PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Cümleten Selamun Aleyküm

Unique_GOTH
13/08/2007, 17:48
ben Konya - Ereğli den özlem 16 yaşındayım sitenizi ekşisözlük sayesinde keşfettim tam bir grande punto ve modifiye hastasıyım umarım burda iyi vakit geçiririm saygılarımla...

femoli
13/08/2007, 18:25
hoş geldin özlem yanlız nickin sna uymamış söyleyeyim

Unique_GOTH
13/08/2007, 18:55
olsun valla uymasa da ben beğeniyorum (mısır merakı var da biraz) :)

HIGH FIDELITY
13/08/2007, 19:17
Aleyküm selam Özlem. Hoş geldin.

Er-NnN
13/08/2007, 19:35
hoş geldin... :)

misafir3
13/08/2007, 19:57
hos geldın heralde sıtemızın en genc bayanı sensın dımı arkadaslar yanlıs hatırlamıyorum gp tutkunu olman ayrıyetten cok guzell cok mutlu ettı benı bıde ereglı gıbı bı yerde memleketın cok guzel ama bıraz palı özlem ama cok sevıyorum ben ereglıyı baska bı havası var hele sahıldekı yesıl renktekı o cay bahcesı yokmu bıtıyorum oraya..sana ıyı eglenceler özlem tekrar hosgeldın..

Dikici
13/08/2007, 20:40
hoşgeldiniz bi konyalı üye daha konya çoğalıyor..daha sağlıklı iletişim içinde bulunmamız için forum kuralllarını okursanız sewinirim...; )

Unique_GOTH
13/08/2007, 23:12
hos geldın heralde sıtemızın en genc bayanı sensın dımı arkadaslar yanlıs hatırlamıyorum gp tutkunu olman ayrıyetten cok guzell cok mutlu ettı benı bıde ereglı gıbı bı yerde memleketın cok guzel ama bıraz palı özlem ama cok sevıyorum ben ereglıyı baska bı havası var hele sahıldekı yesıl renktekı o cay bahcesı yokmu bıtıyorum oraya..sana ıyı eglenceler özlem tekrar hosgeldın..

teşekkür ederim hoşbuldum ama ereğliyi karıştırıyor olmalısın sanırım çünkü benim yaşadığım ereğli konya nın ilçesi olan ereğli yane anadoluda ahh bide denizi olsa daha ne isterdim ben ama yok napalım neyse fazla uzatmayayım tekrar hoşbuldum

memat
13/08/2007, 23:15
hoş geldin

ABNEW
13/08/2007, 23:19
Hoşgeldin Özlem...

stotinka
14/08/2007, 01:00
merhaba canım

erdiyilmaz
14/08/2007, 04:31
hoşgeLdiniz.

Unique_GOTH
14/08/2007, 11:19
konyada bayanlar bu şekildemi selamlaşıyor acaba.merakımdan sordum.art niyet aramayın.yoksa ufak bir mizahmıydı amacın eğer öyleyse ben gülmedim.yinede hoşgeldin.

konyada böyle selamlaşılacak die bi kural yok ama biz okulda arkadaşlarla genelde böyle selamlaşırız özel ya da espri yapmak gibi bi amacım yoktu hem ben bu şekilde selamlaşmayı "selam" demeye tercih ediyorum.

ayrıca hoşbuldum teşekkür ederim herkese

femoli
14/08/2007, 12:15
hangi okul bu medrese falanmı."selam" demende gerekmiyor ayrıca.daha farklı olabilir ne bileyim.16 yaşındaki genç bir kızın tarzı değil gibi geldi bana.orta doğuda yaşamıyoruz sonuçta.

bu nasıl bir soru medresede felanmı okudun bu şekilde selam vermenin yaşımı olur orta doğuda nedemek bu allahın bir selamı nerde oturursan otur nerde yaşarsan yaşa kültürünü her yerde sergilersin yasakmı ..

