PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Futbol

rosecıty
15/08/2007, 14:44
AVRUPA KUPALARINDA TÜM TAKIMLARIMIZA BAŞARILAR DİLERİM....BİZE YENİ GURURLAR YAŞATMALARI DİLEĞİYLE...:clapping::clapping:

eyzira
15/08/2007, 15:40
haydi galatasarayım bu sene uefayı getir tekrar...göster tesadüf diyenlere nasıl alınır bu kupa...

haydi beşiktaş çıkar bizi yukarılara ülkemi gruplardan çık ve ertuğrul sağlam'ı sağlam'a al ki ligimiz de rekabet olsun...

haydi fenerbahçe bu sene yüzümüzü kara çıkartma da çık şu gruplara..gruplardan da çık gücün yetiyorsa....

haydi kayseri erciyesspor tarih yaz 2.ligden gidebildiğin kadar ileri git...

Er-NnN
15/08/2007, 20:44
haydi galatasarayım bu sene uefayı getir tekrar...göster tesadüf diyenlere nasıl alınır bu kupa...

haydi beşiktaş çıkar bizi yukarılara ülkemi gruplardan çık ve ertuğrul sağlam'ı sağlam'a al ki ligimiz de rekabet olsun...

haydi fenerbahçe bu sene yüzümüzü kara çıkartma da çık şu gruplara..gruplardan da çık gücün yetiyorsa....

işte FUTBOL taraftarı demek istiyorum... :)

bütün takımlarımıza sonuna kadar başarılar... :)

Dikici
15/08/2007, 20:50
bencde eren abi..sana sonuna kadar katılıyorum..en güzel taraftar.

not:konu ser kürsüye taşınmalı bu bölüm grandepunto ile ilgili genel paylaşım bölümü ....

ABNEW
15/08/2007, 22:42

Destekliyorum.Başarılar tüm takımlara...