PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Teyibin şarkı değiştirme tuşunu deaktif etme

Skayn
12/02/2013, 20:27
En büyük sıkıntım yolcu koltuguna oturan herkes direk şarkı değiştirme tuşuna abanıyor. Laf sözde dinlemiyorlar. Genelde arkadaşlarım. Şarkı değiştiriyor diye kalp kırmakta olmaz. Ama haz alamaz oldum adam biniyor inene kadar 40 tane şarkıyı 2 kez tavaf ediyor 8C

Yokmu bu tusları deaktif etmenin bir yolu ? Direksiyondaki tuşlar çalışsa bana kafi

SteinGP
12/02/2013, 20:32
Çok ilginç bir istek gerçekten :)Teknik Yardım bölümüne taşındı..

dincsoy16
12/02/2013, 20:37
En büyük sıkıntım yolcu koltuguna oturan herkes direk şarkı değiştirme tuşuna abanıyor. Laf sözde dinlemiyorlar. Genelde arkadaşlarım. Şarkı değiştiriyor diye kalp kırmakta olmaz. Ama haz alamaz oldum adam biniyor inene kadar 40 tane şarkıyı 2 kez tavaf ediyor 8C

Yokmu bu tusları deaktif etmenin bir yolu ? Direksiyondaki tuşlar çalışsa bana kafi

Tek yol teybin ön panelini söküp tuşların altına kağıt yada bant gibi elektrik akımının geçmediği birseyler yapıştırmak.

Cengiz Dinçsoy

Skayn
12/02/2013, 21:22
Tek yol teybin ön panelini söküp tuşların altına kağıt yada bant gibi elektrik akımının geçmediği birseyler yapıştırmak.

Cengiz Dinçsoy

Arkadaki soketlerden halledebilirim diye düşündüm belki, bu yol risklimidir ? Teyibi mundar etme gibi bir ihtimalim var mı ? CD takıp çıkarmak dışında teyibi hiç kurcalamamıstım. Ama bi şekilde bu problemı halletmem lazım. Şarkı değiştirme sapıkları dolu etrafım :)

Ziyaretçi048
12/02/2013, 21:38
Soketileri sökerseniz hiç çalışmaz. Teybi yerinden çıkartın ön plastik paneli sökün. Solüst köşedeki şarkı değiştirme tuşlarının altına yani baskı devrenin üstüne kağıt bant yapıştırın başka yolu yok

Ziyaretçi033
12/02/2013, 21:43
Peki radyo dinlemek isterseniz nasıl kanal değiştirceksiniz? Bildiğim kadarıyla kayıtlı radyo kanalları direksiyondan değişebiliyor.?

sent to mobile

Skayn
12/02/2013, 21:43
Tamam teşekkür ederim deneyeceğim. Umarım altından kalkabilirim.. :)

Skayn
12/02/2013, 21:44
Peki radyo dinlemek isterseniz nasıl kanal değiştirceksiniz? Bildiğim kadarıyla kayıtlı radyo kanalları direksiyondan değişebiliyor.?

sent to mobile

Hiç aracımda radyo dinlemedim, dinlemeyi düşünmüyorum. Saçmasapan ve uzun süren reklamlar beni radyo kanallarından soğutuyor.

Ziyaretçi033
12/02/2013, 21:47
:thumbup: valla o konuda haklısınız. :)

sent to mobile