Sanki kötülermiş gibi ne demek bu ya

oguzhan ozcan
14/08/2007, 12:41
Hoşgeldin özlemm

femoli
14/08/2007, 13:48
Sen ne saçmalıyorsun besmeleyle açalımm arapça yazalım lütfen sapla samanı karıştırma herkes her şeyle özgürdür kimseyi yaşı yada kültürü ile eleştiremezsin .

hiç kimseyide bu konuda uyarmaya niyetim yok abartı aşırıya kaçmadığı sürece herkes kültürünü yerine getirmeye özgürdür

femoli
14/08/2007, 14:03
ben bu yazıyı mod olarak yazmıyorum ben hiç bir zaman yetkiyi özele karıştırmam

Ben herkes her istediğine özgürdür bu şekilde bir başlık açması benim çok hoşuma gitti neden bu kadar korkuyorsunuz bu din kitap olaylarından anlamıyorum amaç ne batılılaşma mı neden kendi özünüzü unutuyorsunuz ne güzel selam vermiş kötü nerde gencecik olmasında ne sebep var konu başlığı acaba hello felan olsaydı aynı tepkiyi verrimiydin

erdiyilmaz
14/08/2007, 14:15
arkadaşLar gereksiz şekiLde konuyu farkLı noktaLara çekmeyeLim.

tartışma ortamı yarattıp birbirinizi kırmanıza gerek yok. sakin oLaLım.

:war00000:

femoli
14/08/2007, 14:37
neyse toful arkadaşım olayı büyütmeye gerek yok herkes özgür (abartmamak kaidesiyle) selam da verir merhaba da der her kesin görüşü, sen bazı kişilerden duymadığın için farklı gelmiş olabilir, olsun ama bu bir gerçek .....

Aleyküm selam tekrar hoşgeldin özlem ....

Unique_GOTH
14/08/2007, 20:51
tekrar hoşbuldum da bi selamın bu kadar büyütüleceğini hiç hesaba katmamıştım ama neyse tatsızlık çıkmasın sakin olmakta fayda var...

derdin ne hocam.bu kadar sert olunacak ne varki.niye eleştirmeyeyimki bal gibi de eleştririm senden vize mi almam gerekir.isterseniz bundan sonra sizden vize alayım yazacaklarım için.moderatör olman bu şekilde yazmanı gerektirmz.benim yazdıklarımda herhangi bir aşağılama hör görme yok.allahını seversen bu şekilde başlık olurmu yaaa.nerede yaşıyoruz.üstelik yazan gencecik bir kız.bunumu öğretiyorlar size okullarda.sapla samanı karıştırmayacak kadar beynim var benim.

ayrıca ben uyarı falan da yapmadım.böyle bir şey yazma da demişliğim yok.yakıştıramadım sadece.ne var bunda

forum uzun zamandır action görmedi .özledin herhaldeki bu şekilde saçmalama diye çıkışmışsın.

Nerde mi yaşıyoruz? Laik ve %90 ın üstünde insanı MÜSLÜMAN olan TÜRKİYE'de yaşıyoruz.Okullarda bize böyle şeyler de öğretilmiyor.Sadece bu bi tercih meselesi.Bildiğiniz gibi "zevkler ve renkler tartışılmaz" bu benim seçimim genç olsam da değerlerime ve kültürüme yeterince ve abartısız saygım vardır .Bi selamı bu kadar tuhaf görmenizi de ben size yakıştıramadım.Son sözüm budur.Ama fazla uzatmanın da bi anlamı yok bence.Tüm forum üyelerine saygılarımla...

NOT:floot yaptığım için özür dilerim bir kez daha olmaz emin olabilirsiniz.

eyzira
14/08/2007, 21:11
biraz saçmalamışşın galiba toful,kız çok güzel selam vermiş...olayı neden büyütüyorsun,ortadoğu türü söylemlere giriyorsun çok saçma konuşmuşsun....

bu arada özlem hoşgelmişsin arkadaş adına ben özür dilerim..

misafir3
14/08/2007, 21:16
Nerde mi yaşıyoruz? Laik ve %90 ın üstünde insanı MÜSLÜMAN olan TÜRKİYE'de yaşıyoruz.Okullarda bize böyle şeyler de öğretilmiyor.Sadece bu bi tercih meselesi.Bildiğiniz gibi "zevkler ve renkler tartışılmaz" bu benim seçimim genç olsam da değerlerime ve kültürüme yeterince ve abartısız saygım vardır .Bi selamı bu kadar tuhaf görmenizi de ben size yakıştıramadım.Son sözüm budur.Ama fazla uzatmanın da bi anlamı yok bence.Tüm forum üyelerine saygılarımla...

