PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Fiat yol yardımı ve Ümraniye Karden Otoya teşekkürler.

kadoku
14/08/2007, 16:15
Daha öncede Puntosu ile yolda kalan arkadaşlar olmuştu bende C.tesi gecesi yolda kaldım, başımdan geçen olayı kısaca anlatmak istiyorum,
İstanbuldan İzmit yönüne giderken Gebze gişelere gelmeden yoğun trafikte seyrederken aniden sarı uyarı lambası yanınca (check engine) ve de araba titreyerek çalışmaya başlayınca hemen ilerideki park alanına girdim daha sonra fiat yol yardımını arayıp durumu bildirdim yaklaşık 1 saat içinde çekici geldi ve bizim bahtsız Puntoyu çekiciye yükledik ve soluğu doğru İSt.nöbetçi servis olan Ümraniye Karden otoda aldık, serviste arabayı bilgisayara bağlayınca arıza hemen belli oldu ateşlemeyi sağlayan 4 bujiden biri devre dışı kalmıştı kısacası 4 silindir olan motor 3 silindire düştüğü içinde titreme yapmaya başlamış, servisin elinde parça olmadığı içinde mecburen arabayı o gece bırakmak zorunda kaldım, gecenin bir yarısı orada arabasız kalmıştım ki Fiat yol yardımını tekrar aradım ve araba tahsis edilmesini talep ettim sağolsunlar çok güzel ilgilendiler ve Karden otoda bulunan müşterilere kiralanan kırmızı bir Puntoyu arabam servisden çıkana kadar kullanmam için ücretsiz tahsis ettiler dün akşam da aracımı sağ salim teslim aldım.

Buradan Fiat'a ve Karden Otoya özellikle o gece bizimle ilgilenen hasar sorumlusu Cengiz beye teşekkürlerimi sunarım.

şekerlioğlu
14/08/2007, 17:43
valla servislerle ilgili bukadar olumsuz yazılardan sonra bu ilaç gibi geldi.

h k
14/08/2007, 18:52
geçmiş olsun .

arıza çıkartan bujinin kendisimi yoksa ateşleme bobini mi ? bobinse garantiden değişmiştir sanırım.

ABNEW
14/08/2007, 20:41
Kadir geçmiş olsun.Böyle haberleri duymak güzel :)

kadoku
15/08/2007, 09:35
geçmiş olsun .

arıza çıkartan bujinin kendisimi yoksa ateşleme bobini mi ? bobinse garantiden değişmiştir sanırım.

evet abi ateşleme bobininde arıza meydana gelmiş garantiden değiştirildi, servis sorumlusunun dediğine göre çok nadir rastlanabilecek arızaymış oda bizim başımıza geldi işte :)

sağolun arkadaşlar, yolda kalmak gerçekten çok kötü bir olay inşallah böyle şeyler kimsenin başına gelmez ...

Misafir2
15/08/2007, 09:48
gerçekten çok güzel onur verici bir yaklaşım emeğı geçen tüm fiat ailesıne sonsuz teşekkürler

ufukbzk84
15/08/2007, 11:44
bizim oturduğumuz sitenin bitişiğinde olan karden oto hakkında bu duyduğun ilk olumlu şeyler değil... daha öncede bu tarz olumlu tepkiler duymuştum bu site dışındada olsa... valla yıllardır aynı servisi kullanmama rağmen karden otoyu servis için kullansammı diye ciddi ciddi düşünmeye başladım...

Fuzuli
06/10/2007, 22:23
valla servislerle ilgili bukadar olumsuz yazılardan sonra bu ilaç gibi geldi.

Kesinlikle katılıyorum..
Pek çok kötü olay okuduktan sonra bunu okumak moralimi düzeltti.
Gerçi benim aracım 14 günlük daha 110 km.de...
inşallah önceki konularda belirtilen sorunları yaşamam,inşallah kimse yaşamaz..

Ziyaretçi047
07/10/2007, 12:54
İşinizin bu kadar güzel hallolmasına çok sevindim

Alp
08/10/2007, 13:12
gecmiş olsun
kardenotoya tesekkurler