PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : bu servis derdi ne zaman bitecek:(

ACTOROFTHEROAD
13/08/2007, 09:43
arkadaşLAr cuma gunu aracı srvise goturdummm (keske gıtmeseydım die dua ettIm sonra) kapı dırek bandı takıLdı, kontak zor donüyordu yapıLdı,2 tane çiziğe rütüş yaPıLdı direksiyon ayarı yaPıLdı arabann serviste kaLdığı süre 7 saaT her gittiğimde aynı sey 7-8 saat kaLIorum kesıNLIKLe!:( bunLAr bu kadar sürecek işLEmLer mi sizce?? birde servisten cıktım ewe geLirken farkettımkı araba rolantıde çalıŞIrKEn bıLE 7.8 civarında gosterıodu:S

goldumut
13/08/2007, 12:34
aynen bende genelde sabah bırakıyorum aksam 4 gıbı alıyorum dostum.

memat
13/08/2007, 14:13
hocam servislere randevu almadan giderseniz öyle yapıyorlar randevunuz varsa direk saatinde alıp iki - üç saat sonra teslim ediyorlar

ABNEW
13/08/2007, 15:10
Randevu ile gidince bile akşama kadar vermedikleri oluyor:)

ACTOROFTHEROAD
13/08/2007, 18:15
ben zaten randevuLu gittim arkadaŞLar ama bi kezde durmuştum orda bi iş o kadar gewsek yaPİLİo ki yarım saatLIk iş taaa ki bi eleman gecerken arbayı gördüğü zaman bunun nei war diip yapİo ciddiet yOk... ama en sonunda bunLArı yazacam dedim o zman kalan işLeri o adar hızLI yaPtıLAr ki şaşırdıM

pascal
14/08/2007, 00:01
arkadaşlar çok da anormal birşey değil bizim arabamız işlem görmüyor. randevusuz gittiğinizde sizden önceki arabaları alıyorlar ve sırada bekliyorsunuz.

Arda abi dediğin gibi randevuyla da gidince akşama aldığın oluyor ama uzun işlemli servislerde oluyor onlar. ne bilim bi arka kapıların ayarları için sabahtan alıp akşama teslim etmezler arabayı heralde :)

ABNEW
14/08/2007, 00:52
Ben periyodik bakım için aracımı 09 00 da teslim edip 18 00 da aldığımı bilirim Ozan:)Tabi dediğin gibi basit bir problem için o kadar bekletmezler (Umarım) :)

pascal
14/08/2007, 00:59
abi seni sevdikleri için ayrı bir özen göstermişlerdir o yüzden gecikmiştir :)