NOT:floot yaptığım için özür dilerim bir kez daha olmaz emin olabilirsiniz.

ozlem gereksı yere uzatılıyor bu konu takıp edıyorum devamlı. ne gerek varr sen dogru olannı yaptın ve yaptıgın sey hıcde yanlıs degıl ayrıyeten taktır edıyorum bu yasta bu sekılde davranman cok guzel ıyı bı aılede yetısıyosun ...sen sana yakısanı yapacagından emınım bızım burdakı amacımız saygı sevgı ıcersınde formda herseylerı paylasmak cok degerlı ınsanlar var burda ve bu degerlerı hıc bır zaman kaybetmemek lazım.. sen yasının verdıgı ozurude dılemıssın bunun ıcınde tekrar tesekkurrr..

tekrar aleykum selam...özlemcım ..

notcuk...bu arada ben zonguldak ereglıdensın sanmıstım o yuzden dedım sahıldekı yesıl cay bahcesını ben orayı cok severım.konya eraglıyıde hıc bılmıyodum sımdı ogrenmıs oldum ıyı formlarrr ...

unutma sadece kendın ol..kendın gıbı davrannn.

dejavu
15/08/2007, 07:16
16 yaşındaki bir genç kızın böyle bir başlık altında kendini tanıtması ve sohbete katılması ve forumun bu reaksiyonları göstermesi... va dahası ardından bayan arkadaşın verdiği cevaplar.. bana burda bir tuhaflık var gibi geliyor... birincisi başlığı ben beğenmedim.. ikincisi arkadaşın verdiği cevaplar bana göre o yaşın verebileceği cevap değil bence arkadaş başka yaşta.. artı bence gereksiz bir forum sayfasında tartışıyormusuz gibi bir his var içimde... yarın gerçekler belli olunca herkesde puff deyip koltuğuna yığılacakmış gibi bir durum seziyorum...

Misafir2
15/08/2007, 09:44
hoşgeldın özlem kardeşş

Unique_GOTH
15/08/2007, 09:58
ha anladığım kadarıyla benim bu yaşta olmadığımı idda ediyosunuz 16 yaşındaki bi insan böyle şeyleri düşünemez mi demek istiyosunuz bence bu çok yanlış ha eğer inanmıyosanız 16 yaşında olduğuma işte temmuzda dersane için çekilmiş vesikalık fotoğrafım

https://img478.imageshack.us/img478/4660/ojbv2.jpg (https://imageshack.us)
Shot HP Scanjet djf300 (https://profile.imageshack.us/camerabuy.php?model=HP+Scanjet+djf300&=HP)

eğer hala da inanmıyosanız özelden irtibata geçebilirsiniz ereğliye gelirseniz de görüşebiliriz benim burda kimseye yalan söyleme lüksüm yoktur.Ayrıca isterseniz kendi kurduğum sitemin adresini de vereyim orda daha ayrıntılı fotoğraflarım var.

femoli
15/08/2007, 10:15
Arkadaşlar fake de olmuş olsa ortalığı karıştırıcı yada yanlış bişi yapılmadı neden böyle yaptınız ben anlamadım bir tuhaflık var bu işte tanıdığınız birisimi yada tanıdıkmı geldi ben araştırdım kız doğru söylüyor bu kadar üstüne gitmeyin

Özlem sendende özür dilerim böyle bişi yaptığım için ama bu konunun çok uzadığı ve uzayacağı kanısındayım kusura bakma

