Gittim ve araçla ilgili bilgileri verdim. %100 garanti kapsamında karşılanacağına dair bugün bilgilendirildim. Aracım 2007 model. Trafiğe ilk çıkışı temmuz 2007. 10 yılı doldurmaması gerektiği, tek şartın bu olduğunu söylediler. Aynı sorunu yaşayan arkadaşlar varsa tavsiyem aracınız 10 yılı doldurmadan bir an önce çağrı merkezi aracılığıyla servise başvurmanız 4442225. Benim aracım %100 garanti kapsamına alındı. %80 %20 oranını kabul etmeyin. Sonuçta güneşin verebileceği hasara karşı ne kadar önlem alınabilir.

geçmiş olsun , aracın plakayı öğrenebilirmiyim, birde nerede yaptırdın bu işlemi?

tanchu
17/08/2017, 12:52
Bende servisten geldim %60 dan fazla karşılamıyorlar servis bakımlı 2011 araca

SM-N9000Q cihazımdan gönderildi

Ademdgn
17/08/2017, 17:46
Benim aracımda da vardı, koranik sorun olduğu için Kartal Kırmak Oto da ücretsiz ön konsolu komple değiştirdiler. City mode hatası da vardı ikisini de hallettiler.

Burakbyc
18/08/2017, 03:51
geçmiş olsun , aracın plakayı öğrenebilirmiyim, birde nerede yaptırdın bu işlemi?

Plaka 07 AFT 61 Ankara Oto Yetkili Serviste yapıldı.

ByMc
18/08/2017, 12:59
Aynı sorun bendede var . şikayet var coma yazdım. 2 kere servise gittim 2 kere müşteri hizmetlerini aradım şimdi birde mail atacam yinede olumlu sonuçlanmaz ise mahkemeye vericem . Ellimde hali hazırda 6 arkadaşımızın ücretsiz değişim işleminin yapıldığı araçlarının plakaları mevcut. Eğer başka ücretsiz olarak yaptırabilen var ise plakasını yazarsan çok yardımcı olmuş olur şimdiden teşekkürler.

ByMc
18/08/2017, 13:01
nasıl bir yol izlediniz bizimkini neden kabul etmiyorlar yardımcı olablirmisiniz.

tanchu
18/08/2017, 21:28
https://www.fiat.com.cy/contact/
Burdan mı yazsak bide

SM-N9000Q cihazımdan gönderildi

timbaz
18/08/2017, 21:34
https://www.fiat.com.cy/contact/
Burdan mı yazsak bide

SM-N9000Q cihazımdan gönderildiCyprus, kibris fiat a gidebilir mesaj ;)

cakalsariii
26/09/2017, 09:37
Benimkinide 2011 evo garanti bitmesine rahmen servis bakimli banada % 60 biz %40 siz deniyor ben de tamamini istiyorum itirazlar sonucu herhangi bir donus almadim ve bende emsaller uzerinden mahkemeye vermeye düşünüyorum yorumlariniz nedir ?

LG-D855 cihazımdan gönderildi

eyp57
28/11/2017, 00:35
35138arkadaşlar hiç uğraşmayın konya karabay oto estetiğe gidin eskisi gibi olsun aracınız..

smyrna2909
31/07/2019, 08:36
Herkese merhaba kronik sorun benimde 2013 punto lounge 1.4 s&s aracımda meydana geldi aracım henüz 54 bin km de. Şikayet oluşturdum fiattan dönüş geldi, gerekli incelemelerin yapılması için en yakın servise davet ettiler. Hafta sonu göstereceğim, gelişmeleri burdan tekrar yazarım. Bu yıl içerisinde böyle bir sorunla karşılaşan ve ücretsiz değişim yaptırabilen olduysa deneyimlerini yazarsa memnun olurum. Teşekkürler.

barca35
15/10/2019, 16:40
Var mi bir gelisme. Bana %25 destek vereceklerini soylediler. Ben mahkemeye verecegim. Daha onceden ucretsiz yaptiran arkadaslar plaka yazabilirler mi acaba