PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Kalorifer borularından Gelen ses_Bursa ?

hturna7
24/02/2013, 20:37
**Bursa'da herhangi bir yetkili serviste, kalorifer borularından gelen sesleri torpido sökümü olmadan, yaptırıp, sesi kesebilen akadaş var mı?

Bu konuda hangi servisi tavsiye edersiniz?

**Birmotta sadece kalorifer borularına ulaşmak için konulan plastik parçnaın içine keçe koyup, yalıtım yaptıklarını söylediler, ama ses aynen devam ediyor.Daha devam ederse torpido sökülmesi gerek dediler.

Ziyaretci040
24/02/2013, 20:42
Gıcırtı gibi bir ses ise boruları sabitleyen arkadaşlarımız var. Hatta resimli anlatımıda vardı. Bir araştırın isterseniz.

hturna7
24/02/2013, 20:47
Gıcırtı gibi bir ses ise boruları sabitleyen arkadaşlarımız var. Hatta resimli anlatımıda vardı. Bir araştırın isterseniz.
**Burak bey resimli anlatım vardı evet, fakat ben beceremem diye hiç ellemedim açıkcası.Bir demir parçayı vidai ile sabitlemiş ve borunun altına tahta parçası koymuştu.

**Ben cesaret edemedim :(

segin
24/02/2013, 21:26
izmir birmot sayemde bu işi çözdü :D 9ncu kezde hallemişlerdi, motor kapunun oralardan bişeyler yaptı en son düzeldi 1 yıldır problem yok, istersen söyle birmota izmir şubeyi arayıp bilgi alsınlar..

hturna7
24/02/2013, 22:27
izmir birmot sayemde bu işi çözdü :D 9ncu kezde hallemişlerdi, motor kapunun oralardan bişeyler yaptı en son düzeldi 1 yıldır problem yok, istersen söyle birmota izmir şubeyi arayıp bilgi alsınlar..Teşekür derim, Bakalım sökmeden bir şey yapabilecekler mi?

Buarada forumda torpido süktürüp bu sesi halletiren arakdaş var mı acaba?