PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Gösterge nasıl sökülür?

hamdi1905
31/01/2013, 16:31
Arkadaslar acil soruyorum daha once sordularsa bilmiyorum bu gosterge paneli nasil sokulur uzerindeki 2 vidayi actim ama cerceve gelmiyor kendim yapcam ledlerimi sadece panel sikinti yardimlarinizi bekliyorum

Ziyaretci035
31/01/2013, 19:32
Arkadaslar acil soruyorum daha once sordularsa bilmiyorum bu gosterge paneli nasil sokulur uzerindeki 2 vidayi actim ama cerceve gelmiyor kendim yapcam ledlerimi sadece panel sikinti yardimlarinizi bekliyorum

Nasıl söküleceğini anlatayım ama göstergeyi söktükten sonra göstergenin içini açmak, ibrelerin kalibrasyonunu tekrar yapmak en önemlisi o ledleri doğru, hatasız ve kuralına uygun takmak ileri derece elektronik eğitim gerektirir. Dilerseniz haftasonu 'ın dükkanında gösterge ledlerinizi istediğiniz renk olarak değiştirebilirim.

hamdi1905
31/01/2013, 19:53
Hocam siz anlatin ben yapmaya caliscam olmadi a ama once kendim denemeye calisayim

Ziyaretci035
31/01/2013, 20:42
Hocam siz anlatin ben yapmaya caliscam olmadi a ama once kendim denemeye calisayim

Direksiyonun az üzerinde gösterge ile arasında deri gibi bir parça var, o parçayı kendinize doğru çekerek sökün. Onun altında da vidalar var.

Tekrar uyarıyorum, göstergenin ledlerini değiştirirken, göstergeye zarar verirseniz geri dönüşü olmaz.

https://img849.imageshack.us/img849/4004/cerceve.jpg