PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Fiat Grande Punto Partiye Gitmek Isteyen Varmi ?

BANU
15/08/2007, 16:51
Herkese Merhaba

17-18-19 Ağustos tarihleri arasında Burc Beach'te gerçekleşecek electronica festival'e FIAT sponsor oldu ayrıca araçlarımızda teşhir edilecektir. Katılmak isteyenler isimlerini bana yazdırabilirler. Sınırlı sayıda bilet vardır. Bu güzel organizasyonda görüşmek üzere

erdiyilmaz
15/08/2007, 19:44
...ben geLmek isterim.

https://www.daveti.com/images/event/efi2007a.jpg

Açıklama:
FG 93.7 tarafından bu sene dördüncüsü düzenlenecek olan Türkiye nin ilk ve tek dans müziği festivali ‘Electronica Festival İstanbul’, Avrupa’nın en büyük dans müziği festivali olan ‘Global Gathering’ ile güçlerini birleştiriyor. 17-18-19 Ağustos tarihlerinde Fiat Grande Punto sponsorluğunda Burc Beach'de gerçekleşecek olan ‘Electronica Global Gathering İstanbul’, benzersiz bir ses-ışık prodüksiyonu ile kurulacak 2 sahnede 40' tan fazla yerli ve yabancı grup ve sanatçıyı canlı performanslar ve DJ setleri ile ağırlayacak. Deniz kenarında kurulacak muhteşem ana sahne harici 5000 kişilik çadır içinde de ikinci sahne yer alacak. Ayrıca Chill-Out Zone çadırı ve VIP-Lounge bölümü de Electronica Global Gathering'in bu seneki süprizleri arasında...

Bu sene bir ilki gerçekleştirerek 1000 kişilik bir kamp alanı ile müzikseverlere konaklama imkanı sağlayacak olan Electronica Global Gathering İstanbul, kite-board şampiyonlarından workshoplar ve gündüz denize girme imkanı ile katılımcılara Burc Beach’in olanaklarından sonuna kadar faydalanma ve gerçek bir festival deneyimi yaşama fırsatı veriyor. Muhteşem deniz ve kumsalda 3 günlük bir tatil ile şehirden kaçma imkanı sağlayan festivalde dans müziğin en iyileri FG 93.7 ve Global Gathering iş birliği ile 20.000’i aşkın seyirciye ulaşacak.
Cassius . Richie Hawtin . Junior Jack & Kid Crème . Blackstrobe . Steve Angello & Sebastian Ingrosso . Yoji Biomehanika . Eddie Halliwell . Isolée . Matthew Dear's Big Hands . Boys Noize . Cereal Killers (Ada, Metope . Sid le Rock) . Pendulum feat. SPMC . Zombie Nation . Motor . Andy Moor . Extrawelt . Joris Voorn . Onur Özer... Festivalde performans gösterecek olan diğer sanatçılar yakında açıklanacak.

Er-NnN
15/08/2007, 20:33
ankarada olsam gelirdim ama o tarihlerdeki planlarım antalyada keyif çatmak üstüne... :)

misafir3
15/08/2007, 21:35
benıde eklersen sevınırım banucum bana uyarr ....

GUL
15/08/2007, 21:43
Herkese Merhaba

17-18-19 Ağustos tarihleri arasında Burc Beach'tegerçekleşecek electronica festival'e FIAT sponsor oldu ayrıca araçlarımızda teşhir edilecektir. Katılmak isteyenler isimlerini bana yazdırabilirler. Sınırlı sayıda bilet vardır. Bu güzel organizasyonda görüşmek üzere

Merhaba Banu ,mümkünse bana 4 kişilik bilet ayarlarsan sevinirim.Şimdiden teşekkürler :-)

BANU
15/08/2007, 23:59
istenyenlerin biletlerini ayırdım başka isteyen varmı ?

Lordrivendel
16/08/2007, 08:50
Gp partiye 2 kere bilet kazandım 2sinde de gidemedim :)

goldumut
16/08/2007, 11:03
cok uzak istanbul ya:((

emre
16/08/2007, 11:33
bende 3 işilik bilet alabilirsem çok sevinirim kombine mi acaba biletlet yani 3 günlük mü ?

erdiyilmaz
16/08/2007, 11:39
ben geLiyorum.
bir aksiLik çıkmazsa cuma yoLa çıkıcam.
istanbuLdaki arkadaşLarLa irtibatLaşaLım.

Misafir2
16/08/2007, 11:52
herkese bol eğlenceler

civcivx
16/08/2007, 11:54
Off ya, hafta sonu Tekirdağ'da olmam gerekiyor :(

Gidecek arkadaşlara şimdiden iyi eğlenceler, Banu'ya da çok teşekkürler.

Er-NnN
16/08/2007, 12:10
bi sn yaw tarihleri yanlış okumuşum... :S

biraz geç oldu ama ayarlayabilirsem akşama yazarım... :S

BANU
16/08/2007, 14:51
arkadaşlar ilgi için teşekkür ederim biletler tükenmiştir bilet sahiplerine özelden mesaj attım bir dahaki organizasyonlarda görüşmek üzere

bende 3 işilik bilet alabilirsem çok sevinirim kombine mi acaba biletlet yani 3 günlük mü ?

biletler bitti ama davetiye alıp vazgeçen olursa size haber veririm biletler 1 günlük kombine değil

bi sn yaw tarihleri yanlış okumuşum... :S

biraz geç oldu ama ayarlayabilirsem akşama yazarım... :S

üzgünüm biletler dağatıldı bir daha ki organizasyonda görüşmek üzere

misafir3
16/08/2007, 18:48
banucum sana bıraz once ozel attım ama benım baska bı ısım cıktı benım ıkı kısılık bıletımı ısteyen arkadaslara gondere bılrısın kusura bakama ıstem dısı oldu bıraz pılanda acıl degısmler gerceklestı tekrar ozur dılerım gelemıcem..

BANU
16/08/2007, 19:03
banucum sana bıraz once ozel attım ama benım baska bı ısım cıktı benım ıkı kısılık bıletımı ısteyen arkadaslara gondere bılrısın kusura bakama ıstem dısı oldu bıraz pılanda acıl degısmler gerceklestı tekrar ozur dılerım gelemıcem..

Orhan Bey hiç problem değil

BGRAYS
16/08/2007, 19:04

olm 3 kişi kim nedir amacın arkadaşım? :)

BANU
16/08/2007, 19:04

Emre merhaba Orhan bey davetiyeden vazgeçti istersen 2 kişilik davetiyeyi alabilirsin