Adınız , Soyadınız , yaşınız , cinsiyetiniz , nerdensiniz?
Özlem Önen 16 bayan Konya-Ereğli
Nickiniz ve neden o nick tercih ediyorsunuz?
ozlm91 ismim özlem ve 91 doğumlu olduğum için
kavak yelleri fan .. nasıl keşfettiniz?
her dizinin olduğu gibi bu dizinin de bi fan clubunun olduğunu düşündüm ve buldum
kavak yelleri forumunu nasıl keşfettiniz?
google a kavak yelleri yazınca bu site geldi hoşlandım üye oldum
Forum hakkında düşünceleriniz ve istekleriniz nelerdir?
bence çok hoş bi forum ortam güzel kanımca
Forumda iyi anlaştığınız üyeler?
daha yeniyim valla zaman gösterecek
Forum üyelerine iletmek istediğiniz bir mesajınız var mı?Özel ve iletişim araçı olmayan!
tüm üyeler hepinizle ortak bi noktamız olduğunubilmenizi isterimm https://www.kavakyelleri.org/images/smilies/icon_smile.gif))
Forum yöneticelerini nasıl buluyorsunuz onlara söylemek istedikleriniz varmı ?
yöneticiler gayet seviyeli bence bu çok hoş
KAVAK YELLERİ Fun (forumunu) tanımlayacak olsanız nasıl tanımlarsınız?
işte gerçek fun clup
Forumda en çok vakit geçirdiğiniz bölümler neler?
anket
Boş zamanlarınızı nasıl harcarsınız?
internet ve bulaşık yıkamak
Kendinizden biraz bahseder misiniz?
orta boylu balık etli ela gözlü biriyim işte (bkz üye fotoğrafları)
Eleştiriye açık birimisiniz?
evet eleştiriye açığım
Hayata sizi en çok bağlayan şeyler nedir?
okulum sevgilim arkadaşlarım ve pc https://www.kavakyelleri.org/images/smilies/icon_smile.gif
Sizi siz yapan en önemli özelliğiniz nedir?
bakışlarım kanımca
Hayat felsefeniz nedir?
hayatı pek kafama takmam ben her yağmurdan sonra güneş açacağını bilen biriyim

Unique_GOTH
15/08/2007, 10:27
yo önemli deil kavak yellerine üyeliğim doğru yazılanları da ben yazdım ama şu VIII. ULUSAL HALK SAĞLIĞI KONGRESİ yazan yerdeki özlem önen ben deilim aydında hiç bulunmadım Konya-Ereğli Anadolu Lisesi 11-P yabancı dil sınıfı öğrencisiyim okul numaram 4 isterseniz burdan araştırabilirsiniz.

Dikici
15/08/2007, 10:46
Neyse konuyu daha fazla uzatmanın anlamı yok!Lütfen tartışmayı devam ettirmeyelim...

jagar
15/08/2007, 12:38
Hoşgeldin iyi forumlar ....

misafir3
15/08/2007, 21:45
özlem senı bu topıcde devamlı takıp edıp okudum vee gercekten cok olgun davranan bı ksıılıgın varrr senı yetıstıren aıle gercekten taktır edılecek bı aıleee...ıyıkı formada yer almıssın...devamlı kalırsın ısallah...bıgun gp de alırsın artık yasın ılerleyınce ne dersın ..

Unique_GOTH
16/08/2007, 09:37
özlem senı bu topıcde devamlı takıp edıp okudum vee gercekten cok olgun davranan bı ksıılıgın varrr senı yetıstıren aıle gercekten taktır edılecek bı aıleee...ıyıkı formada yer almıssın...devamlı kalırsın ısallah...bıgun gp de alırsın artık yasın ılerleyınce ne dersın ..

valla ehliyete yaklaşık 2 sene var (gerçi 1.5 ama neyse) 2. el de olsa bi grande puntom olmasını çok isterim ben inşallah o günleri de görürüm. teşekkürler...

Unique_GOTH
16/08/2007, 11:16
yazının nedeni siz deilsiniz bu benim çok sevdiğim bir yazı ve genelde üye olduğum bir çok sitede kullanırım bkz. Veysel ŞENOL (https://www.veyselsenol.com) orda da nickim özlmbaba diye geçiyor.

Dikici
16/08/2007, 11:49
"AKIL YAŞTA DEĞİL BAŞTADIR:ZAMAN İNSANI DEĞİL ARMUDU OLGUNLAŞTIRIR." bu yazı daha önceden yoktu.eğer yazının adresi ben isem.çok çocukca diyeceğim ama zaten çocuksun.çok gereksiz olmuş.

lütfen tartışmayı devam ettirmeyelim!!!!!!herkes imzasına forum kurallarına uygun çerçevede istediğini yazabilir ve bu başka hiçbir üyeyi isim bildirmedikçe ilgilendirmez...lütfen tartışma devam etmesin...:war00000:

OzzY
16/08/2007, 12:18
tartışma devam ederse şuandan itibarenki taraflar ceza alıcaktır.

