PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Race Chip kullanan arkadaşların yardımına ihtiyacım var

parihmaher
03/02/2013, 18:31
arkadaslar aracımı alalı 1 yıl oldu uzerınce chip vadı sorunsuz bı sekılde calısıodu buji lambası yanıyodu bıtek bıujı degıstırdım fakat son 6 7 aydır arac 3 bin devirin uzerine cıktıgı zaman turbo kesiyoo boguluyo gıbı bırden dusuo devirden kapatıp calıstırınca tekrar devam edıoo motor arıza ısıgı yanıo fakat bı sure sonra sonuyo istocta chipin dısbritorunu bulodum saolsun ılgılendıler ayarını dusurduler felan ama hala devam edio makınaya baglıoruz yakıt enjeksıyon sıstemınde basınc regulatoru arızası verıo degıstırdım yıne aynı sorun devam edıoo bole bı sorun yasayan varmı

serkandemir
03/02/2013, 18:41
chipi çıkartınca aynı sorun oluyormu peki?

Bigbrother
03/02/2013, 19:49
arkadaslar aracımı alalı 1 yıl oldu uzerınce chip vadı sorunsuz bı sekılde calısıodu buji lambası yanıyodu bıtek bıujı degıstırdım fakat son 6 7 aydır arac 3 bin devirin uzerine cıktıgı zaman turbo kesiyoo boguluyo gıbı bırden dusuo devirden kapatıp calıstırınca tekrar devam edıoo motor arıza ısıgı yanıo fakat bı sure sonra sonuyo istocta chipin dısbritorunu bulodum saolsun ılgılendıler ayarını dusurduler felan ama hala devam edio makınaya baglıoruz yakıt enjeksıyon sıstemınde basınc regulatoru arızası verıo degıstırdım yıne aynı sorun devam edıoo bole bı sorun yasayan varmı

Race chip enjeksiyon sisteminizi bozmuş olmasın?

alixxx
03/02/2013, 19:57
Map sensöründen olmasın. Çıkarıp temizleseniz bide öyle deneseniz. Forumda birkaç konu vardı buna benzer. Çiple alakalı değildi fakat aracın boğulması falan benzer sanırım.

dogus618
03/02/2013, 21:40
Hava akışmetresı debıtmetre arızası bu olay kontrol ettırın akışmetreyı 100 lira gıbı bı fıyatı war

parihmaher
07/02/2013, 13:43
Chipi cikarinca sorun ortadan kalkiyo arkadaslar chipin disbritor firmasidaakismetre dedi temizlettim fakat hala devam ediyo