PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Yeni kasko

oytuneymen
19/02/2013, 23:25
arkadaşlar 10 gün sonra kaskom bitiyor %50 hasarsızlığım var ve yeni kasko yaptıracağım şu an ışık sigortadayım gezip en uygun fiyat verene yaptırıyorum ama bazı kasko şirketleri sorunlu diye duyuyorum sizce en güvenilir olan sorun çıkarmayan şirketler hangileridir?

tayfux
20/02/2013, 00:41
axa için çok iyi diyorlardı.. benim eski sigortam orası kaza olmadığı için yüz göz olmadık..şu andaki kaskom ergo..ergo da ergomax diye bir olay var 2 milyara kadar parça değişmi dahil hasarsızlığı delmeden karşılıyor fakat ertesi sene extra hasarsızlık alamıyorsunuz yani hasarsızlığınız yüzde 50 ise ertesi sene aynen öyle devam ediyor..

Ziyaretci031
20/02/2013, 08:22
Abi daha dün yaptirdim full kasko ve anadolu sigortadan yaptırdım ve çok memnunum.Ankara'da Aşti'deki bütün Şehirlerarası otobuslerin hepsini kasko ve sigortalarını yapıyor adamlar.

kadirridak
21/02/2013, 09:01
2 senedir yapi kredi ile calisiyorum. Cok sukur kaza bela olmadi ama 2 cam degistirme mini onarimda kasko bozulmuyor. Ayrica sigortacimi aklima takilan seylerde arayip bilgi alabiliyorum. Fiyatida bircok yere gore cok uygundu.

holigan
21/02/2013, 09:27
arkadaşlar 10 gün sonra kaskom bitiyor %50 hasarsızlığım var ve yeni kasko yaptıracağım şu an ışık sigortadayım gezip en uygun fiyat verene yaptırıyorum ama bazı kasko şirketleri sorunlu diye duyuyorum sizce en güvenilir olan sorun çıkarmayan şirketler hangileridir?

Kazım bey isterseniz size yardımcı olabilirim.

Anadolu, Ak,Axa,Allianz,Halk,Groupama,Yapı-Kredi,Ergo gibi iyi şirketlerden size fiyat teklifleri verebilirim.

Telefon numaram 0533 716 33 69

tnrgen
25/02/2013, 23:27
2 senedir yapi kredi ile calisiyorum. Cok sukur kaza bela olmadi ama 2 cam degistirme mini onarimda kasko bozulmuyor. Ayrica sigortacimi aklima takilan seylerde arayip bilgi alabiliyorum. Fiyatida bircok yere gore cok uygundu.

bende ilk kez 10 gün önce yapı krediye yaptırdım kaskomu, diğer bir çok şirkete göre fiyatı oldukça makul verdiler, umarım hiç ihtiyacımız olmaz

SaLDo
08/03/2013, 03:57
Bana ortalama 2.000 TL falan cıkıyor kasko .Yaşım ve şehir yüzünden. Yaşın bu kadar etkili olacağını düşünemedim. Keşke aracı pederin üstüne alsaymışız zamanında. Şimdi bu aracı yakın bir arkadaşıma sonra tekrar pedere satışını yapsam zaten olmaz sanırım bu hem olsada 500 el falan gene bana girer :) nasıl olacak bilmiyorum.

pepelanka
08/03/2013, 04:06
bende yeni yaptırdım ışık sigortaya full kasko 470 tl

2006 model edirne plaka araç olunca full indirimler var :D

holigan
09/03/2013, 17:17
Bana ortalama 2.000 TL falan cıkıyor kasko .Yaşım ve şehir yüzünden. Yaşın bu kadar etkili olacağını düşünemedim. Keşke aracı pederin üstüne alsaymışız zamanında. Şimdi bu aracı yakın bir arkadaşıma sonra tekrar pedere satışını yapsam zaten olmaz sanırım bu hem olsada 500 el falan gene bana girer :) nasıl olacak bilmiyorum.

Saldıray eğer araç bilgilerini özelden gönderirsen birde ben bakarım kasko tekliflerine.Belki güzel bir fiyat yakalayabiliriz.

lektonstar17
09/03/2013, 18:07
Bir daha araç alırsam ben de memleketim Çanakkale den alacağım.Plaka 17 olsun yarı fiyatına full kasko olsun :)