Honor COOPER
23/08/2007, 11:08
olsun valla uymasa da ben beğeniyorum (mısır merakı var da biraz) :)
hoş geldiniz özlem hanım.
benimde mısır tarihine oldukça ilgim vardır öğretmen olmasaydım arkeolog olacaktım zaten.
malum ülkemiz şartlarında aç kalmamak için bu idealimden vazgeçmiştim.
IMHOTEP (yazılışı bu şekildedir)mısırda basamaklı piramidin mimarıdır ve bir rahiptir.çok sevdiğim mumya filmindeki karekterle alakası yoktur.size keyifli forumlar.

junıort-mac
23/08/2007, 19:25
hoş geldiniz.

gurik
09/09/2007, 14:56
Dini ve dini duyguları insanların iç dünyasından çıkarıp, siyasete malzeme yapan kara zihniyetlerin acısını şuada ve şimdi yaşıyoruz. Acıdır ki güzel dinimizin insana huzur veren yönünden ziyade, insanlara zoraki pompalanışını ve siyasi emellerle yozlaştırılmasını sadece seyrediyoruz. Genç bir hanımın selamı kimimizi irite ederken kimilerimizi de rahatsız olanlara karşı tepki göstermeye davet ediyor.
Yani toplumu dini, siyasi ve sosyolojik olarak bölmeye çalışan güçler başarılı oluyorlar yazık.
Oysa M.Kemal ATATÜRK'ün Türkiye Cumhuriyeti'nde medeni şahsiyetler, merhaba, iyi günler, hayırlı işler , iyi sabahlar v.s gibi kelimelerle gayet iyi anlaşabiliyor. Kimse " Es-selamün Aleyküm'ü vaya okey , hello 'yu diğerinin gözüne sokmuyor.
Bunu başarabildiğimiz ölçüde medeni olacağız ve birlik olacağız.
Şunu da söylemeliyim ki kurucumuz Atatürk'e dil uzatanlar bilsinler. Kendisi ruhunu teslim ederken son sözü "Ve Aleyküm-es'selam " olmuştur. Yani ölürken bile neyi nerede kullanacağını bilmiştir.
Saygılarımla.

gogigogi
09/09/2007, 23:36
hoş geldin... trajikomik bi topic olmuş bu hem komedi var:w00t2000: hem gerginlik:ranting2: var hem korku var :pirate: uhuvveti daatalım hayde hayde hayddddddddeeeeeeeeeeeeeeee:surfing:

Er-NnN
09/09/2007, 23:43
zaten eski konu hortlatmaya daa fazla gerek yok... ;)

memat
10/09/2007, 15:29
hoş geldiniz özlem hanım.
benimde mısır tarihine oldukça ilgim vardır öğretmen olmasaydım arkeolog olacaktım zaten.
malum ülkemiz şartlarında aç kalmamak için bu idealimden vazgeçmiştim.
IMHOTEP (yazılışı bu şekildedir)mısırda basamaklı piramidin mimarıdır ve bir rahiptir.çok sevdiğim mumya filmindeki karekterle alakası yoktur.size keyifli forumlar.

D:D

femoli
10/09/2007, 15:40
bu arada arkadaşa özlem hanım demişsinde arkadaş erkek:D:D
heeeeeeeheeeeeeee :D:D öğlen öğlen ne güldüm mehmet özlem erkekmi .Allah senin mustahakını versin başka bişi demiyorum :D:D:D:D:D

memat
10/09/2007, 15:46
anaaa abi denizle karıştırdım yaf:D:D
dünden beri 1 saat uyudum artık ben yatmak istiyorum

Unique_GOTH
10/09/2007, 16:01
savaşçı´isimli üyeden Alıntı https://forum.grandepuntotr.com/images/cars-red/buttons/viewpost.gif (https://forum.grandepuntotr.com/tanisma/4455-cumleten-selamun-aleykum-3.html#post113680)
bu arada arkadaşa özlem hanım demişsinde arkadaş erkek:D:D

vallahi çok güldüm istesem kimse demezdi herhalde :gatherin: :D:D:D

Dikici
28/09/2007, 16:35
konu tekrar açılmıştır.tartışma kapanmıştır.tartışmayı tekrar açan taraf cezalandırılacaktır.

GrandepuntoTR yönetim

Unique_GOTH
28/09/2007, 20:48
ohoo tartışma mı kaldı ki :)

Dikici
29/09/2007, 00:18
"puntobilo" adlı üye tartışmayı devam attirecek mesajlar yazmıştır.bu mesajlar tartışma devam etmemesi ve forum kuralları çerçevesinde olmadığı için silinmiştir.

anvil
29/09/2007, 08:59
çocuk oyuncağına çevirdiniz güzelim forumu

biloGP
30/09/2007, 02:56
hoşgeldin,iyi forumlar..