PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Evo arka silecek

mitix
20/02/2013, 21:57
arkadaşlar bir şeye dikkat ettim .arka silecek devrinde sorun var sanki. çünkü sileceği koldan açtığımda (çevirdiğimde) bir tur çalışıp duruyor. sürekli çalışması gerekmiyor mu. fakat diğer taraf dan su fıskiyesini uzun süre püskürttüğümde de
bir kaç tur çalışıyor. fakat çevirme ile çalıştırdığımda bir tur çalışıyor sürekli çalışması gerekmiyor mu ?

malebow
20/02/2013, 21:59
bende devir konusunda sıkıntı yok fakat arkada su fıskiyesi oldugunu bilmiyordum :) aradımda bulamadım

EvoKoray
20/02/2013, 22:34
bende devir konusunda sıkıntı yok fakat arkada su fıskiyesi oldugunu bilmiyordum :) aradımda bulamadım

kolu aşağı ittiğinizde arkaya su atar

malebow
20/02/2013, 22:35
kolu aşağı ittiğinizde arkaya su atar

teşekkürler, 8 aydır dikkat etmemişim demekki. sabah bi ittireyim :cool:

EvoKoray
20/02/2013, 22:54
teşekkürler, 8 aydır dikkat etmemişim demekki. sabah bi ittireyim :cool:

uzun zamandır kullanmıyorsanız ucu tıkanmış olabilir ve motorun ordan arkaya su gideceği için birkaç defa 3-4 saniye ittirin ilk seferde su atmazsa :)

aykut_1914
20/02/2013, 23:07
arkadaşlar bir şeye dikkat ettim .arka silecek devrinde sorun var sanki. çünkü sileceği koldan açtığımda (çevirdiğimde) bir tur çalışıp duruyor. sürekli çalışması gerekmiyor mu. fakat diğer taraf dan su fıskiyesini uzun süre püskürttüğümde de
bir kaç tur çalışıyor. fakat çevirme ile çalıştırdığımda bir tur çalışıyor sürekli çalışması gerekmiyor mu ?
Ön taraftaki sileceklerinizin temposuna göre çalısıyor arka silecek. Mesela en hızlı derecede yapın ön tarafı, arka sileceğide aktif moda alın sürekli olarak kalkıp indiğini görüceksiniz :)

mitix
23/02/2013, 18:21
Saolasin Aykut kardes sayenizde birsey daha ogrendim

GT-I9300 cihazımdan 2 ile gönderildi

krm1983
23/02/2013, 18:29
Ön taraftaki sileceklerinizin temposuna göre çalısıyor arka silecek. Mesela en hızlı derecede yapın ön tarafı, arka sileceğide aktif moda alın sürekli olarak kalkıp indiğini görüceksiniz :)

Ben tek devirde çalışıyor sanıyordum. Bir bilgi daha öğrendik.

Sent from my iPad using

biancoangelo
23/02/2013, 18:37

Kolu kendine değilde karşıya doğru it yalnız 4-5 saniye bekleyeceksin. Ön ve arka silecek tek motora bağlı olduğundan arka mesafede uzak olduğundan ön fıskiye gibi hemen su gelmez. Tıkanma olacağını düşünmüyorum kayaın pederin gp 3 sene sonra çalıştırdım suyu attı. Sizinkide muhtemel atar sıkıntı olmaz. bu arada çok uzun süre ileri itersen öndeki fıkiyedende göğüs hizana damlacıklar halinde su çıkışı olacaktır. Bu problem değildir.Her arabada aynı sıkıntı vardır.